Xiaomi پرده جدید 70Mai A1, A1, نرم افزار برق, موتور سیکلت

گوشی های هوشمند و برقی-تولید کننده لوازم خانگی Xiaomi نشان داد دو جدید برقی دوچرخه های A1 و A1 Pro از آن 70Mai نام تجاری. مجموعه ای برای فروش در بازارهای این سبک دوچرخه برقی از ویژگی های کاربردی طراحی با A1 نرم افزار گرفتن برخی از تجهیزات اضافی و یک باتری بزرگتر به آن مجموعه جدا از استاندارد A1.

هر دو دوچرخه باید با سرعت بالا از 25kph نگه داشتن با قوانین در بازار چین با قدرت که از یک hub-نصب موتور الکتریکی. A1 دارای یک ادعا طیف وسیعی از 60 کیلومتر در حالی که A1 نرم افزار می توانید پوشش 70 کیلومتر قبل از در حال اجرا از آب. A1 نرم افزار دارای محدوده بالاتر از آنجا که آن می آید با یک بزرگتر 9.6 کیلو وات ساعت باتری در حالی که A1 دارای یک کوچکتر 7.68 kWh واحد. بهترین بیت است که باتری removeable ساخت آن را راحت به سبد خرید آن را به یک سوکت شارژ داخل منزل یا دفتر خود.

معمول دیسکی در جلو و یک مجموعه معمولی دوقلو شوک در عقب را تا تعلیق — به همراه بزرگ در جاده های ناهموار.

در حال تاسیس گوشی های هوشمند و قرص ساز نیز کمک Xiaomi ترکیب برخی از ویژگی های جالب به آن برقی دوچرخه. پانل ابزار به عنوان مثال کامل-رنگ خوشه ابزار با GPS navigation. وجود دارد, 1080p دوربین زاویه باز و همچنین کاربران اجازه می دهد برای ضبط سواری خود را. این فیلم را می توان ذخیره شده بر روی A1 نرم افزار در هیئت مدیره بانک حافظه. A1 اما نیاز به یک حافظه خارجی چوب برای ذخیره کلیپ های ویدیوئی.

این شرکت در حال حاضر, نشده اعلام کرد هیچ برنامه ای برای معرفی آن برقی دو چرخ در هند هر چند چشم انداز باید بسیار سودآور است. این است که با توجه به رونق در برقی دو چرخ بازار و همچنین Xiaomi محبوبیت و شبکه گسترده ای در هند در گوشی های هوشمند در فضا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر