جوانان ابتکار برای تامین جیره در بنگلور

چهار دوستان در اوایل 20s محمد Jameel, محمد Ouwaiz حسین Shabu و شیراز تصمیم به گرفتن ابتکار عمل به توزیع جیره غذایی به خانواده های نیازمند. آنها قادر به جمع آوری پول از طریق پست در Facebook و Whatsapp. “به عنوان اثبات این که جیره در حال رسیدن به خانواده ما آپلود یک ویدیو در Instagram می گوید:” Jameel. آنها شروع این طرح تا کنون از قفل پایین بود در ماه مارس اعلام کرد 24. “ما تحت پوشش به شعاع 20 کیلومتری اما گاهی اوقات حتی فراتر از زمانی که به کسی نیاز” می افزاید: Ouwaiz. “در روز اول به ما تحویل جیره به 20 تا 25 خانواده می گوید:” Jameel. این تعداد افزایش یافته است که شامل حدود 120 خانواده از امروز.

Youth initiative to supply ration in Bengaluru

“جیره شامل 5 کیلوگرم برنج 5 کیلو dal, 5 کیلوگرم گندم 2 کیلوگرم شکر 1 لیتر روغن و 5 کیلوگرم میده و دو صابون می گوید:” Jameel. “ما بهترین های ما به ارائه به خانواده ها است. اما ممکن است برای تحویل در همه جا نیز با توجه به این واقعیت است که پلیس اجازه باید به دست آمده می گوید:” Ouwaiz. بنابراین داوطلبان دیگر گام در. “با کمک از دوستان ما ما قادر به تامین به ویلسون باغ و فریز شهر می گوید:” Jameel.

Youth initiative to supply ration in Bengaluru

آنها در حال حاضر توزیع جیره به 100 بیشتر خانواده ها است. “ما در حال انجام این کار به خاطر انسانیت. بدون حمایت دوستان و خود را در این زمینه به کار ما نمی خواهد از این راه دور آمده می گوید:” Jameel. برای اطلاعات بیشتر خود را Instagram id: @Jameel_official_, @ouwaiz, @hussain_shabu, @m_khan_sab.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر