یانگ: NYC باید پیاده سازی اساسی جهانی درآمد

نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگاندرو YangSaagar Enjeti: ادای احترام به اندرو یانگ که تغییر سیاست برای همیشه هیل 12:30 گزارش: New Hampshire, خرید اینترنتی چگونه دکمه سمت چپ را با نام تجاری از تنوع ترویج بخش بیشتر روز پنجشنبه گفت که او فکر می کند که در شهر نیویورک باید پیاده سازی اساسی جهانی درآمد.

کارآفرین خواسته شده بود خود را در “خروج مصاحبه” در نیویورک تایمز که آیا او فکر تصویب اولیه ایده از مبارزات انتخاباتی خود در شهر خواهد بود ایده خوبی است.

“من فکر می کنم شهر نیویورک باید در مقیاس جهانی اساسی درآمد. به نظر من که به نظر می رسد آشکار,” او گفت:.

تبلیغات

زمان مصاحبه یانگ پس از تعلیق از مبارزات انتخاباتی خود در مدت کوتاهی پس از نیوهمپشایر نتایج اولیه نشان داد. قبلا ناشناخته نامزد هیجان زده خود را پایه و یا “یانگ باند” با ایده همگانی و پایه درآمد از 1000 $در هر ماه برای هر کس.

این نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری گفت: او را به حمایت از هیچ کاندیدایی که حمایت جهانی از پایه درآمد و همچنین اضافه شده او را به حمایت از نامزد دموکرات گفت: “من هیچ برنامه ای برای تایید در حال حاضر.”

سابق نامزد نیز رد نکرد اجرا ممکن است برای شهردار شهر نیویورک است. وقتی پرسیده شد که در مورد چشم انداز یانگ گفت: “قطعا مردم شده اند رسیدن با سوالات مختلف در مورد آینده است که نیرو. ما به دنبال در راه های مختلف رو به جلو است.”

یانگ را دريافت کرد نمایندگان در نیوهمپشایر یا آیووا دو نامزد رقابت های این فصل است.

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegBiden اطمینان حامیان اولیه است که هنوز هم ‘باز’ در طولانی تلفن تماس: گزارش Limbaugh در Buttigieg: آمریکا هنوز آماده نیست برای انتخاب یک پسر گی, بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله ” سی ان ان اعلام دموکراتیک سالن شهر در نوادا بیشتر در بالا آمد در آیووا با سن. برنی ساندرزسناتور SandersBiden اطمینان حامیان اولیه است که هنوز هم ‘باز’ در طولانی تلفن تماس: گزارش Limbaugh در Buttigieg: آمریکا هنوز آماده نیست برای انتخاب یک پسر گی, بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله ” سی ان ان اعلام دموکراتیک سالن شهر در نوادا بیشتر (I-Vt.) پس از نزدیک پشت سر گذاشت. در نیوهمشایر ساندرز در آمد برای اولین بار پس از Buttigieg و بهداشت ، ctqامی ژان KlobucharBiden اطمینان حامیان اولیه است که هنوز هم ‘باز’ در طولانی تلفن تماس: گزارش Limbaugh در Buttigieg: آمریکا هنوز آماده نیست برای انتخاب یک پسر گی, بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله ” سی ان ان اعلام دموکراتیک سالن شهر در نوادا بیشتر (D-Minn.).

به عنوان نوادا قفقاز هشت نامزد باقی مانده در دموکراتیک نژاد: Sanders, Buttigieg, Klobuchar سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenLimbaugh در Buttigieg: آمریکا هنوز آماده نیست برای انتخاب یک پسر گی, بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله ” سی ان ان اعلام دموکراتیک سالن شهر در نوادا که در آن سال 2020 نامزد ایستاده در سه شنبه سنجی بیشتردیابت الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenBiden اطمینان حامیان اولیه است که هنوز هم ‘باز’ در طولانی تلفن تماس: گزارش سابق HUD وزیر انتقاد بلومبرگ در سیاست مسکن وارن: ما در حال تماشای یک فرود به استبداد بیشتر (D-جرم.), سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergFormer HUD وزیر انتقاد بلومبرگ در سیاست مسکن سی ان ان اعلام دموکراتیک سالن شهر در نوادا که در آن سال 2020 نامزد ایستاده در سه شنبه سنجی بیشترپارچه مبلی. Tulsi GabbardTulsi GabbardThe هیل 12:30 گزارش: New Hampshire, خرید اینترنتی Deval پاتریک قطره از سال 2020 مسابقه Klobuchar تاپ 2020 دموکرات ها در سه NH روستاها به بازیگران آراء بیشتر (D-هاوایی) و نیکوکار تام Steyerتام Fahr SteyerBiden اطمینان حامیان اولیه است که هنوز هم ‘باز’ در طولانی تلفن تماس: گزارش که در آن سال 2020 نامزد ایستاده در سه شنبه سنجی تشکر. کانینگهام انفجار ساندرز: ‘جنوبی اهالی کارولینای نمی خواهید سوسیالیسم” بیشتر. بلومبرگ خواهد جست و خیز نوادا حزبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma