آیا شما به جای کار از خانه و یا دفتر ؟

آن است که نزدیک به 3 ساعت و MetroPlus دفتر وزوز مانند یک کندو. “کسی زیرنویس این داستان در صفحه 2?” “مطبوعات خواسته است اگر ما می توانید صفحه 4!”

این timekeepers از دفتر عجله بسر می رسانید تا با وسواس جزئیات گرا. یک بذله گو چرخش در اطراف در صندلی چت در مورد تعطیلات آخر هفته خود را بی اعتنا به هرج و مرج. این بود یک روز پر استرس, باعث, رئیس, سفارش چای برای همه. کسی که از یک بخش به ارمغان می آورد در کیک — تولد او است.

حالا به من بگو چگونه در جهان کنم متراکم مطلق زندگی از این جو به یک کنفرانس تلفنی در هر روز ؟

کار از خانه ممکن است به کاهش زمان سفر اما این است که واقعا شما را بیشتر کارآمد ؟ به عنوان کاهش قدرت شبکه خطاها و حلق آویز سیستم های پاپ آپ متناوبا در یک بازی whack-a-mole شما کاج برای سلاح های قوی از دفتر WiFi به مهد شما.

شما را تبدیل به یک برده به گوشی خود را. آن درخواستهای دائما با متون از مردم شما می توانید زودتر به سادگی فریاد — تا زمانی که شما دیگر نمی تواند تفاوت بین کار و زندگی شخصی. سلام من را به اتاق خواب بحث به فضای کاری و بنابراین من آرزو می کنم من مجبور به کار به اتاق خواب من.

رفتن به دفتر هر روز به ارمغان می آورد با خود یک تغییر ملیله مکالمات و مشاهدات در مترو, در آب, کولر, در به اشتراک گذاشته سواری در بازگشت به خانه. نظر می رسد همکاران شما به اشتراک گذاشته بی دست و پا اولین نوشیدنی با دوستان است که شما با آنها به اشتراک بگذارید embarrassingly جزئیات صمیمی. آن را به شما می دهد یک دلیل خوب برای خود ” جیم ” یا “پم’.

موفق باشید و قانع کننده به من دادن که برای یکنواختی خانه من میز.

— Sweta Akundi همکاری فیلمنامه برای بیش از 50 منتشر نشده, فیلم, فکر کردن در اتاق ناهار

Girl teenager in a unicorn costume in the nature

دختر نوجوان در یک اسب شاخدار لباس در طبیعت

بله من بریانی برای ناهار و من لازم نیست که آن را به اشتراک با بقیه گروه. بیشتر برای من. اصلاح: همه برای من. که فقط یکی از قدرت پردازش از کار از خانه.

این یک پیاده روی طولانی به اتاق استراحت در محل کار. به طور معمول من هدر سه دقیقه از وقت من متقاعد کردن همکاران به همراه من است. که زمان را نجات داد در حالی که WFH.

من عاشق کارم هستم. اما اجازه دهید آن صورت روزانه حرف بی ربط — تصمیم گیری چه چیزی برای پوشیدن لباس پوشیدن و عجله برای کار در ساعت اوج های آرام در حال نفوذ توسط بوق وسایل نقلیه و تعداد انگشت شماری از افرادی که نباید صادر شده است گواهینامه رانندگی — ذهنی می تواند پوشیدن شما حتی قبل از اینکه شما را وارد کنید ،

است که چرا هنگامی که من برای اولین بار شروع به کار از خانه (WFH) در ماه گذشته آن را احساس مانند یک تکه های غیر ضروری حذف شده بود از برنامه من است. من در حال حاضر احساس می کنم باید زمان بیشتری است. همچنین تا کنون سعی تایپ در حالی که خمیده 160 درجه ؟ اضافه کردن به که دسترسی آسان از تنقلات در طول روز و در آن احساس می کند مانند پرواز کلاس کسب و کار.

محبوب ترین دلیل WFH یک ضربه است چون یکی را می پوشند آنچه آنها می خواهند. بله: اسب شاخدار onesies بیش از حد, اگر شما لطفا. پس از خداحافظی دفتر کمد لباس و سلام پیر faithfuls (دفعات بازدید: پاره پاره شورت). و وداع با بی دست و پا مکالمات در آسانسور نگه داشتن نفس من زمانی که فرد در کنار من عطسه (آیا من ذکر من افسرده?), یا انجماد چون بقیه بخش لایک درجه حرارت در 22 درجه است.

پس در خانه, محیط زیست این است که چگونه من آن را می خواهم: راحت به این معنی که تمرکز بیشتر و در نهایت اینکه سازنده تر است. به علاوه وجود استرس از ضرب و شتم شب ترافیک, بنابراین من می تواند بسته لپ تاپ من وقتی که من لطفا و حتی در آن زمان به فشار در یک تمرین است.

Priyadarshini Paitandy یک کاهلی در قالب انسان و تنها حرکت سریع هنگامی که او می بیند یک منو و یا کلمه فروش

در این ستون ما گودال دو آیکون در برابر یکدیگر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>