میراث جهانی بعد: INTACH بنگلور سازماندهی رویدادهای آنلاین

میراث جهانی روز (18 آوریل) جشن به اوایل شروع در 8 آوریل. INTACH بنگلور برنامه ریزی شده پیاده کارگاه روز باز و مذاکرات برای جشن بنگلور میراث. و بهترین قسمت این است شما می توانید با شرکت در همه این فعالیت ها از امنیت خانه خود را.

این خط شامل سخنرانان از زمینه های مختلف. صحبت در مورد این سال را به تم مشترک فرهنگ مشترک, میراث مشترک, مسئولیت میرا Iyer Convenor INTACH بنگلور گفت: “موضوع طنین انداز خواهد شد در این زمان بحران. آن است که در حال حاضر آشکار به هر کس که ما یک جهان متصل با مشترک مسئولیت است.”

World Heritage Day: INTACH Bengaluru organises events online

با توجه به مستند INTACH می خواستم برای ایجاد یک مجموعه ای از وقایع است که مردم احساس متصل به شهر و حتی اگر آنها در خانه نشسته است. رویدادهای مختلف در سیستم عامل رسانه های اجتماعی (زوم Instagram, Facebook) تهیه کردن به تمام گروه های سنی.

“ما نیز سعی کرده ایم که شامل INTACH های مختلف زمینه های مورد علاقه — میراث معماری, حفاظت, تاریخچه اسناد و میراث ناملموس. من نیز بسیار هیجان زده در مورد میراث مسابقه که من فکر می کنم خواهد بود برای اولین بار در نوع خود است و یک راه سرگرم کننده را به شما معرفی افراد به میراث. این گفتگو در تاریخ 18 آوریل خواهد بود در هنر و معماری که هر دو هستند از نزدیک مرتبط به میراث.”

Sahesra Muguntan خواهد شد انجام یک طراحی رویداد در Instagram و Facebook.

در قاب

World Heritage Day: INTACH Bengaluru organises events online

Venkatesan Perumal محبوب شناخته شده به عنوان توالت Vee نزدیک به یک لاخ عکس در زن سبک و جلف. با اعتبار یکی از بزرگترین میراث photo بانک ها از بنگلور, توالت Vee انجام داده است عکس, نمایشگاه ها (در Halasuru ایستگاه مترو و بنگلور فورت در میان فضاهای دیگر) و سمینارها به نمایش گذاشتن و ایجاد آگاهی در بنگلور میراث.

ردهها Vee که تصاویر بنگلور, بازارها و ساختمان های میراث, پیر, جاده, لکه ها و مغازه ها می گوید: “در 15 سال گذشته من شده اند بخشی از تقریبا 500 عکس پیاده روی. من خوشحال می شود در ارتباط با شهرهای شهرستان سازماندهی شده توسط INTACH.

من به اشتراک گذاشته تصاویر من از Cox شهر فریز شهر و ریچاردز شهر است.”

جانبازان عکاس می گوید: تعامل خود را با INTACH آغاز شد و در سال 2008 با یک پست کارت, پروژه, پرتره زمانی که 16 کارت پستال با عکس های بنگلور بیرون آورده شدند. “این را به عنوان یک رویداد مجازی من اثری عکس من سفر را پوشش طیف گسترده ای از افراد است.” ردهها Vee می گوید: در کارگاه خود او را راهنمایی در مورد چگونگی گرفتن بهترین عکس. “آن است که همیشه شناخته شده بخش هایی از شهر که یک تصویر خوب است. راه رفتن در خط و خطوط و جوانه زدن را در محلات برای پیدا کردن چیزهایی که منحصر به فرد هستند به بنگلور.”

هنر و مکان های عبادت

چند تن از هند پایدار ترین عملکرد سنت آغاز شد و در مکان عبادت است. هنر و رقص مورخ و Bharathanatya رقاص, Gayathri Iyer بحث در مارس 12 ساعت 4.30 بعد از ظهر معبد به عنوان یک عملکرد فضا را بررسی سه عامل دخیل در ساخت یک معبد عملکرد فضا — حمایت معماری و عملکرد. “معابد به عنوان اجتماعی-اقتصادی مراکز فعالیت ارائه چهارم زندگی برای اجرا به غیر از پاداش و بودجه برای ابزار می گوید:” Gayathri. “بررسی اداری این مدل در رابطه با فضاهای ایجاد شده برای رقص و موسیقی در معبد, معماری, منجر, در یک مطالعه که متحد استاتیک و دینامیک اجزای هنر هند. این است که بیشتر تکمیل شده توسط طیف وسیعی از برازنده مجسمه به تصویر می کشد رقص و موسیقی در معابد.”

World Heritage Day: INTACH Bengaluru organises events online

Gayathri انجام داده است و کارشناسی ارشد خود را در هنر و زیبایی شناسی, MPhil در تاریخ هنر است و در حال حاضر تکمیل دکترا در معبد مجسمه سازی در JNU. او سخنرانی را پوشش معابد در Hampi Tanjore و واراناگل. با تکیه بر متون تاریخی و epigraphs, Gayathri می گوید: “هدف از این بحث خواهد بود برای کشف زمینه از دست.”

آنچه در

مارس 8, 4.30 pm: مجازی راه رفتن را از طریق Sampangiramanagara توسط هیتا Unnikrishnan.

مارس 9, 4.30 pm: دوباره خواندن Spatialisation بنگلور شهر از طریق یک اپیدمی یک بحث Sonali Dhanpal

مارس 10, 4.30 pm: مستند بنگلور میراث: یک عکاس سفر یک کارگاه آموزشی توسط PeeVee

مارس 11, 4.30 pm: Unwept, Unhonoured و گمنام: “از دست رفته” زندگی و زمان آقا Albion Rajkumar Banerji CSI CIE ICS (Retd.), یک ارائه بصری توسط Siddharth رجا

آوریل 12, 4.30 pm: معبد به عنوان یک عملکرد فضا توسط Gayathri Iyer

مارس 13, 4.30 pm: مجازی خانه باز در حفاظت از سایت: این Octroi پست در میسور جاده توسط Chetana Hamsagar, Ramya راجان و Pankaj مودی

مارس 14, 4.30 pm: این بنگلور میراث امتحان! توسط Thejaswi Udupa

میراث جهانی در روز 18 آوریل ساعت 4: مشترک فرهنگ مشترک, میراث مشترک, مسئولیت – مکالمه بین معمار Bijoy Ramachandran و هنرمند Suresh Jayaram

ورود به Intach را Instagram و یا Facebook صفحه برای شرکت در #SketchWithINTACH #HeritageAtHome طراحی, رویداد, آغاز در 8 مارس به رهبری معمار Sahesra Muguntan.

با کلیک بر روی https://zoom.us/j/196574891?pwd=Z2R5cS9qRkRwTGFMaWRqd3AxYm1aZz09 به شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>