پینگ سرعت چین به سمت داخل اقتصادی محوری در بیشتر جهان متخاصم

در یک سری از اظهارات بیش از چند هفته گذشته او تبلیغ به اصطلاح “دو گردش خون” مدل توسعه است که در آن بیشتر متکی به اقتصاد داخلی به عنوان اصلی رشد راننده تکمیل شده توسط برخی از فن آوری های خارجی و سرمایه گذاری است. پس از یک جلسه دفتر سیاسی سه شنبه یازدهم گفت: چین باید سرعت بخشیدن به این رویکرد در مواجهه با یک وضعیت اقتصادی که “همچنان پیچیده و چالش برانگیز با بی ثبات و نامشخص عوامل است.”

در چین یک نگرانی بزرگ است که بیکاری به عنوان رشد همچنان تنبل با توجه به ضعیف هزینه های مصرف کننده و بدون زرق و برق بخش خصوصی سرمایه گذاری. در همان زمان دولت های غربی در حال تبدیل شدن بیشتر آوازی در تماس چینی رفتار در همه جا از هنگ کنگ به سین کیانگ به دریای چین جنوبی در حالی که اصرار شرکت های خود را برای پیدا کردن جایگزین زنجیره تامین و قطع امثال Huawei Technologies Co.

برای یازدهم استراتژی است که به طور موثر کاهش اتکا به غرب همانطور که کشورهای دیگر به دنبال تبدیل شدن به کمتر وابسته به چین برای رشد اقتصادی است. در حالی که اقتصادهای بزرگ دنیا هنوز هم نیاز به هر یک از دیگر به صورت لحظه ای افزایش متحده-چین تنش سوخت همه گیر به نظر می رسد مجموعه ای برای باقی بماند حتی اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد انتخابات در ماه نوامبر به عنوان عمده آمریکا احزاب سیاسی به طور فزاینده ای به دیدن پکن به عنوان یک تهدید ایدئولوژیک.

“چین را رهبری نمی خواهند به ترک برداشت که این کشور فقط می خواهد درهای خود را در مواجهه با چالش های خارجی گفت:” وانگ Huiyao یک مشاور چین کابینه و بنیانگذار مرکز چین و جهانی شدن است. “اگر ایالات متحده در آغاز سخت ترین جدایی این تلاش ها می تواند کمک به افزایش چین مصونیت از امکان خرید اینترنتی.”

جهانی Execs

یازدهم شده است, از جلو رانندگی نقطه خانه در ماه گذشته است. در نامه ای به جهانی مدیران ارشد در اواسط ماه جولای او خواست آنها را به ماندن در چین و متعهد به بهبود فضای کسب و کار. یک هفته بعد او به نام در شرکت های داخلی و خارجی به مرحله نوآوری و کمک به ایجاد ثبات در اشتغال گفتن آنها را به طور کامل شیر پتانسیل بازار چین است.

“جهان امروز دستخوش تغییرات عمده ای نهان در یک قرن و شرایط داخلی و محیط خارجی از کشور ما توسعه هستند دستخوش تغییرات عمیق و پیچیده,” یازدهم گفت: در طول یک “بازرسی” سفر به شمال شرقی استان جیلین در هفته گذشته.

چه بلومبرگ است اقتصاددانان می گویند…

ظریف اما مهم تغییر سیاست در جریان است در چین. دولت برجسته ‘دو گردش خون’ در سال های اخیر اظهارات سیاست — یک مرجع به اقتصاد داخلی و تجارت خارجی. این نشان می دهد یک مقام رسمی تغییر دور از صادرات-led مدل رشد نسبت واضح تر تمرکز بر ایجاد یک اقتصاد قوی داخلی رانندگان است.

— Chang Shu رئیس آسیا اکونومیست

در آن سفر شی جین پینگ به نام برای تقویت ملی خودکار مارک های در حال توسعه فناوری های کلیدی و پله تحقیقات به هواپیماهای بدون سرنشین و جنگ و آموزش. و فقط در روز جمعه یازدهم اعلام کرد که Beidou-3 سیستم ناوبری ماهواره ای چین جایگزین آمریکا-اجرای سیستم موقعیت یابی جهانی در حال شروع عملیات.

“چین اعتماد بنفس تاریخ به عقب می رود به خوبی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Jude Blanchette فریمن صندلی در چین انجام مطالعات در مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک در واشنگتن است. “وجود دارد بیشتر ضرورت در حال حاضر که آمریکا نه تنها کنترل نقاط چوک اما نشان داده است که آنها آماده هستند برای اعمال فشار بر آنها را به عنوان ما را دیده اند با Huawei و ZTE.”

چین را بهتر از حد انتظار بهبود در سه ماهه دوم نشان داد که نوع داخلی و انعطاف پذیری است که رهبران این کشور امیدوار خواهد اقتصاد خود را در مسیر بازگشت. اما این عملکرد تقویت شده توسط یک ریخت و پاش در رهبری دولت سرمایه گذاری طیف وسیعی از اداری سفارشات با هدف ترغیب اعتباری توسعه و صادرکنندگان تطبیقی به تغییر تقاضای جهانی از دنده محافظ.

داخلی نگرانی

این نگرانی شکل باقی می ماند و ضعیف مصرف است که نگرانی در مورد پایداری بازیابی. این کشور توزیع درآمد بدتر شده است از اواخر سال با گروه در پایان پایین تر از درآمد نردبان دیدن دستمزد در حال سقوط در حالی که میلیون ها نفر از کسانی که شغل خود را از دست نمی نشان می دهد تا به عنوان بیکار در داده های رسمی.

“چین رشد آینده بستگی به تقاضای داخلی داخلی ثروت re-توزیع و گردش داخلی از مواد گفت:” لیو Peiqian یک چین اقتصاددان در Natwest بازار در سنگاپور.

چین همچنین دارای یک راه طولانی برای رفتن به کارشناسی کارشناسی ارشد فن آوری هسته ای آن به شدت نیاز برای توسعه آن از نیمه هادی ها و هواپیما به وسایل نقلیه جدید انرژی و هوش مصنوعی با وجود طیف وسیعی از رسمی برنامه از “ساخته شده در چین تا سال 2025” به یک فشار به ساخت 5G زیرساخت ها است.

برخی از کارشناسان می گویند که آن را می تواند بیش از یک دهه به گرفتن آمریکا از نظر تولید تراشه های کامپیوتری به خصوص پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محکم منابع. پکن به طور گسترده ای انتظار می رود به دست یک هدف تامین کنندگان داخلی جلسه حدود 70 درصد از تراشه نیاز دارد تا سال 2025. که در مقایسه با حدود 16% در حال حاضر با توجه IC بینش, Inc., یک نیمه هادی تحقیقات بازار شرکت که مقر آن در اسکاتسدیل, آریزونا.

راه اندازی برای شکست

“من مطمئن هستم که چرا آنها چنین تهاجمی اهداف دیگر نسبت به تلاش و تشویق صنعت به کار سخت تر” گفت: Randall استوارت رئیس الکترونیک در مشاوره Intralink در شانگهای. “آن احساس می کند مانند تنظیم خود به شکست است.”

یکی از نشانه های درون شیفت بود و محرومیت از هر گونه اشاره ای Xi کمربند و جاده ابتکار — عمده “به نوبه خود بیرون” سیاست از سال 2013 — زیر پنج دفتر سیاسی نشست. که نشان می دهد “روشن گریز از قبلی ملی استراتژی” Nomura ارشد چین اقتصاددان Lu تینگ نوشت: در یک یادداشت تحقیقاتی جمعه و اضافه کرد که آن را به احتمال زیاد ناشی از گسترده تر ایالات متحده-چین برخورد. “یک عقب نشینی ممکن است حس را برای چین به عنوان آن نیاز به تنظیم نقش آن در عرصه جهانی” او نوشت.

ساختمان بیشتر متکی به اقتصاد نیز می تواند پرداخت سود سهام بیش از مسافت های طولانی برای حزب کمونیست که چهره فشار هر دو برای ارائه دستاوردهای اقتصادی برای کشور 1.4 میلیارد نفر و برای جلوگیری از آنها را از هل دادن برای هر گونه ایده های غربی از دموکراسی است که می تواند آن را تهدید کند قانون است.

“کل این onshoring فقط بازتابی از خروج که ممکن است از لحاظ سیاسی مورد نیاز به منظور حفظ یازدهم یا حزب در قدرت” گفت: Joerg Wuttke رئيس جمهور از اتحادیه اروپا اتاق بازرگانی در چین, که در گذشته با شرکت در بحث و گفتگو با مقامات ارشد دولتی در سیاست های اقتصادی.

او گفت: پکن رهبران ممکن است در تلاش برای آن را خاموش بکشد: “آیا چین چگونه متوجه مشکل آن این است که به این تکنولوژی که بر روی آنها ساخته شده است داستان های موفقیت خود را و که در آن آنها را در برابر جهان است ؟ آنها حاضر به پرداخت اقتصادی قیمت؟”

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de