کارگران در حیدرآباد شهر بیکار به عنوان مستند بازدید رمضان biz

حیدرآباد:
آن است که کمی پس از 10 am. در bylanes از امان نگر در حیدرآباد شهر کودکان در حال بازی در حالی که پدر و مادر خود را نشسته در خارج از خانه های خود را با هیچ چیز بسیار به انجام. به عنوان مثال, Mohd. جاوید, 38, صنعتگر, که تا به حال دو بار به عنوان مقدار کار در این زمان از سال در طول رمضان بوده است از آنجا که مستند تحمیل شد.

“من قلاب دوزی طرح های روی لباس در کارگاه و استفاده می شود برای به دست آوردن در مورد 800 در روز است. من می خواهم به طور کلی کار را برای 12 ساعت یا بیشتر در روز در طول رمضان زمانی که ما بیشتر کار می کنند.” جاوید خوشحال خواهد شد اگر او در نهایت در می یابد یک بار کار می کنند این مستند برداشته شده است.

پس از 23 مارس هزاران نفر از کارگران مانند جاوید که پین امید خود را از درآمد اضافی کمی در طول رمضان را نه تنها از دست امرار معاش خود نیز محروم شده حیثیت خود را به عنوان آنها در حال حاضر به در تکیه دولت جزوه یا کمک های مالی خوب سامریان.

این است که بسیار متفاوت از معمول تصویر حیدرآباد شهر به تصویر می کشد. شهر قدیمی است که معمولا یک موتور اقتصادی در طول رمضان به عنوان کسب و کار باز هستند تا در اواخر شب در حالی که از eateries باز هستند تا سحر است.

در این سال اکثر مردم در حال مبارزه برای زنده ماندن. مانند جاوید که درآمد تقریبا دو برابر به 1500 در روز در طول رمضان, 27-year-old Mohd. Ghouse شده است از دست دادن درآمد خود را از 700- 1,500 که او معمولا بدست آورده یک روز در رمضان.

“من نمی باید یک روپیه با من در حال حاضر. ما همچنین دریافت هر گونه کمک از دولت ایالتی” Ghouse ابراز تاسف. همسر خود را که نمی خواهید به شناسایی رنده گفت که خانواده در منطقه خود را از امان نگر دریافت برخی از جیره از سازمان های غیر دولتی چند هفته پیش. “که همه” او می گوید.

این مستند شده است به خصوص سخت برای زنان که باید به اجرا در خانواده ها و همچنین ایستادن در صف خارج عادلانه قیمت مغازه ها به جمع آوری یارانه برنج و دیگر کالاهای ضروری. این Telangana دولت در ماه گذشته اعلام کرد که نزدیک به 89 لاخ سفید جیره دارندگان کارت دریافت خواهد شد 12 کیلو برنج و 1,500 نقدی به ازای هر فرد در حالی که کارگران مهاجر را دریافت 500 و 12 کیلو برنج برای هر نفر.

اما برنج به تنهایی کافی نیست و مردم می گویند. “برخی از مردم رو 500 و جیره دارندگان کارت کردم پول از دولت است. با این حال وجود دارد برخی مانند من که اصلا کارت جیره و استفاده از تکیه تنها بر درآمد مردان در خانواده های ما به دست آورده” اشاره Shehnaz بگوم ساکن Talab Katta در شهرستان.

کسب و کار که استخدام کارگران موقت در از eateries به خصوص در طول رمضان نیز آمار گرفته اند. آن دشوار خواهد بود برای کسب و کار به طور کلی به اجرا و حتی پس از مستند در برداشته می گوید: عمر عزیز صاحب Nayab هتل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>