یانگ انتقاد حزبی رای گیری روش می گوید آنها را تشویق انتخابات

نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگاندرو YangCalifornia مجلس دولت معرفی لایحه ای برای ایجاد جهانی درآمد اولیه از K یک ماه Hillicon دره: Intel مقامات هشدار قانونگذاران روسیه دخالت در سال 2020 | Pompeo محکوم روسیه حمله سایبری در کشور گرجستان | Tech فعالان دیدن Kickstarter اتحادیه به عنوان دستیابی به موفقیت | پنتاگون آژانس رنج می برد نقض داده ها منهتن دا تحقیق جدید ادعا می کند در برابر سوء استفاده پزشک متهم توسط ساناز یانگ بیشتر در شنبه چکش ایده قفقاز گفت: رأی مردم در انتخابات کاهش می یابد.

“من مطمئن هستم که چرا ما هنوز هم با استفاده از قفقاز در برخی از این اوایل متحده است. آنها واقعا بد برای مشارکت” یانگ گفت: در سی ان ان روز شنبه بعد از نوادا قفقاز.

“اگر شما در حال رفتن به یک دموکراسی و شما در حال تلاش برای توانمند سازی رای دهندگان چرا شما آن را سخت تر برای مردم را به رای دادن در اولین نامزدی روند ؟” او گفت:.

تبلیغات

این سخنان از یانگ آمد و به عنوان رای دهندگان caucused در نوادا سومین نامزدی مسابقه از سال 2020 اولیه مسابقه. خروج سنجی نشان نمی دهد یک افزایش در میزان مشارکت در نقره دولت با وجود دموکراتها امیدوار است که این پایه خواهد آمد را به زور به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWhere ما از اینجا بروم ؟ حفاظت از محیط زیست نشان می دهد راه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بیشتر محبوب در فلوریدا از مغلوب ساختن پیشی جستن ستمیر متهم به دیوان عالی کشور از تعصب در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر.

مشارکت مردم نیز پایین در آیووا قفقاز در اوایل این ماه هر چند وجود دارد در افزایش مشارکت مردم در نیوهمپشایر اولیه یک هفته بعد.

یانگ انجام ضعیف در آیووا قفقاز, garnering تنها حدود 1 درصد از آرا. او همچنین دچار ملال انگیز در نیوهمپشایر اولیه جرقه را خروج از 2020 مسابقه.

در این جلسه روند نیز بوده است dinged در این سال پس از گزارش تناقضات و مسائل فنی در آیووا تاخیر نتایج نهایی برای روز و سوخت سردرگمی که به عنوان نامزد برنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>