یانکی’ لوئیس سورینو نیاز تامی جان عمل جراحی را از دست نجومی

یانکی ها پارچ لوئیس سورینو یک آرنج آسیب است که نیاز به تامی جان عمل جراحی است.

این تیم روز سه شنبه گفت که 26 ساله right-hander است که بخشی از پاره اولنار وثیقه رباط توسعه که به معنی دو بار All-Star را از دست ندهید همه 2020 پس از طرد شدن تقریبا تمام 2019.

متس مدیر پزشکی دکتر دیوید Altchek عمل خواهد شد پنج شنبه در نیویورک است.

Left-hander James Paxton در حال حاضر پیش بینی شده بود به دست دو ماه اول فصل پس از بازگشت از عمل جراحی Feb. 5. دومینگو آلمانی باید در خدمت نهایی 63 بازی از یک 81-بازی تعلیق برای نقض لیگ اصلی بیس بال داخلی-خشونت سیاست. او واجد شرایط برای بازگشت ژوئن 5.

سورینو آسیب برگ AL شرق علاقه مندی ها با یک چرخش به تازگی امضا Gerrit کول Masahiro Tanaka, J. A. Happ و دو دهانه است.

“بدون Sevy که اما آن را نمی کند, تغییر انتظارات ما و آنچه ما واقعا قادر” مدیر Aaron Boone گفت.

Lefty اردن مونتگمری که در ماه سپتامبر از تامی جان عمل جراحی شده است پرتاب تا 94 مایل در ساعت است و نامزد پیشرو برای یک اسلات. جاناتان Loaisiga و rookies Deivi گارسیا و مایکل کینگ در حال امکانات همراه با لوئیس Cessa.

گریپ فروت لیگ برجسته: یانکی ها کوزه بیرون زده 13 در یک 4-1 برنده شدن بیش از یک تورنتو تقسیم تیم ملی. … تیم Tebow آمار دو اجرای هومر برای متس خاموش Alex Wilson اما ببر برنده 9-6. 2007 Heisman برنده جایزه شد 9-برای-60 — همه مجرد — در مطلب قبلی بهار آموزش بازی ورود به این سال است. … آتلانتا استارت مایک Foltynewicz زده از سه و اجازه اجرا خانه به چشم انداز ترور Larnach یک گردو نهر بومی در 4-2 برنده شدن بیش از دوقلوها. … براندون لاو سه برابر شده خاص و سوار در سه اجرا می شود برای خلیج تمپا در یک 12-1 برنده شدن بیش از یک بالتیمور تقسیم تیم ملی. … کانر وانگ به دست آورد و از داجرز در Mookie بتی تجارت آمار یک گرند اسلم و جکی Bradley جونیور homered به عنوان بوستون ضرب و شتم یک بالتیمور تقسیم تیم ملی 12-4. …. مت کمپ تا به حال دو بازدید در باز گشت پیشنهاد با Marlins در یک 7-4 برنده بیش از آستروس. … داد و بیداد کن Tellez آمار سه اجرای هومر خاموش فیلادلفیا استارت جیک Arrieta, و اضافه شدن ترجمه در یک 8-6 پیروزی برای تورنتو تقسیم تیم ملی. … پل DeJong آمار سه اجرای هومر بود و چهار RBIs برای سنت لوئیس در یک 6-6 کراوات با واشنگتن است.

کاکتوس لیگ برجسته: Anthony رندن رفت 2-برای-2 در فرشتگان او, اولین, با RBI و یک اجرا در یک 7-2 پیروزی لیورپول. … با طرفداران هنوز صحبت کردن در مورد هیولا خود را در خانه به اجرا در سرخپوستان’ بهار, درب بازکن, Franmil ریس آمار دو برابر در کلیولند 10-2 برنده شدن بیش از یک جوراب سفید تقسیم تیم ملی. … وس پارسونز کار کرده بدون گل دو نوبت در یک شروع برای رشته کوه های راکی که ضرب و شتم توله 12-4. … اوان سفید دریانوردان’ در دور اول انتخاب و در سال 2017 پیش نویس و قرار است به تیم شروع اولین baseman در این فصل دو برابر شده و به طور خاص به عنوان سیاتل ضرب و شتم میلواکی 2-1. سابق یک پارچ کندال Graveman مشغول به کار دو نوبت در بازگشت از تامی جان عمل جراحی از دست دادن یک ضربه و یک پیاده روی. … اول پایه چشم انداز Ryan McBroom homered برای کانزاس سیتی در یک 5-2 برنده بیش از تگزاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>