در حال حاضر که اولین موج NFL free agency کامل است پیش نویس NFL فصل در نوسان کامل است.

بسیاری از مسخره می شود پیش نویس وارد شده و تجزیه و تحلیل به مرگ بیش از چند هفته آینده برخی از نام های بزرگ مانند ESPN مل Kiper و تاد McShay و دیگران از آن یکی مرد که اصرار دارد او به تیم منابع که هر تیم NFL را ق صفحه همچنین به نظر می رسد.

فقط چقدر خوب Kiper و McShay ، و خواهد the 49ers بود بهتر اگر آنها بر میدارد برای این تیم به جای سابق 49ers مدیر کل ترنت Baalke و زمان, سان فرانسیسکو, GM جان لینچ در طول دهه گذشته?

است و حتی آن را ارزشمند به دنبال در یک NFL واقعیت وجود دارد که در یک خلاء محکم مهر و موم شده را از بقیه جهان ساکنان آن احتمالا در اثر محرومیت از اکسیژن یک مدت زمان طولانی پیش ؟ که در آن بازیکنان ESPN صاحب نظران انتخاب شده برای 49ers در حال حاضر در خارج از هیئت مدیره که SF بود در ساعت و یا فردی توسعه بازیکن بسیار متنوع در سیستم های مختلف و در شرايط مختلف مربیان?

تنها یک راه برای پیدا کردن: در اینجا نگاهی که Kiper و McShay تا به حال 49ers مصرف نهایی خود را مسخره پیش نویس را در هر یک از 10 سال گذشته است.

مل Kiper

پیش نویس NFL 2010:

Kiper میدارد: Bryan Bulaga جو Haden

واقعی 49ers میدارد: Anthony Davis, Mike Iupati

The 49ers تا به حال دو دور اول میدارد در ترنت Baalke اولین پیش نویس و Kiper به درستی پیش بینی کرد این تیم خواهد با استفاده از آن یکی از اولین در مقابله با توهین آمیز. The 49ers نقل مکان کرد و تا دو لکه به انتخاب دیویس با 11th کلی انتخاب کنید که یک جامد استارت از 2010-2013 اما بازنشسته پس از یک آسیب زده است 2014. در سال 2016 او رفت و در یک, عجیب و غریب, توییتر, ولگردی و قانونی شکنی در برابر سرمربی سابق جیم Harbaugh و سازمان ملل متحد بازنشسته برای سال 2016 فصل به طول انجامید اما فقط یک بازی قبل از بازنشستگی دوباره.

Bulaga در ضمن تدوین شد توسط Green Bay Packers در انتخاب شماره 23 و فقط امضا سه سال 30 میلیون دلار قرارداد با لس آنجلس شارژر پس از گذراندن آخرین 10 فصل حفاظت از Aaron Rodgers.

Haden کردن هیئت مدیره زمانی که 49ers آمد در ساعت در انتخاب شماره 17, بنابراین تیم هرگز این شانس را حتی در نظر او. Haden سه-time Pro کاسه cornerback و Iupati سه Pro کاسه با 49ers از 2012-2014 در گارد. او برای کاردینالز آریزونا قبل از 2014 فصل برای پول بیشتر به عنوان 49ers تنگ شد, در برابر حقوق و دستمزد کلاه در زمان.

2011 NFL Draft:

Kiper را انتخاب کنید: بلین Gabbert

واقعی 49ers انتخاب کنید: Aldon اسمیت

نه بزرگ مل.

بسیاری از مردم فکر می 49ers با جیم Harbaugh گرفتن کمر در فصل اول که هدف یک کارفرمایی در دور اول این فوق العاده لود پیش نویس است. به جای این تیم در زمان Aldon اسمیت با هفتم-به طور کلی انتخاب کنید و منتظر به کارفرمایی (khezri) تا زمانی که دور دوم.

Gabbert بود که گرفته شده توسط Jacksonville Jaguars در شماره 10 به طور کلی در نهایت ساخته شده راه خود را به سان فرانسیسکو پس از تعقیب بودن از جکسون در پایان فصل 2013.

2012 NFL Draft:

Kiper را انتخاب کنید: Kevin Zeitler

واقعی انتخاب کنید: A. J. Jenkins

Zeitler بود به طور خلاصه بالاترین پرداخت گارد در NFL تاریخچه در یک نقطه اما هرگز آن را به 49ers در انتخاب شماره 30 به عنوان Cincinnati Bengals ربوده و او را در انتخاب شماره 27. در عوض 49ers در زمان گیرنده گسترده ای جنکینز — یکی از بدترین دور اول پیش نویس میدارد در 49ers تاریخ است.

با وجود اینکه کاملا سالم جنکینز به نظر می رسد فقط در سه بازی برای 49ers طول فصل 2012 و موفق به گرفتن یک پاس. او سپس بدون تشریفات معامله به Kansas City Chiefs برای کمی کمتر بی فایده جان بالدوین (گیر افتاد, سه مجموع عبور برای 49ers) قبل از شروع فصل 2013.

2013 NFL Draft:

Kiper را انتخاب کنید: مت ایلام

واقعی انتخاب کنید: اریک رید

The 49ers معامله تا از انتخاب شماره 31 را به رید در هیچ, 18 و ایلام رفت و به Baltimore Ravens در انتخاب شماره 32. دو safeties تا به حال به طور قابل توجهی متفاوت از مشاغل به عنوان رید ساخته Pro کاسه در طول rookie نجومی و کار با Carolina Panthers پس از خروج از 49ers — حتی در وجود خود بسیار به اطلاع عموم سرود ملی اعتراضات و اتهامات blackballing.

ایلام flamed با کلاغ و پرش به لامپ کم مصرف در پایان سال 2016 فصل است. او یک عضو از XFL را سی مدافعان در لیگ 2020 راه اندازی مجدد.

2014 NFL Draft:

Kiper را انتخاب کنید: کودی Latimer

واقعی انتخاب کنید: Jimmie بخش

بخش بود و پر از دست انداز حرفه ای تا حد زیادی پیچیده صدمات اما او همچنان سالم در فصل گذشته بود و پس از آن با پاداش سه سال تمدید کرد.

Latimer, در ضمن سقوط به دور دوم و گرفته شده توسط Denver Broncos با 56 کلی انتخاب کنید. گیرنده هرگز ثبت بیش از 300 دریافت متری در یک فصل بیش از حرفه ای خود را تا کنون.

2015 NFL Draft:

Kiper را انتخاب کنید: Todd Gurley

واقعی انتخاب کنید: Arik آرمستد بود

در اینجا یک سناریو این است که به نظر می رسید ژرف فقط دو سال پیش: Arik آرمستد بود خواهد آخرین طولانی تر با 49ers از تاد Gurley خواهد با قوچ.

Gurley گرفته شده توسط قوچ در انتخاب شماره 10 و هفت میدارد قبل از 49ers در زمان آرمستد بود. اما Gurley آسیب زده کاهش و آرمستد بود را 2019 ascendence منجر به عجیب و غریب دنباله ای از وقایع این offseason که در آن Gurley منتشر شد توسط L. A. و آرمستد بود امضا پنج سال $85 میلیون تمدید قرارداد با سان فرانسیسکو.

2016 پیش نویس NFL:

Kiper را انتخاب کنید: Laremy Tunsil

واقعی انتخاب کنید: DeForest Buckner

Tunsil تضعیف تمام راه را به پایین به میامی دلفین ها در انتخاب شماره 13 بعد از آن بدنام تصویری از او سیگار یک ماده را از طریق یک ماسک ضد گاز منتشر شد هنوز ناشناخته فردی فقط قبل از شروع پیش نویس است. که هنوز هم متوقف نمی Tunsil از تبدیل شدن به یکی از سمت چپ بهتر پردازد در NFL و دلفین ها معامله او را به Houston Texans برای انتخاب در دور اول قبل از شروع 2019 فصل است.

به اندازه کافی جالب توجه Buckner نیز به تازگی معامله به AFC جنوبی تیم در بازگشت برای دور اول انتخاب کنید.

2017 پیش نویس NFL:

Kiper را انتخاب کنید: جمال Adams

واقعی انتخاب کنید: جزایر توماس

در حالی که ما می توانیم بحث این که آیا آن را عاقلانه به یک جعبه ایمنی در پنج میدارد از هر گونه پیش نویس کلاس ما می توانیم بحث در این واقعیت است که جمال آدامز در حال حاضر یک بازیکن بسیار بهتری نسبت به جزایر توماس است. آدامز ره فقط دو عبور خود را در سه فصل NFL اما اجرا پشتیبانی و پوشش همه کاره بودن او را فراهم ساخته و او را دو بار نرم افزار کاسه و یک لیگ بهتر safeties.

توماس که گرفته شد سه میدارد قبل از Adams فقط شش کیسه خود را در سه فصل NFL. آن خواهد بود بسیار تعجب آور است اگر 49ers برداشت پنجم-سال گزینه برای 2021.

2018 پیش نویس NFL:

Kiper را انتخاب کنید: Denzel بخش

واقعی انتخاب کنید: Mike McGlinchey

The 49ers در زمان McGlinchey با نهم-به طور کلی انتخاب کنید به جای آن حق مقابله با ترنت قهوه ای و McGlinchey شده است جامد در دو فصل اول.

بخش ساخته شده است که طرفدار کاسه به عنوان یک تازه کار گرفته شده بود با چهارم-به طور کلی انتخاب کنید و هرگز آن را به 49ers.

2019 پیش نویس NFL:

Kiper را انتخاب کنید: نیک Bosa

واقعی انتخاب کنید: نیک Bosa

(قرار دادن Spider-man با اشاره meme)

تاد McShay

پیش نویس NFL 2010:

McShay میدارد: جیمی Clausen جو Haden

واقعی 49ers میدارد: Anthony Davis, Mike Iupati

مانند Kiper, McShay فکر 49ers را گرفته Haden با دوم خود را در دور اول انتخاب کنید اما این تیم هرگز شانس برای انجام این کار. بر خلاف Kiper اما McShay فکر 49ers باید کارفرمایی که خیلی بد بود در rookie فصل تیم خود را به دست آورده شماره 1 انتخاب کنید در سال 2011 پیش نویس NFL و بی درنگ انتخاب فوری او جانشین.

2011 NFL Draft:

McShay را انتخاب کنید: بلین Gabbert

واقعی 49ers انتخاب کنید: Aldon اسمیت

(همان Kiper)

2012 NFL Draft:

McShay را انتخاب کنید: Kevin Zeitler

واقعی انتخاب کنید: A. J. Jenkins

(همان Kiper)

2013 NFL Draft:

McShay را انتخاب کنید: Zach Ertz

واقعی انتخاب کنید: اریک رید

McShay شروع به دریافت یک کمی رول اینجا. Ertz گرفته شد در اوایل دور دوم 2013 NFL Draft و پس از تبدیل به یکی از NFL بهترین تنگ به پایان می رسد در حالی که اریک رید جامد ژاک Ertz مراتب بیشتر بازیکن انجام در این مرحله از زندگی حرفه ای او.

2014 NFL Draft:

McShay را انتخاب کنید: Odell بکهام جونیور

واقعی انتخاب کنید: Jimmie بخش

قبل از اینکه شما شروع به خواب از چه می توانست آن را به ارزش اشاره به این که بکهام از بین رفته در زمان 49ers آمد در ساعت است. غول در زمان بکهام در انتخاب شماره 12 یک حرکت بسیاری از فکر رسیدن به در زمان. The 49ers نمی انتخاب کنید تا انتخاب شماره 30.

2015 NFL Draft:

McShay را انتخاب کنید: Arik آرمستد بود

واقعی انتخاب کنید: Arik آرمستد بود

پیش بینی!

2016 پیش نویس NFL:

McShay را انتخاب کنید: DeForest Buckner

McShay را انتخاب کنید: DeForeset Buckner

بیشتر پیش بینی!

2017 پیش نویس NFL:

McShay را انتخاب کنید: جمال Adams

واقعی انتخاب کنید: جزایر توماس

(همان Kiper است)

2018 پیش نویس NFL:

McShay را انتخاب کنید: Minkah Fitzpatrick

واقعی انتخاب کنید: Mike McGlinchey

فیتزپاتریک انتخاب شد سه میدارد پس از McGlinchey توسط دلفین میامی و معامله شد به Pittsburgh Steelers در طول سال 2019 فصل برای یک سال 2020 دور اول انتخاب کنید. این cornerback-ایمنی ترکیبی ساخته شده نرم افزار کاسه در سال 2019 در تازه سودای استیلرز دفاع.

2019 پیش نویس NFL:

McShay را انتخاب کنید: نیک Bosa

واقعی انتخاب کنید: نیک Bosa

حتی بیشتر از پیش بینی!

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im