خود را کارت اعتباری, کارت اعتباری جزئیات می تواند در فروش آنلاین فقط برای $9

دهلی نو:
پرونده نزدیک به نیم میلیون کارت پرداخت از بانک ها به فروش می رسد برای $9 هر کدام در بذله گو ذخیره کردن یکی از محبوب ترین زیرزمینی cardshops سنگاپور مبتنی بر امنیت سایبر شرکت Group-IB هشدار داده است.

این شرکت با شناسایی یک پایگاه داده حاوی بیش از 460,000 کارت پرداخت پرونده های ارسال شده به یکی از محبوب ترین darknet cardshops در فوریه 5.

بیش از 98 درصد از پرونده بودند از بزرگترین هندی, بانک Group-IB گفت: در روز جمعه.

این دومین عمده ها از پرداخت سوابق مربوط به دارندگان کارت ثبت شده توسط Group-IB در گذشته چند ماه. یکی از اولین گزارش شده توسط این شرکت در ماه اکتبر گذشته.

زیرزمینی ارزش بازار از پایگاه داده در برآورد بیش از 4.2 میلیون دلار. منبع این دسته در حال حاضر ناشناخته باقی مانده این شرکت گفت:, و اضافه کرد که آن را بلافاصله به اطلاع هندی, Computer Emergency Response Team (CERT-در مورد فروش سوابق پرداخت.

پایگاه داده در معرض شماره کارت تاریخ انقضا CVV/CVC کدها و برخی از اطلاعات اضافی از قبیل cardholders’ نام و نام خانوادگی و همچنین ایمیل و شماره تلفن و آدرس های محققان امنیتی از Group-IB یافت.

“چنین نوع از اطلاعات است که به احتمال زیاد به خطر افتاده است آنلاین — با استفاده از فیشینگ و نرم افزارهای مخرب و یا JS-شنود – در حالی که در مورد قبلی ما در برخورد با کارت افسردگی (اطلاعات موجود در کارت های مغناطیسی) که می تواند به سرقت رفته از طریق سازش آفلاین پایانه های POS برای مثال” این شرکت اعلام کرد.

قبلا در 28 اکتبر 2019 در Group-IB هوش تهدید تیم شناسایی یک پایگاه داده بزرگ از برگزاری بیش از 1.3 میلیون کارت اعتباری و بدهی سوابق عمدتا هندی, مشتریان بانک ها به آپلود بذله گو ذخیره کردن.

Group-IB کارشناسان مشخص شد که بازار زیرزمینی ارزش از پایگاه داده های برآورد شده در بیش از 130 میلیون دلار.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>