با رستوران ها بسته به علت COVID-19 بلژیک سرآشپزها تهیه کردن به بيمارستان

بلژیک آشپز Nils Proost نیست به نظاره نشست که Coronavirus محدودیت مجبور به بسته شدن رستوران خود را. او در حال حاضر یکی از 30 بالا آشپز خدمت وعده های غذایی به بخش بهداشت و درمان کارگران در سراسر کشور است.

“خواهر من در قانون است که یک پرستار در اورژانس در یک بیمارستان و او به ما گفت که او کارکنان رستوران نیز بسته به علت COVID-19 اقدامات است. این بود Eureka لحظه برای ما,” او گفت: در پتیت Cuistot رستوران در بلژیک شهر لیر.

او پرسید: تامین کنندگان اگر آنها تا به حال مواد غذایی آنها می تواند یدکی و نام همکار سرآشپزها. در حال حاضر او #feedthenurses ابتکار برخی از 30 سرآشپزها پخت و پز وعده های غذایی برای 40 بیمارستان به عنوان به خوبی به عنوان برخی از مراقبت از خانه.

Proost خود را آماده حدود 160 وعده غذا در روز برای نزدیکی Heilig هارت بیمارستان ارائه آنها در حدود ظهر از دوشنبه تا جمعه. این هفته قارچ و مرغ پاستا و خوراک لوبیای پر ادویه در منو هستند.

“من انجام نمی دهد همان وعده های غذایی که در رستوران. است که می تواند یک کمی دیوانه” او به رویترز گفت توصیف وعده های غذایی را به عنوان تغذیه مواد غذایی راحتی. همتایان خود از بروژ در شمال غربی بلژیک به اسلت در شرق.

Heilig هارت مدیر بیمارستان Stefaan Vansteenkiste گفت: وعده های غذایی به ارمغان آورد یک لحظه نور به کارکنان در دوره های بسیار تیره روز.

“آشپزخانه ما باز است برای بیماران ما اما ما رستوران برای پرسنل بسته است… ما فقط می توانیم آنها را به ارائه برخی از تنقلات و تلوان ماشین آلات,” او گفت:. “بنابراین مواد غذایی خوب است … یک وعده غذایی برای آنها است.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>