XFL شرح زیر کت و شلوار از دیگر لیگ های حرفه ای را به حالت تعلیق درآورد فصل با توجه به کروناویروس

بسیاری از تعجب که چگونه تلاش دوم در XFL گذشته خواهد بود. اکنون پس از پنج بازی به راه اندازی مجدد است که برای قرار دادن در خود نگه دارد.

از XFL معلق خواهد شد برای بقیه سال 2020 فصل به دلیل گسترش COVID-19 که اعلام شد همه گیر جهانی توسط سازمان جهانی بهداشت در روز چهارشنبه.

“در حال حاضر XFL نمی خواهد بازی خود را به طور منظم فصل بازی ها” لیگ در بیانیه ای گفت: پس از چندین رسانه گزارش تعلیق. “با این حال همه بازیکنان پرداخت خواهد شد پایگاه خود پرداخت و مزایا برای سال 2020 فصل به طور منظم. همه XFL دارندگان بلیط صادر خواهد شد بازپرداخت و یا اعتباری نسبت به بازی های آینده است.”

اخبار اتفاق می افتد فقط بیش از پنج هفته به آخرین تکرار از XFL راه اندازی مجدد لیگ که بازی تنها یک فصل در سال 2001.

روز چهارشنبه XFL اعلام کرد که بازی بین نیویورک نگهبان و سیاتل اژدها می تواند در سیاتل سنچریلینک درست اما بدون هیچ گونه فن حضور و غیاب. این تصمیم در پاسخ به واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee ممنوعیت از اجتماعات بزرگ در دولت است.

یک روز بعد که بازی متوقف می شود, به عنوان خواهد شد و بقیه بازی های این فصل است. از XFL قصد ندارد که به پایان آن ،

“از XFL متعهد به بازی در یک فصل کامل در سال 2021 و سال آینده” لیگ در بیانیه ای گفت.

در جای دیگر

فرمول یک را لغو نجومی-باز کردن مسابقه

به عنوان هزاران نفر از طرفداران در صف برای رسیدن به جایزه بزرگ استرالیا در ملبورن برای اولین بار در فرمول یک آخر هفته از این فصل تیم ها و رانندگان بسته بندی شدند تا به ترک.

نگرانی بیش از coronavirus چپ دهندگان با انتخاب جمعه اما تا به لغو این فصل باز مسابقه.

دو جلسه تمرین که معمولا ویترین چه تیم شده اند بهبود در offseason بودند کمتر از دو ساعت از شروع زمانی که این تصمیم را اعلام کرد. تیم ها و سازمان ملاقات کرد و یک شب “به این نتیجه رسیدند با نظر اکثریت از تیم های که در این مسابقه باید پیش بروید” این FIA F1 و استرالیا GP گفت: در یک بیانیه مشترک.

تمرین مقدماتی و نژاد روز یکشنبه بودند همه اوراق, ریخته گری شک بیش از Bahrain Grand Prix است که برنامه ریزی شده برگزار می شود در هفته آینده و ویتنامی GP برنامه ریزی برای 5 آوریل. مقامات بحرین باید گفت: در حال حاضر هیچ طرفداران اجازه خواهد داشت به مدار است. کری گفت: تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه برای رفتن پیش با مسابقه خواهد بود ساخته شده در چند روز آینده. چینی GP در حال حاضر به تعویق افتاده است.

• بعد از مسابقات نسکار در آتلانتا و حیاط-میامی خواهد بود با صدای بلند اما تنها به خاطر برای تلفن های موبایل از ماشین موتور. این مسابقات اجرا خواهد شد بدون طرفداران به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus نسکار پنج شنبه اعلام کرد.

فاکس نسکار پخش شریک و هنوز اعلام کرد هر گونه تغییر در برنامه تلویزیونی برنامه.

کالج بسکتبال: گراند کانیون اخراج سر مربی دن Majerle پس از هفت فصل است.

این مدرسه اعلام کرد که سابق Phoenix Suns کوچک به جلو/تیراندازی گارد ساعت پس از WAC و NCAA مسابقات لغو شد به دلیل نگرانی بیش از coronavirus.

Marjele استخدام شد و در سال 2013 به کمک آشر بزکوهی از طریق انتقال آن به بخش I. گراند کانیون برنده حداقل 20 بازی خود در دو سال اول در بخش من اما رفت 13-17 در این فصل است.

سابق ایالتی نیومکزیکو و UNLV سر مربی ماروین Menzies نامگذاری شد مربی موقت.

بازی های المپیک: روسیه مسیر تیم محدود به 10 ورزشکاران برای بازی های المپیک توکیو و فدراسیون این کشور جریمه شد 10 میلیون دلار توسط این ورزش حاکم بر بدن است.

جهانی دو و میدانی گذشت آخرین بسته تحریم ها پس از روسیه پیگیری فدراسیون جمهور جدید پذیرش اتهامات عنوان شده است که اسناد و مدارک جعلی استفاده شد تحت مدیریت قبلی به یک ورزشکار بهانه برای گم دوپینگ تست.

روسیه متوقف شده است توسط جهانی دو و میدانی پس از 2015 به صورت گسترده دوپینگ و تهدید ممکن است به دلیل اخراج از اسناد پرونده است.

“واضح است که اقدامات قبلی نمی شد به اندازه کافی برای تغییر فرهنگ در فدراسیون دو و میدانی. ما امیدواریم که این بیشتر به اندازه کافی خواهد بود برای ایجاد تغییر واقعی” جهان در دو و میدانی جمهور سباستین کو گفت. روسیه پیگیری فدراسیون گفت: آن را پذیرفته است.

برای کسانی که 10 المپیک نقاط اولویت داده خواهد شد و به هشت ورزشکاران که بخشی از یک بین المللی مواد مخدر-آزمایش استخر اجرا شده توسط دو و میدانی یکپارچگی واحد. آنها عبارتند از قهرمان جهان بالا جهنده ماریا Lasitskene و قهرمان جهان قطب-vaulter Anzhelika Sidorova.

اگهی: دلم Shofner گسترده گیرنده که همراه با سالن از شهرت کارفرمایی Y. A. Tittle به New York Giants یکی از NFL پرکاری عبور از تهدیدات در اوایل دهه 1960 درگذشت 85 در لس آنجلس.

Shofner شد لس آنجلس قوچ’ دور اول پیش نویس انتخاب 11th, به طور کلی در سال 1957 پیش نویس است. پس از هزینه های خود را rookie فصل در دفاع از او روشن شد به گیرنده گسترده زیر فصل و led لیگ با 1,097 متری دریافت.

Shofner معامله شد به غول پس از سال 1960 فصل است. زیر فصل های دراز و باریک 6-پا-3 بیلور آلوم بود 1,125 متری و تبدیل به اولین بازیکن در NFL تاریخ به دو فصل از 1000 متری دریافت. او را از 1000 متری دریافت در سه فصل متوالی (1961-63).

Shofner بازی فصل 11 در NFL و بازنشسته پس از سال 1967 فصل است.

او رای دادند بر روی NFL همه دهه تیم برای 1960 توسط رای دهندگان طرفدار فوتبال سالن از شهرت. او به پایان رسید با 349 جلب برای 6,470 متری و 51 touchdowns به طور متوسط 18.5 متری بگیر.

Shofner شد و در سال 1957 کاسه شکر MVP به عنوان بیلور ضرب و شتم شماره 2 تنسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>