یانکی ها شگفت زده مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد دارد به پرتاب اولین زمین بدون دعوت: NYT

نیویورک یانکیز شگفت زده شدند هنگامی که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden به پرداخت ادای احترام به لوئیس در لینکلن در دوشنبه پنبه به نام برای اظهارات برده داری در انتقاد از 1619 پروژه کنگره برای کثیف COVID-19 مذاکرات در مهلت تنگ تر خود را اعلام کرد قصد دارد به پرتاب زمین برای اولین بار در یک بازی در ماه اوت به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه.

چرا که این تیم تا به حال دعوت رئیس جمهور یک فرد با دانش از رئيس جمهور در برنامه گفت: بار.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه ای که بنا به گزارش ها همچنین به عنوان یک شگفتی به کاخ سفید, کارکنان, آمد ساعت قبل از Anthony Fauciآنتونی FauciWider تاثیر COVID: برخی از حفره خواهد بود برای همیشه لطفا برای, برخی نیاز نمی شود سینکلر به تاخیر پخش مصاحبه با محقق در توطئه تصویری, ‘Plandemic’ چنی نبرد پرسش در مورد خانه دلاری در آینده بیشترمدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی انداخت بیرون زمین برای اولین بار در اتباع واشنگتن’ بازکن فصل در برابر یانکی ها.

تبلیغات

یک مقام آشنا با واکنش خود گفت: بار رئیس جمهور اذیت شد مورد توجه رسانه ها Fauci شد برای دریافت زمین. مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی کارکنان به تماس Yankees مقامات برای برنامه ریزی یک تاریخ برای اولین بار از زمین, اما یک تاریخ نیست نهایی.

کاخ سفید دستیاران بنا به گزارش سعی در اطلاع رسانی Yankees مقامات که تهمت رزرو شد برای پرتاب باز کردن زمین در آگوست 15. اما رئیس جمهور به پایان رسید تا لغو اولین گام در روز یکشنبه با استناد به که او را مشغول جلسات و کار های دیگر مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش شد تا در دراز مدت پیشنهاد ایستاده از دوستان خود را سفت Levine که رئیس جمهور از یانکی ها.

“شیدا Levine یک از دوستانم از یانکی ها” مغلوب ساختن پیشی جستن پنجشنبه به خبرنگاران گفت. “و او از من خواست برای پرتاب از زمین و من فکر می کنم من انجام می دهند که در اوت. 15 در استادیوم یانکی.”

کاخ سفید بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

گزارش تایمز نکات برجسته این گزارش تنش های رو به رشد بین تهمت و Fauci بالا بیماری های عفونی متخصص در کشور است.

تبلیغات

در هفته های اخیر Fauci هشدار داده است در مورد جهت ایالات متحده عنوان شده است در طول همه گیر و محکوم مقامات که صحبت کردن در برابر او. بالا بیماری های عفونی متخصص نیز رها شده است از جدید کاخ سفید که در دیدار در مورد این بیماری همه گیر و تهمت به تازگی به نام Fauci “جنجال آفرینی.”

Fauci را گام اول در هفته گذشته به پایان رسید تا سقوط کوتاه و به سمت راست از صفحه اصلی صفحه باعث انتقاد از محافظه کاران.

به طور مشابه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود سخنرانی خود در وست پوینت روز قبل معاون رئیس جمهور مایک پنسمایکل (مایک) ریچارد PencePence به تیتر ‘پلیس برای مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در پنسیلوانیا هفته آینده هوگان سهام ادعای بزرگ-چادر جمهوریخواهی با نقد از مغلوب ساختن پیشی جستن دریایی اختصاص داده شده به مغلوب ساختن پیشی جستن اسکادران هلیکوپتر تست مثبت برای COVID-19 بیشتر برنامه ریزی شده بود به صحبت می کنند در نیروی هوایی شروع مراسم در ماه آوریل نیز تعجب آور وست پوینت مقامات این بار اشاره کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر