یانگ تبریک رامنی برای ‘رای گیری خود را آگاهانه و شخصیت’ در محکوم تهمت

دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگاندرو YangThe هیل 12:30 گزارش: حزب دموکرات صبر کنید برای برنده پس از جلسه هرج و مرج MSNBC والاس خواستار دموکرات ها برای جلوگیری از اصطکاک و مبارزات داخلی: مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘دشمن’ بلومبرگ افزایش می یابد و به مقام سوم کراوات با وارن در نظرسنجی ملی بیشتر تبریک سناتور. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneySusan Collins رقیب: “من می خواهم رای به حذف برگ برنده اوباما و برچسب تهمت رفتار ‘شرم آور’ اما نه impeachable کالینز خواهد رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر (R-یوتا) برای رای دادن به محکوم کردن رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ به عنوان خوانده شده: سخنران پلوسی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه پلوسی چکش تهمت سخنرانی: ‘یک مانیفست دروغ’ بیشتر در سنا در روز چهارشنبه.

“من فقط می خواهم برای تبریک سناتور. میت رامنی برای رای گیری خود را آگاهانه و شخصیت او” یانگ گفته سی ان ان همین لیمودان کارلتون LemonJill بایدن در لیندزی گراهام: “ما استفاده می شود به دوستان بزرگ و در حال حاضر او ‘تغییر’ محافظه کار گروه: سی ان ان همین لیمو بخش نشان می دهد که ‘نخبگان آمریکا فکر می کنم در مورد بقیه کشور’ میراث اکشن سخنگوی واکنش نشان می دهد به لیمو عذرخواهی به ناروا حامیان بیشتر در تاون هال در منچستر, New Hampshire.

“او تنها جمهوری خواه به انجام به طوری که ناامید کننده بود اما نه کاملا تعجب آور” او ادامه داد. “ما را به این کشور هم حل مشکلاتی که کردم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب در وهله اول و این که چگونه ما در حال رفتن به شکست او در پاییز.

تبلیغات

رامنی شوکه او خواه همکاران در روز چهارشنبه زمانی که او رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت در سنا استیضاح دادگاه گفت: “این رئیس جمهور است که به جرم هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی [و] آشکار حمله به ما انتخابات حقوق.” رامنی رای به تبرئه در انسداد کنگره شارژ.

یانگ گفت: استیضاح به تنهایی نمی خواهد آن را سخت تر به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“من فکر می کنم در حال انجام قطبش کشور ما این است که ساخت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخت تر به بهترین در ماه نوامبر” یانگ گفت: وقتی پرسیده شد که اگر استیضاح خواهد آن را مشکل تر برای یک دموکرات به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“واقعیت این است که بسیاری از آمریکایی ها در نظر گرفته اند این استیضاح فرآیند به عنوان یک بازی فوتبال یا بیس بال بازی که در آن شما می دانید چه نمره در حال رفتن به در پایان” او ادامه داد. “این راهی است که آن را متاسفانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر