خانواده های شاغل حزب مترقی گروه طرح #NeverBloomberg کمپین مارس در نامزد صفحه اصلی

یک تعداد انگشت شماری از مترقی گروه مستقر در نیویورک از جمله خانواده های شاغل, پارتی, در حال سازماندهی یک “#NeverBloomberg” کمپین برای مقابله با شهردار سابق را در حال رشد و نفوذ در مقدماتی حزب دموکرات.

سیاسی گزارش روز شنبه که این گروه در حال برنامه ریزی یک آوریل در بلومبرگ را در شهر نیویورک شهری شنبه شب اصرار رهبران دموکرات نه به تجمع پشت جمهوریخواه سابق شهردار بیش از رکورد خود در حالی که در دفتر.

یکی از اعضای آوازی نیویورک اقدام صندوق یکی از گروه های حمایت از مارس متهم بلومبرگ در یک بیانیه سیاسی از رفتن از این شهر آسیب پذیر ترین ساکنان در حالی که شهردار.

تبلیغات

“آنها در زمان دور منابع از آسیب پذیر ترین افراد در شهر و مجازات آنها ترس و وحشت آنها” گفت: Paulette سلطانی. “او طراحی شهر ما در امروز زندگی می کنند. او طراحی بی خانمانی بحران است که ما در حال زندگی با امروز است.”

شهر را مدافع Jumaane ویلیامز همچنین از منتقدان بلومبرگ و pilloried شهردار سابق در توییتر نوشته است که او نمی خواهد حمایت از شهردار سابق در انتخابات پارلمانی.

“آشفته به دیدن سیاه و رهبران پشت @MikeBloomberg— وجود سابقه سنگدلانه سیاست آسیب رساندن NYers بیشتر رنگ در مسکن و پرورش, آموزش & از دوره #SQF” او توییتی در اوایل این ماه.

“این غم چون من نگاه کردن به برخی از آنها,” او اضافه شده پنج شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گزارش کارش با ماه مارس با توجه به سیاست. “آنها واقعا باید شرمنده. من خجالت برای آنها است.”

بلومبرگ این کمپین در بیانیه ای گفت در پاسخ که شهردار سابق با اشاره به شهر موفقیت اقتصادی تحت رهبری خود را به عنوان به خوبی به عنوان عذرخواهی خود را برای اجرای بحث برانگیز عمل متوقف و frisk.

“به عنوان یک خدمت شهردار بزرگ و پیچیده شهر مایک ساخته شده در نیویورک به مکانی بهتر برای زندگی و جایی که یک اقتصاد می تواند رشد. او ایجاد شغل. او تبدیل به اطراف یک شکست سیستم مدرسه. او کمک کرد تا شهر پایدار تر و سالم تر و امن تر” گفت: یک مهر رسمی در یک بیانیه سیاسی. “مایک اذعان او آن را کردم اشتباه با توقف و frisk. به عنوان علامت یک رهبر واقعی او عذرخواهی کرد و یاد گرفتم از این اشتباه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>