با Kali Yuga: عروج’, Jatin Gupta ارائه داستانی احساس به روایت اساطیری

همراهی با روند انتشار فیلم های تبلیغاتی قبل از یک کتاب, راه اندازی, نویسنده Jatin Gupta تصویری منتشر شده از او در کتاب Kali Yuga: عروج (روپا انتشارات ₹295). انیمیشن وله با فریبنده موسیقی پس زمینه شد و با یک هدف. “من می خواستم به معرفی شخصیت های کتاب من و ایجاد آشنایی با خوانندگان. وقتی که من شروع به نوشتن این کتاب من تا به حال 27 شخصیت های قوی تقسیم به پنج قبیله. این فیلم ها چیزی کمتر از آنچه می بینید به صورت یک تصویر متحرک و همه از آن است که به آمپر تا سطح هورمون از خوانندگان می گوید:” Jatin Gupta.

نویسنده که شروع به نوشتن این کتاب در سال 2014 می گوید که او در راه بیش از حد لگد هنگامی که همسر خود را در مقایسه با پایه داستان خود را برای این رمان با ارباب حلقه ها و جنگ خداوند. “آن نیست قصد من اما غیر عمدی آشنایی با یک زمینه به اساطیر هندی من فکر می کردم” او می افزاید.

اولین داستان

Jatin گوپتا رئیس عملیات کسب و کار در یک شرکت بازی. او یک مدیریت حرفه ای با بیش از 15 سال تجربه کاری در محصولات مصرف کننده مشاوره خدمات مالی و صنعت بازی است. پس از های مختلف به کار گرفته موقعیت پیشرو با سازمان هایی مانند شرکت Deloitte و Invesco او نوشت: چند کتاب کمک. یک مسافر در قلب Jatin همچنین دوست دارد به افراط در دنیای زندگی نامه و داستان اغلب. “این کتاب اتفاق می افتد به من برای اولین بار در نوع داستان می گوید:” Jatin.

With 'Kali Yuga: The Ascension', Jatin Gupta presents a fictional feel to mythological narrative

 

به عنوان یک خواننده او می گوید که او را دوست دارد مودی روایت و میل به رسیدن برای کتاب در اساطیر هند است. “بحث از فانتوم و روز قیامت از هم جدا اساطیر هندو نیز در جهان چگونه به پایان خواهد رسید. من کتاب تواریخ مسیر فرایند” او می افزاید.

Jatin ادعای کتاب خود خواهد بود یک داستان enthralling از قرن ها پیش در مجموعه افسانه سرزمین شوپری در هیمالیا. Kali Yuga: عروج مجموعه به این سوال پاسخ دهد.

“گورو Parshuram, راهنما و رهبر پنج outcast قبیله از Rudra سنا — او Manavs, Bhuals, Aghoras Nand Garajnas و Agneyas — آماده برای پیشگویی تناسخ در جسم تازه از پروردگار Anjaneya در یکی از این قبیله. آنچه در زیر غلتکی سوار coaster که طول می کشد خوانندگان به عمق عرفانی دنیای جادویی افتخار بگیریم شجاعت و از خود گذشتگی به عنوان بی انتها برخورد خوب و بد آشکار” او توضیح می دهد.

این کتاب مربوط به یک نسل است که قلاب بر روی PUBG و به طور مداوم بحث وضعیت ما زندگی می کنند در رسانه های اجتماعی است ؟

“این کتاب است که برای هر کسی در گروه سنی 14 تا 34 سال است. برای این گروه سنی خواهد بود مانند دیدن یک دنیای فانتزی. برای کسانی که در گروه سنی 34 تا 54 سال این کتاب آنها را دوباره اساطیر هندی بدون سوال خود را باور” می افزاید: Jatin که احساس می کند که کتاب او خواهد بود “فوق العاده بر روی صفحه نمایش”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>