زنان دوچرخه سواران توزیع جیره

از آنجا که بعد از قفل کردن اعلام شد, یک تیم از نزدیک به 15 زنان دوچرخه سواران از بنگالور مبتنی بر NGO او برای جامعه تاسیس شده توسط biker Harshini Venkatesh در سال 2017, شده است, توزیع جیره غذایی به خانواده های نیازمند در مناطق در شهرستان است که باید به سختی شناخته شده است. هر بسته شامل 8 کیلوگرم برنج 2 کیلوگرم dal, 2 کیلوگرم گندم 1/2 لیتر روغن, نمک, churmuriبیسکویت بسته و 1/4 کیلوگرم فلفل است. “بسیاری از فقر زده خانواده ها قادر به دست آوردن نیازهای ضروری به عنوان آنها می توانند کسب درآمد در میان این بحران است. این آمده است تا به ما توجه و منظور ما برای کمک به همه این خانواده در طول این قفل پایین می گوید:” Harshini. او برای جامعه نیز کمک می کند تا خانواده ها از ارتش jawans.

صحبت کردن در مورد چگونه آنها رفت و در مورد ارائه جیره Harshini می گوید: “این تیم مطرح شده در بودجه حدود سه روز. ما مجهز به ارائه ضروری جیره کافی برای یک ماه به بیش از 200 خانواده است.” Harshini بر اهمیت اجرای کامل زمینه. “این لازم است برای شناسایی خانواده هایی که در نیاز مبرم به جیره. آن را به توجه ما آمده است که بسیاری از مردم در حال تلاش برای استفاده از خدمات ارائه شده توسط سازمان های مشابه و مردم است. بررسی زمان تقریبا یک روز برای تیم ما به شناسایی خانواده های نیازمند. ما همچنین کراس چک با مربوطه ایستگاه های پلیس از این منطقه برای به دست آوردن یک لیست از نام تمام ذینفعان.”

Women bikers distribute rations

آنها توزیع جیره به بافندگان مستعمره. “این منطقه شناسایی شد و توسط دولت به عنوان نیاز به خدمات ضروری است. مردم بسیار خدا را شکر به تیم ما. Ramasandra نیز به رسمیت شناخته شده توسط دولت و یا سازمان های غیر دولتی. ما به دست آورد یک لیست از تمام خانواده ها در این منطقه با کمک از پلیس در آن منطقه است.”

آنها همچنین عرضه شده به نما جوامع در شهرستان. “به عنوان یک جامعه ما بسیار حساس به transgender community. آنها بخشی از جامعه ما هستند و به همان اندازه اگر نه حتی بیشتر متاثر از فقر زده و خانواده های آنها نیست هر گونه توجه قابل توجهی برای کمک و حمایت از زندگی. ما را شناسایی کرده اند یک جامعه 70 transgenders که در حال رفتن به دریافت جیره و پزشکی حمایت از ما.”

Harshini می گوید آنها شده اند قادر به اجرای این ماموریت در کمتر از یک هفته. “این امر اتفاق نمی افتاد بدون حمایت ثابت و دوراندیشی از این تیم و مهمتر از همه کسانی که به ما کمک کرد افزایش بودجه.”

Women bikers distribute rations

در آوریل 10, آنها توزیع جیره غذایی به هفت محله های فقیرنشین. “ما برای کسانی که مقررات را به دو یا سه وعده غذا در روز برای خانواده خود را. آن زمان ما تقریبا یک روز.” منابع احکام او اذعان می کند یک چالش است. “ارائه فروشگاه های صبر کنید از صبح تا شب در حال انتظار برای لوازم.”

برای اطلاعات بیشتر و بازدید خود را در Facebook, Twitter و Instagram. تماس 9972159315.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>