بله بانک بحران: رعنا کاپور به ماندن در اد بازداشت تا 20 مارس

بمبئی:
ویژه پیشگیری از پول شویی دادگاه در روز دوشنبه تمدید بازداشت از بنیانگذاران بله بانک رعنا کاپور تا 20 مارس.

این بازداشت تمدید شد یک نتیجه از اجرای اداره (ED) بازداشتگاه برنامه که در آن آژانس ادعا آن است که یک مورد از یک مقیاس بزرگ تقلب مربوط به پول است.

“ما در حال تلاش برای پیدا کردن معاملات غیر قانونی و لایه بندی برای وام های چنین گفت:” اضافی وکلاء عمومی آنیل سینگ ظاهر می شود برای سازمان تحقیقاتی.

کاپور اعضای خانواده خود و دیگران را متهم به قاچاق 4,300 کرور با اتهام دریافت رشوه در ازای گسترش قابل ملاحظه وام به وام گیرندگان از طریق بانک این وام بعد تبدیل بد است.

با توجه به اد بله بانک به وام از Rs202 کرور در تراشه ها جای دادند تا 2016 برای مک استار, بازاریابی, سرمایه گذاری مشترک بین توسعه مسکن زیرساخت با مسئولیت محدود و اقیانوس الوهیت سرمایه گذاری منابع برای توسعه مجدد از یک ساختمان که ساخته شد و دو سال را برای Rs100 کرور.

این پول شد و سپس روت HDIL حساب با بله بانک و استفاده می شود به پرداخت HDIL وام اد به دادگاه اطلاع داد. کاپور اجازه این evergreening وام توسط HDIL و وام تحریم شد با وجود اعتراض از اقیانوس الوهیت سرمایه گذاری منابع اکثر شریک.

این آژانس تحقیقاتی نیز به دنبال به 40 آمریتا Shergill مرگ ملک خریداری شده توسط رعنا کاپور خانواده شرکت سعادت رسول Rs378 کرور روپیه از طریق وام از Indiabulls مالی مسکن.

در نهایت خانواده می خواستم برای به دست آوردن این اموال به طوری که وام داده می شود و در نهایت به دست آورد ، حتی قبل از معامله ملک نشان داده شد که متعلق به آبی اقامت قرار داده ltd گفت سینگ.

در حالی که اد در پی شش روز بازداشت کاپور آن اجازه داده شد چهار روز بازداشت تا 20 مارس.

در ضمن ظاهر می شود برای کاپور Shahid Maneshinde به دادگاه گفت که آنچه اتفاق می افتد این است که یک جادوگر هانت علیه Yes Bank co-founder. او گفت که بخش عمومی بانک ها باید بیشتر وام های بد اما عمل نمی شود گرفته شده خود را در برابر مقامات و مدیران. او افزود که سابق بانک مرکزی هند (RBI) معاون فرماندار R گاندی منصوب به بانک مدیره در ماه مه سال گذشته در گفتگو با کاپور در مورد مصرف شارژ Yes بانک بود اما ناگهان دستگیر شد.

کاپور مشاوره نیز اشاره کرد که بله بانک قرار گرفتن در معرض به گروه هایی مانند آنیل Dhirubhai Ambani گروه Essel گروه زیرساخت های لیزینگ و خدمات مالی (IL&FS), دیوان مسکن و مالی با مسئولیت محدود Vodafone تبدیل شده است در حال حاضر بد. پیش از آنها بودند عمده وام گیرندگان و تبدیل تصدی خود به عنوان رئیس اجرایی بانک این حساب شد و در حال سرویس.

در ضمن آنیل Ambani رئیس ADAG نیز احضار شده است توسط آژانس برای پیوستن به آن شد. او با ذکر دلایل بهداشتی و خواهد بود به ارسال به اد بازجویی دوشنبه آینده. ADAG شرکت گرفته اند Rs12,800 کرور در وام از بانک که در حال حاضر در تبدیل دارایی غیر نمایشی. آژانس بررسی همه وام گیرندگان از بانک و تاکید کرد وام های تحریم در طول تصدی رعنا کاپور. Ambani خواهد نیاز به ارسال اطلاعات از قبیل وام جزئیات شرایط و ضوابط و طرف موافقت نامه.

Jayshree P Upadhyay & Gopika Gopakumar در بمبئی کمک به داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>