جهان اقیانوس روز: یک سفر در سراسر ‘خروشان چهل سالگی’

فقط قبل از COVID-19 همه گیر باعث یک مستند در نقاط مختلف جهان یک گروه از دانشمندان و محققان و دانشگاهیان به حال شده است در یک نوع متفاوت از مستند. از ژانویه 6 به 8 مارس این گروه از 39 — 32 مرد و هفت زن — سفر در سراسر اقیانوس جنوبی (SO) خشنترین در جهان انجام آزمایش و مطالعات ساحلی قطب جنوب از MV SA Aghulas. شرکت کنندگان انتخاب شده و توسط مرکز ملی قطبی و اقیانوس پژوهش در وزارت علوم زمين. همه اعضای گروه معتقدند که هر چند هدف اصلی این تحقیقات علمی و جمع آوری داده های این سفر بود که یک بار در طول عمر تجربه است.

Sumit Mandal, Asst Professor of Zoology, Presidency College, Kolkata aboard the SA Aghulas on the Souther Ocean Expedition 11 (SOE11)

Sumit Mandal مكاتبات استاد جانورشناسی, ریاست دانشگاه, کلکته روی SA Aghulas در باد جنوبی اقیانوس سفر 11 (SOE11)

گروه بادبان از موریس در ژانویه 6, عبور بدنام نیمکره جنوبی مختصات جغرافیایی — خروش چهل سالگی خشمگین پنجاه و جیغ دهه شصت — برش از طریق زمینه های یخ و مذاکره تکرار طوفان. به عنوان منطقه (68 درجه جنوبی و 57 درجه شرقی) تجارب نور روز برای بسیاری از روز های بسیاری را تجربه گمگشتگی. انجام آزمایش در دمای زیر منفی پنج درجه و در زمان کار بر روی یک کج عرشه و در حال حرکت با رول و زمین از امواج بود که هر دو به چالش کشیدن و هیجان است.

قبل از ازدواج تجربه

برای اکثر شرکت کنندگان آن را قبل از ازدواج تجربه و یکی که تعریف آنچه اقیانوس تا به حال تا کنون به معنای آنها. “با توجه به نورد و تبادل به یک چالش برای هر اقیانوس شناس می گوید:” Sumit مندل دستیار استاد جانورشناسی در انتخابات ریاست جمهوری کالج, کلکته بود که در ازدواج خود پس از سفر. “به عنوان یک زیست شناس دریایی من نمی افتد دریا بیمار است. اما برخی دیگر از اعضای وحشتناک زمان است.” او افزود که ثابت daylight “اختلال در ساعت بیولوژیکی ما. ما نیز شاهد خورشید نیمه شب در قطب جنوب است.” آنها را دیدم آلباتروس, petrel-مانند پرندگان دریایی, پنگوئن, غازها, آب مرغ, جنوب قطبی skua, مهر و موم و نهنگ. Sumit پروژه بود برای جمع آوری نمونه رسوب به مطالعه زندگی موجودات در آنها است. او نمونه های جمع آوری شده از نزدیک به 10 ایستگاه از حدود 2000 متر عمق و شگفت زده شد به تنوع زندگی است.

A sample of benthic diversity in sediment from the SO

یک نمونه از benthic تنوع در رسوب از پس

“وجود دارد polychaete کرم خرچنگ دریایی سوسک اسفنج ها و مرجان های نرم. این اولین بار است که در جنوب اقیانوس benthic تنوع است که در حال مطالعه توسط هند,” او می گوید. او به یاد می آورد گاز گرفتن سرما در Prydz خلیج است که نفوذ خود را از طریق لباس های سرمازدگی از طریق شستن رسوبات با دست برهنه خود را.

Princy M جان یک محقق از کوچی انجام مطالعات در زندگی دریایی مانند كرل و salp. او جمع آوری نمونه آب از به عمق 2.5 کیلومتری زیر سطح یخی و به یاد می آورد امواج که به اندازه هشت متر ارتفاع دارد. “مناظر کامل بود و سنگین. ما تحت پوشش نزدیک به 40 ایستگاه برای انجام تحقیقات ما می گوید:” Princy.

World Oceans Day: A voyage across the ‘Roaring Forties’

رهبر تیم Anoop Mahajan یک زمین دانشمند در IITM توضیح می دهد که اهمیت آن. “همه اقیانوس های جهان متصل هستند را از طریق آن. چه اتفاقی می افتد وجود دارد منتقل به تمام اقیانوس ها. ما نیاز به درک خب به درک سیستم آب و هوایی جهان است. از دیدگاه جنوب اقیانوس هند است و بخشی از آن و موسمی است توسعه یافته در اطراف این.”

تخریب محیط زیست

او اضافه می کند که این منطقه نیاز به مطالعه از طریق سال اما تا خارج از مرزهای در زمستان. اما برنامه ای در حال جریان را به مطالعه منطقه ، هند دارای دو پایگاه: Bharati در 69 درجه و Maitri است که مرزی است. “همانطور که از در حال حاضر ما در زمستان انجام مطالعات با استفاده از ابزار خودکار مانند آرگو شناور می گوید:” Anoop برای آنها این بود که در سومین سفر. “این آسان نیست محیط زیست است. در برخی از روزها در آفتاب و کامل شیشه دریای بی سر و صدا است.”

Anoop می گوید که اغلب آنها تا به حال به کار تا 18 ساعت در روز در ایستگاه روز. “در غیر از ایستگاه های روز, ما مورد تجزیه و تحلیل نمونه ها و انجام کار مرتبط است.” این موفقیت بزرگ می گوید: Anoop شد مجموعه ای از تعداد زیادی از رسوب هسته, اما بالاتر از همه “ما شاهد قدرت وحدت و همچنین تنوع در کشور ما. خدمه بود و آفریقای جنوبی و همه ما به خوبی کار می کرد با هم.”

هنگامی که آنها به هند در اوایل ماه مارس آن را احساس مانند آنها خارج از, به عنوان یکی از آنها را قرار داده و آن را “رئیس بزرگ” است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>