لس آنجلس جرقه می گویند گارد سیدنی Wiese مثبت تست برای COVID-19 پس از بازگشت از اسپانیا است که ضربه سخت با این بیماری همه گیر.

Wiese در توییتر نوشت که او “احساس خوب — خوش شانس به تنها نشان می دهد علائم خفیف اما من قادر به پخش آن است.”

جرقه در بیانیه ای گفت که Wiese خود منزوی در خانه در ققنوس. این تیم WNBA می گوید آن را در ارتباط مستقیم با خود و خواسته های خود را بازیابی سریع.

Wiese, 24, شد پیش نویس توسط لس آنجلس در سال 2017 پس از کمک به Oregon State رسیدن به چهار نهایی در سال 2016.

همچنین بهمن کلرادو می گویند یک بازیکن دوم دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس و در انزوا. ناشناس بازیکن چهارم شد NHL بازیکن شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای ویروس. دو نفر دیگر هستند با اتاوا.

NFL: The New York Giants رسیده یک سال عقد قرارداد با سابق اظهارات تنگ پایان اریک تاملینسون انتظار فیزیکی.

تاملینسون تقسیم فصل گذشته با غول جدید انگلستان میهن پرستان و اوکلند. او در هشت بازی بود و یکی گرفتن.

• مینه سوتا وایکینگ ها دوباره امضا گارد داکوتای دوزیه که در 16 بازی فصل گذشته با یک حرفه ای-بالا چهار شروع می شود.

کالج بسکتبال: تگزاس چوب با مربی Shaka هوشمند در فصل آینده پس از Longhorns برنده پنج نهایی خود را در شش بازی و مبارزه شد برای یک نقطه در مسابقات NCAA قبل از آن لغو شد.

هوشمند بود رو باز حدس و گمان در مورد آینده اش با Longhorns در midseason زمانی که برنامه بود و فرو رفته در نزدیکی پایین بزرگ 12. در فصل آینده خواهد بود هوشمند ششم در هفت سال قرارداد. او 90-78 کلی در تگزاس اما فقط 40-50 در 12. این Longhorns شد 19-12 این فصل با هیچ سالمندان و انتظار می رود به بازگشت به ترکیب کل.

• سنت جان به جلو/گارد LJ فیگوئروا اعلام کرد برای NBA draft, اگر چه او نیست به استخدام یک عامل و هنوز هم دارای گزینه ای برای بازگشت به مدرسه برای او آخر فصل از واجد شرایط بودن. فیگوئروا است به طور متوسط 14.5 امتیاز در هر بازی در دو فصل به عنوان یک نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im