‘بیگانه ستیزی در سراسر ویروس می تواند بیشتر تلخ تر از ویروس خود را’

وجود دارد مقدار زیادی از ترس و وحشت با این ویروس در حال گسترش به بیش از 145 کشور جهان است. آن چه را که به اعلام آن را یک بیماری همه گیر?

برای تمام اهداف عملی شده است یک بیماری همه گیر در حالی که به عنوان بسیاری از کشورهای در حال تحت تاثیر برخی با شدت بیشتر از دیگران است. ‘اپیدمی’ و ‘وحشت’ به اشتراک گذاری پنج حرف است. کلمه همه گیر باعث احشایی ترس در میان مردم و ما می توانید ببینید جدی اختلال در زندگی عادی در سراسر جهان است.

این بیگانه ستیزی که در حال حاضر آشکار می تواند تبدیل به بیشتر تلخ تر از این ویروس خود به خود و اقتصاد جهانی می تواند بالا و پایین رفتن. این حتی می تواند مانع از این ظرفیت برای سازماندهی منطقی پاسخ به این بیماری همه گیر. این احتمال وجود دارد که که می خواستم به زمان بیشتری برای کشور به سطح شیب دار تا سلامت خود را به سیستم برای دیدار با چالش گسترده جامعه عفونت بدون اینکه در ابتدا بی قراری با وحشت است که اصطلاح همه گیر ایجاد می کند در رسانه های اجتماعی و عمومی داشته باشید.

چگونه نزدیک ما به واکسن یا هر درمان موثر برای سویه جدیدی از کروناویروس که باعث Covid-19?

با توجه به Anthony Fauci پیشرو آمریکایی, بیماری های عفونی, دانشمند آن را حداقل 12-28 ماه به یک واکسن با اثر ثابت و ایمنی. بالقوه واکسن در حال توسعه و آزمایش های بالینی مورد نیاز خواهد بود برای ارزیابی آنها را قبل از اینکه موفق واکسن ظهور برای استفاده است.

توسعه مواد مخدر و تست بیش از حد به احتمال زیاد به نیاز به آزمایش های بالینی. Remdesivir مواد مخدر برای توسعه ابولا در حال حاضر در حال آزمایش در یک دادگاه که به تازگی آغاز شده است. اولین ما به احتمال زیاد برای دیدن Covid خاص ثابت واکسن و یا داروهای موجود برای مقیاس بزرگ با استفاده از حدود دو سال است.

هند است سیستم بهداشت و درمان آماده مسئولیت رسیدگی به وضعیت اگر شیوع بدتر?

در گذر موقت از نظر ما در حال بازی با یک نوع جدید از توپ که درز و سرعت بیشتر disconcertingly. اما ضروری cricketing مهارت وجود دارد به آن صورت. بیشتر کیت تشخیصی مورد نیاز خواهد بود بیشتر جداسازی مناطق مورد نیاز خواهد بود در امکانات بهداشتی در سراسر کشور است. بیشتر تجهیزات تنفسی از جمله پنکه مورد نیاز خواهد بود. برنامه ریزی و آماده سازی برای کوچک کردن پاسخ برای دیدار با گسترش اپیدمی هستند و در سطح اتحادیه و وزارت بهداشت است که در هماهنگی نزدیک با ایالات متحده.

اساسی ضعف ما در سیستم بهداشت و درمان باید به آنها رسیدگی شود در پایدار اساس اگر ما به این بستگی دارد صالح سراسر کشور پاسخ. ضعیف ترین لینک ما خواهد بود به آتش کشیدند. تقویت خدمات مراقبت های اولیه و بیمارستان در منطقه و فرعی سطح منطقه باید بر اساس بالاترین اولویت است. ما سلامت نیروی کار نیاز به تقویت در مقیاس و مهارت های لازم برای ارائه نیاز به مراقبت در سطوح مختلف نظام سلامت ، ما نمی توانیم انتظار مورد نیاز افزایش ظرفیت به طور ناگهانی ایجاد شده در ضعیف سیستم بهداشت و درمان وجود دارد که در برخی از نقاط کشور است. دوباره در گذر موقت از نظر ما نیاز به همه کسانی که خوب بکار بردن خفاش به زمین خود را نگه دارید و گارد حلقه.

هند در حال حاضر دارای یک سبب شیوع سیستم بهداشت و درمان. چگونه امکان پذیر می شود آن را به راه اندازی جدید انزوا امکانات و قرنطینه مراکز?

از آن خواهد شد یک چالش دشوار اما دولت می تواند ورزش قدرت اگر لازم باشد به تقاضا است که بیمارستان—دولتی و خصوصی — به تعویق انداختن انتخابی بستری شدن در بیمارستان به صورت غیر تهدید کننده زندگی شرایط و فضای رایگان و تخت برای جداسازی بخش. امکانات موجود و خالی ساختمان باید با استفاده از. اگر لازم باشد حتی هتل ها می تواند فرماندهی برای ایجاد امکانات از جمله. بعید است که ما را به رسیدن به چنین وضعیت است.

اما چالش این است که نه تنها فضا است. از آن خواهد شد نیاز به روت بهداشت و درمان پرسنل و تجهیزات. آن دشوار خواهد بود برای مقیاس کردن آن به سرعت در حال. خوشبختانه اکثر افراد آلوده را تجربه تنها بیماری خفیف است و می تواند قرنطینه و در خانه درمان می شود. تنها در موارد شدید خواهد شد که به مراتب کمتر خواهد شد و نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

بهداشت پایه مورد نیاز است برای حفظ این ویروس در خلیج, اما زمانی که هند در طول تاریخ شده است یک unhygienic کشور با شستن دست ها عادات و باز اجابت مزاج. چگونه می شود آن را آسان برای مهار این ویروس از گسترش?

بهداشت شخصی فقیر یک چالش است اما نیاز به تغییر از طریق گسترده سلامت آموزش و پرورش است. کمبود آب بیش از حد می تواند یک چالش در آب تاکید کرد نقاط کشور. این تهدید را به یک فرصت برای پیشرفت چند بخشی از بهداشت عمومی برنامه ها با شدت بیشتری و تاثیر. ما همچنین باید سطح شیب دار تا سلامت ما پیام رسانی از طریق رسانه های جمعی و فعال ما کودکان مدرسه برای تبدیل شدن به موثر عوامل تغییر در خانه های خود و جوامع است.

دولت موقت شامل ماسک و sanitisers به عنوان کالاهای اساسی. آنچه که در این وضعیت با توجه به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در هند در حال حاضر? چگونه شما را ارزیابی وضعیت ؟

بسته به ماهیت عفونی ویروس PPE متفاوت از استاندارد فولاد ماسک صورت و دستکش به N-95 ماسک صورت, ماسک فولاد لباس و بدن مناسب. با وجود وحشت خرید اکثر مردم نمی نیاز به ماسک و یا دستکش برای محافظت از خود در برابر coronavirus. PPE برای coronavirus را نمی خواهد به عنوان استادانه درست شده به ابولا که در آن حالت از انتقال از طریق مختلف مایعات بدن با مرگبارتر عواقب.

بهداشت شخصی از شستن دست ها, اجتناب از تماس فیزیکی و یا مجاورت نزدیک با افراد آلوده و احتمالا سطوح آلوده و دور ماندن از شلوغ مکان کافی برای کاهش در معرض خطر ابتلا به عفونت. فرد آلوده باید پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش جدا از تمرین خود شده است. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و افراد مسن و یا کسانی که با یک بیماری مزمن ایمنی کاهش بیماری باید به ترتیب اولویت برای استفاده از PPE. وزارت بهداشت است ارزیابی سناریوهای آینده نیاز دارند و در حال آماده سازی برای ممکن است تقاضا بزرگتر از PPE.

آیا امکان Covid-19 بومی شدن و شبیه به H1N1 در آینده ای نزدیک ؟

چندین ویروس آنفلوانزا که بومی هستند در نقاط مختلف جهان و علت شیوع فصلی. رمان coronavirus که می تواند باعث جدی تر مشکل تنفسی در برخی از افراد آلوده که آسیب پذیر هستند به دلیل سن پیشرفته و یا شرکت موجود و مشکلات پزشکی است که یک ویروس جدید که به دست آورده پایی در چندین جمعیت در سراسر جهان است. هنگامی که آن را تبدیل به یک جامعه عفونت آن پخش كردن, قدرت, قدرت ماندن و می تواند تبدیل به یک ناخوشایند بازدید کننده در سال های پیش رو است. آمریکا اپیدیولوژی پیش بینی شده که بیش از نیمی از جمعیت جهان را آلوده حتی به آفریقا که در حال حاضر حداقل آسیب دیده در تلاش است برای قفل کردن ویروس و امن باقی بماند. تلاش برای جلوگیری از انتقال و جلوگیری از تبدیل شدن به جامعه تاسیس عفونت در حال انجام با بی سابقه ای در سراسر جهان شدت. توانایی ما را به غل و زنجیر آن را از طریق این تلاش ها را تعیین خواهد کرد که آیا این ویروس آلوده خواهد شد در محدوده زمانی معین بخشی از آینده ما است. پیش بینی است که این ویروس نمی خواهد فقط به دور از تلاش ها نیز در حال ساخته شده به توسعه موثر واکسن.

چه ساز و از coronavirus بقا در انسان و چه در حال پزشکان درمان بیماران ؟

درمان عمدتا علامتی و حمایتی است. تب بر برای تب هیدراتاسیون کافی مواد غذایی مغذی و استراحت کافی در اکثر موارد. افراد مبتلا به بیماری تنفسی نیاز شدید تر مراقبت های تهویه پشتیبانی تا آنها شروع دوره نقاهت. ضد ویروسی و داروهای مورد استفاده در برابر ویروس های دیگر (مانند داروهای ضد ویروس HIV) استفاده شده است در برخی موارد اما بدون طراحی مناسب بالینی دشوار است برای گفتن که اگر هر یک از این موجود ضد ویروسی داروهای موثر در محدود کردن دوره بیماری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>