XFL تعلیق عملیات میسازد خاموش همه کارمندان: گزارش

از XFL است به حالت تعلیق عملیات بلافاصله موثر و آگاهانه همه کارکنان که آنها فسخ شده است با توجه به چندین کارکنان در رسانه های اجتماعی و رسانه های متعدد ،

تبلیغات

معلوم نیست اگر لیگ از سر گرفته خواهد عملیات در فوریه 2021 اما منابع ESPN گفت: لیگ هیچ برنامه ای برای بازگشت به 2021.

XFLNewshub.com خبرنگار Konnor Fulk مشترک در رسانه های اجتماعی که “skeleton crew” از مدیران لیگ ادامه خواهد داد به کار خود کانکتیکات ستاد.

تبلیغات

این خبر یک روز پس از لیگ اعلام کرد آن را بازپرداخت تمام 2021 بلیط فصل.

کارکنان گفته شد که آنها در حال دریافت خود را نهایی حقوق در زوم کنفرانس تماس با XFL رئیس جمهور و رئیس اجرایی جفری پولاک با توجه به هوستون کرونیکل.

لیگ به پایان رسید افتتاحیه آن فصل در ماه گذشته پس از تنها پنج هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که تعطیل شده و تعدادی دیگر از لیگ های سراسر جهان از جمله پایان NBA و NHL فصل و آغاز فصل بیس بال.

کارشناسی ارشد گلف مسابقات برنامه ریزی شده بود برگزار شد و از آوریل 9-12 اما به تعویق افتاده است تا نوامبر است.

NFL برنامه ریزی شده است برای برگزاری آن پیش نویس تقریبا در اواخر این ماه. آن است که برنامه ریزی برای شروع آن فصل به طور منظم در اوایل ماه سپتامبر به عنوان برنامه ریزی شده و بازی در مقابل طرفداران مقامات لیگ گفت: در روز سه شنبه کنفرانس با توجه به یک مقاله در NFL.com.

دیگر رویدادهای ورزشی مهم شده اند به تعویق افتاد از جمله Kentucky Derby و بازی های المپیک تابستانی 2020 در توکیو.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSanders می گوید او نمی خواهد ‘drop dead’ اگر تهمت تصمیم گرفت در جهانی بهداشت یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات غیر روحانی ممکن است زمینه را برای بازگشایی | دموکرات سطح شیب دار تا مذاکرات با Mnuchin در آینده کمک کند | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند در حدود 60,000 Hillicon ولی: مقامات دولت فشار بیشتر برای انتخابات بودجه | Coronavirus نظارت نگرانی تا سطح شیب دار فشار برای حفظ حریم خصوصی لایحه | سناتورها هشدار برای استفاده از زوم | سازمان بپرسید FCC به لغو China Telecom مجوز بیشتر در یک کنفرانس تماس با کمیسیون عمده ایالات متحده ورزشی لیگ شنبه با تهمت و گفت او امیدوار است که طرفداران پشت در سالن در اواخر تابستان یا اوایل پاییز.

“آنها می خواهند به بازگشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از ورزش لیگ یک پس از آن coronavirus نیروی کار جلسه. “آنها رو به عقب بر گردیم. آنها نمی توانند این کار را انجام. ورزش خود نبودند طراحی شده برای آن است. کل مفهوم ملت ما نیست طراحی شده برای آن است. ما به عقب بر گردیم. ما می خواهم به عقب بر گردیم به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>