کار مرتبط با استرس بالا ممکن است خطر ابتلا به بیماری عروق محیطی

افرادی که گزارش کار مربوط به استرس بیشتر احتمال دارد به بستری برای بیماری عروق محیطی در مقایسه با کسانی که نمی گزارش کار مرتبط با استرس, با توجه به مطالعه.

بیماری عروق محیطی و یا پد است قلبی و عروقی بیماری است که هنگامی رخ می دهد که کلسترول یا دیگر مواد چرب در خون ساخت تا در رگ های خونی به دور از قلب معمولا پاها مانع جریان خون.

در سراسر جهان بیماری عروق محیطی تاثیر می گذارد بیش از 200 میلیون نفر است. مطالعات قبلی ارتباط کار استرس مربوط به اشکال دیگر از آترواسکلروز بیماری; اما چند باید به طور خاص مورد تجزیه و تحلیل اثرات آن بر بیماری عروق محیطی.

این پژوهش منتشر شده در مجله انجمن قلب آمریکابا تمرکز بر رابطه بین کار های مربوط به استرس و بیمارستان برای درمان بیماری عروق محیطی. “یافته های ما نشان می دهد که مربوط به کار استرس ممکن است یک عامل خطر برای بیماری عروق محیطی در روشی مشابه به عنوان آن را برای بیماری های قلبی و سکته مغزی” گفت: مطالعه سرب نویسنده Katriina heikkila در از موسسه کارولینسکا در سوئد.

برای نتایج این محققان به بررسی سوابق 139,000 مردان و زنان شرکت کننده در 11 مطالعات جداگانه از 1985-2008 در فنلاند و سوئد و دانمارک و انگلستان است.شرکت کنندگان شامل تجزیه و تحلیل تا به حال هیچ سابقه قبلی بیماری عروق محیطی که مطالعات مربوطه آغاز شد.اطلاعات فردی برای هر یک از شرکت کنندگان شامل سن و جنس و شاخص توده بدنی فرد سیگاری غير سيگاری بودند و یا مصرف الکل و سطح فعالیت بدنی و دیابت, وضعیت اجتماعی و اقتصادی موقعیت داده ها در hospitalisations و پرسشنامه در کار های مربوط به استرس است.

طول متوسط 12.8 سال پیگیری و 667 نفر (0.2 تا 1.8 درصد از شرکت کنندگان) بودند بستری برای بیماری عروق محیطی. محققان دریافتند که افراد با کار مرتبط با استرس بودند 1.4 بار به احتمال زیاد به عنوان کسانی که بدون کار استرس مربوط به یک رکورد از بیماری عروق محیطی در بستری ثبت نام پس از تعديل اثر سن و جنس و شیوه زندگی متغیر است.

استرس همراه است با افزایش التهاب و بالاتر قند خون. بنابراین اگر چه شواهد محدودی ارتباط کار استرس مربوط به بیماری های قلبی و استرس می تواند کمک به عوارض و تشدید بیماری از بیماری عروق محیطی مطالعه گفت.

به طور کلی نزدیک به یک چهارم از شرکت کنندگان با قبلی بستری شدن در بیمارستان برای بیماری عروق محیطی گزارش کار مربوط به استرس در آغاز از 11 مطالعات محققان اشاره کرد.

-IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>