جوانان unimpressed گجرات مگا رویداد سوال مقیاس و صرف

احمدآباد:
احمدآباد تبدیل شده با هوردنجس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر نارندرا مراحل برای رویدادهای فرهنگی و به شدت تحت کنترل مسیرهای اما مگا ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد به نظر می رسد که موفق به ایجاد شور و شوق زیادی در میان جامعه دانشجویی.

دانش آموزان در گجرات به موسسات آموزشی پیشرو مانند انستیتو تکنولوژی هند (IIT) گاندینگر به احمدآباد گجرات دانشگاه ملی قانون و CEPT دانشگاه در حال بالا بردن سوال در مورد هزینه های مقیاس و نتیجه مورد انتظار از این رویداد قرار است روز دوشنبه در Motera ورزشگاه.

“این رویداد است که برای هند اما برای Bharatiya Janata Party و حزب جمهوری خواه. مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال گوشه سه میلیون غیر مقیم هند گجراتی جامعه آرا در آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. مودی می خواهد به پروژه خود را دوباره به عنوان یک رهبر بین المللی تسلط جلوتر از بیهار و بنگال انتخابات به عنوان حزب او در حال حاضر از دست رفته متعدد دولت در انتخابات گفت:” Akshit میشرا 21 ساله دانشجوی حقوق از Nirma, دانشگاه.

این رویداد و نه کیلومتر roadshow به نظر می رسد مانند یک روابط عمومی ورزش و بازپرداخت برای ‘پرونده مودی’ رویداد برگزار شد در هوستون در سال گذشته با توجه به بسیاری از دانش آموزان است. مغلوب ساختن پیشی جستن خوشحال خواهد بود برای منحرف کردن توجه خود را از استیضاح در حالی که مودی در تلاش برای منحرف کردن توجه از فرو ریختن اقتصاد یک شغل بحران و ادامه تظاهرات در برابر ستیز شهروندی (متمم) قانون و یا کا, دانش آموزان گفت. به گجرات دولت بنا به گزارش رسیده حدود 100 کرور به ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد یک موفقیت بزرگ.

“چه هستند که ما از این بازدید پرسید:” 18 ساله دانشجو از بمبی گاندینگر درخواست ناشناس ماندن. “این نوع از پول صرف شده را می توان تنها بودن توجیه اگر ما حداقل یک معامله تجاری از آن را,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقض هر گونه امکان یک معامله تجاری هر چند او را ملاقات کلید رهبران کسب و کار در دهلی نو. مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین خودداری از اعمال فشار بر هند پیش از سفر. “آنها شده ایم به ما ضربه بسیار سخت را برای بسیاری از سال های بسیاری,” او گفت:.

روز یکشنبه مناطق اطراف Motera ورزشگاه و گاندی آشرام دیدم نمرات احمدآباد شهری شرکت کارگران و کارگران sprucing تا محل برای این رویداد. سنگین امنیتی شده مستقر در مسیرهای که تهمت همراهان خواهد شد. این شامل جاده اتصال سردار Vallabhbhai Patel به فرودگاه بین المللی ایندیرا پل که بر روی Saraniyavaas زاغه است که پنهان در پشت بسیار صحبت در مورد دیوار بتنی واقع شده است.

“به عنوان دانشجویان معماری ما دادند که حضور یک مرد منجر به از دست دادن خانه از 40 نفر است. من می دانم که 100 کرور به راحتی می توان برای یک پروژه مسکن برای حداقل 300 خانواده. آنچه در حال حاضر اولویت این دولت پرسید:” 19 ساله Tushar Kanoi از CEPT دانشگاه.

این مودی دولت شده است دعوت از انتقاد بیش از چند ماه گذشته برای این کشور در سلامت اقتصادی و اخیرا برای کا که به دنبال اعطای تابعیت بر اساس دین است. در میان بسیاری از هوردنجس شده اند که نصب شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید از یکی از آنها می گوید ‘جهان قدیمی ترین دموکراسی در دیدار بزرگترین دموکراسی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>