جهان Gin روز: به سلامتی به نوعی زندگی

بسیاری از عاشقانه داستان کوتاه زندگی می کردند و یا نفرین ابد عاشقانه است و تنها در نگاه به گذشته. زندگی را از طریق آن را مانند در اختیار داشتن پوست خود را در داخل و کشیده از طریق یک دریاچه گدازه داغ… البته من که euphemistic زمانی که من به اشتراک گذاری آن.

من عطریست با جین شروع در سن خیلی زود وقتی که من اشتباه آن را به صورت آب در یخچال و در زمان شسته و رفته nip. من نمی توانم به یاد داشته باشید پس از آن بود که اگر من تا به حال بلعیده آتشفشان درست قبل از آن تا به حال فوران و همه چیز نابود شده در مجاورت. اما بیش از این آتش که آن را ناشی از به خشم در آمده و سردرگمی که در آن متولد شد که روز چگونه می تواند چیزی به عنوان بی گناه به عنوان آب و در عین حال باعث آنقدر ویران?

ترک پشت صمیمی

Porter’s Old Tom Gin with notes of passion fruit, guava and white tea

پورتر قدیمی تام جین با رایحه میوه شور گیاهان و بتها ا و چای سفید | عکس های اعتباری: @drfernshk

ناخوشایند و البته به یاد ماندنی, معرفی قطعا آن بود. آن را برعهده من نگه داشته در حال اجرا به او در احزاب عمدتا در محلی دفاع باشگاه که تا به حال دو تا از سه: یک گروه برنج بازنشسته ارتش-men با سبیل و برخی از مرتب کردن بر اساس از آمدن از سن توپ مانند ممکن است ملکه. اما جین بود و همیشه همراه با آهک صمیمی و احاطه شده توسط سالمندان ژنرال ها و رشته های اصلی که به نظر می رسید به یاد داشته باشید بیشتر از هر جنگ بیشتر آنها درنگ در اطراف جین.

برای یک دقیقه وجود دارد در نوجوانی و اوایل 20s, من تقریبا فراموش کرده در مورد این مسائل. اما به عنوان به زودی به عنوان من فرود آمد در اروپا برای مطالعات این بود که اگر جین برنامه ریزی شده بود برخی از مرتب کردن بر اساس یک گرند مراسم. این بیشتر-purring-سپس-خروش noughties هزاره جدید و جین ساخته شده بود قابل ملاحظه سرمایه گذاری در هر بار — از مجلل هتل با انواع لوستر که شما می دانید نیاز به 150 ساعت برای تمیز کردن به risqué فرو رفتن میله که در آن تا به حال به دست آورده شهرت خود را و رسوایی به عنوان مادر خراب بازگشت در روز است. او در حال غرق آهک صمیمی و برداشت یک رشته از تحسین در طول راه. Piscine مشترک بود moniker که جین را می توان یافت — استخر صدر با seltzer یا تونیک و تکه های میوه شناور مورد مانند تنبل بدن — این همه بسیار متا.

Urban Pioneer’s classic London Dry Gin with sweet vermouth, coffee, mint and aromatic bitters

شهری پیشگام کلاسیک لندن خشک جین با آب سیب شیرین, قهوه, نعناع و معطر bitters | عکس های اعتباری: @atlasbarsg

اگر شما فکر می کنم آن را تنها نوعی است که به نظر می رسد به سختی قابل تشخیص تونیک, آب, او, قدیمی ترین شعله تا به حال احتمالا رفته زیر تیغ از مهمترین و صنعتگران ماهر و کامل کن عروسک به جین باربی عمل می کنند.

به عنوان پیچیده به عنوان آن می شود

زمان سرازیر شد و من کام تکامل یافته است. من در نتیجه بیشتر از یک رئالیست و بنابراین مانند بسیاری از مردم محسوس من لذت روح من. به همین دلیل از آن است که جین است که به دلیل تطبیق پذیری این نوشیدنی می توان من است. روز Pimm را مانند spritzers یا شب Negronis جین می تواند در بسیاری از رنگ. این مدیریت به کم رنگ در قفسه و در نفس ما اما در عین حال دارای پتانسیل به هم بزنید هر صحنه به زندگی است. مشخصه جین خوب است به طوری پیچیده و بنابراین بدون درز است که به ذهن ساده تر این سلیقه فقط در مورد درست است. اما به ترشی personas از gin-iverse آنها می تواند ارائه لال, با این دسته گل که جین خوب ارائه.

در جای دیگر در دنیای جین روز

  • Nitin Tewari‘s , gin, ویژه روز, DIY ویدیو در Instagram صفحه @mr.bartrender. “آن را در کامل آب و هوا برای نور طعم دار کوکتل و جین مناسب روحی برای آن می گوید:” از بنیانگذاران با هم در 12th نوار Gurugram. “من به اشتراک گذاری ساده و کوکتل دستور العمل های که شما می توانید با هم با هر روز مواد تشکیل دهنده مانند هندوانه و نعناع, سرخالو, فلفل, زردچوبه, شیرین, لیمو ترش و غیره.”
  • Yangdup لاما یک جین کوکتل فراهم آورده و برای غذای آماده. “این خواهد شد که pinewood-دودی Anandini هیمالیا چای با نکات تازه و زنجبیل و متعادل با لیمو و شکر. اضافه کردن کنسانتره برای جین و یخ و بالای آن را با آب تونیک” می گوید: مالک مشترک از درشکه چهار چرخه و کوکتل و رویاهای Speakeasy. در دسترس در هر دو میله برای ₹400 (به همراه تحویل رایگان) برای 180 میلی لیتر بطری که خدمت خواهد کرد شش.
  • هند صنایع دستی ارواح در حال آماده شدن برای راه اندازی Terai هند خشک جین. “دانه-به-شیشه ای هندی, صنایع دستی جین — ساخته شده در بهرر راجستان در سبک کلاسیک لندن خشک — دارای ارس tulsiگشنیز و مرکبات به عنوان آن غالب طعم می گوید:” مشاور و سفیر نام تجاری کارینا Aggarwal. خانه در بطری با الهام از معبد ستون با چوب پنبه بستن دست ساز در چننپتنا آن است که انتظار می رود برای راه اندازی در دهلی نو در ماه آینده.
  • Diageo‘s سفیر نام تجاری Akash, تومار, ترتیب یک منوی خاص از پنج کوکتل خود را به #GardenInMyGlass. را انتخاب کنید بین یک کلاسیک Tanqueray &تونیک انبه و جین یک Citrusy شیرین Tanqueray و بیشتر در socialgoat.در/نوشیدنی

من فکر می کنم مورد علاقه من نوعی نوشیدنی باقی مانده راموس جین Fizz از eponymous کوکتل توسط نلا ستاره پشت نوار — یکی که نیاز به قدرت 20 انسان و صبر و شکیبایی از یک دوجین فیل را آماده کند اما به سختی فوری به پایین. این هلویی مثل یک Pina Colada و در عین حال boardroom cred برای رفتن آن. اگر شما علاقه توسط Dalgona قهوه پس از آماده شدن باید ذهن خود را منفجر RGF.

بهترین نسخه برای من باقی می ماند در دست قادر از پسران در اطلس (سنگاپور), جین کاخ (ملبورن), Dr سرخس را Gin سالن (هنگ کنگ) و Kwant (لندن) یکی از آخرین بار که زاییده افکار از اریک Lorincz که در زمان پیچ آمریکایی نوار سمت راست به بالا. همه آنها به رخ کشیدن یک جین مجموعه که نیاز به دو طول عمر خامه ای از طریق همین دلیل است که هر زمان که در محله کشیده شده اند به آنها.

در واقع تا آنجا که من سعی کردم به پیدا کردن jilt از دیگر ارواح به توضیح hangovers آن را همیشه جین که موفق به من خیانت و در عین حال مبارزه راه خود را به قلب و دل و روده و تمام فرش. از پرستاری آن معمولی به عنوان یک صبحانه بیدار من تا اواسط روز جوشیدن در قالب یک سرخو به گرفتن شب آغاز شده و با یک مارتینی جین موفق به راه رفتن به بار و perches خود را در مقابله, مهم نیست که مشترک در جهان یکی است نشسته در. برخی آن را تصادفی; من فکر می کنم ما باید یک مورد جدید برای sozzled سرندیپیتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>