فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers (D) برنامه ای برای استفاده از اعضای گارد ملی ویسکانسین به کار سنجی و مکان در طول دولت های اولیه در هفته آینده با توجه به یک دادگاه تشکیل پرونده.

این حرکت به عنوان دولت مواجه است و کمبود گسترده از رای گیری کارکنان و داوطلبان برای 7 آوریل اولیه میان coronavirus بیماری همه گیر.

دستیار دادستان کل هانا Jurss نوشته مختصری است که حتی با کمک گارد ملی دولت هنوز هم انتظار برای کوتاه دست به Milwaukee Journal Sentinel گزارش روز شنبه.

تبلیغات

“فرماندار Evers موافقت کرده است برای استفاده از اعضای ویسکانسین ارتش گارد ملی برای کمک به نظرسنجی کارگران اما پیش بینی آن است که به کمک گارد ملی را برآورده نمی کند همه از زمان نیازهای نیروی انسانی” Jurss نوشت. “گارد ملی است که در حال حاضر تعیین چگونه بسیاری از پرسنل می توانید آن را در دسترس برای هر شهرستان.”

دادگاه پر در آمد واصل طرح دعوی در دادگاه توسط چند رای دهندگان حمایت گروه تماس برای انتخابات به تعویق افتاد و در میان همه گیر.

در میلواکی به تنهایی انتخابات کارمند بود و بیش از 1000 نفر از تعداد مورد نیاز برای انتخابات Journal Sentinel که قبلا گزارش با کمبود همچنین در میان کسانی که مورد نیاز برای جمع آوری رای گیری غایب است.

دولت و مقامات محلی درخواست ساکنان به درخواست غیابی هر چند sتیت موظف اجتماعی فاصله اقدامات پیچیده فرآیند آموزش برای چند نفر استخدام برای انجام این فرآیند.

“با توجه به عدم توانایی در قطار نظرسنجی جدید کارگران از آن است که تقریبا مسلم است که ما را از عدم کافی نظرسنجی کارگران به کارکنان رای گیری مکان در سراسر شهرستان و نیز عدم لازم تعدادی از اعضای هیات به روند رای غیابی در مرکزی تعداد محل” نیل آلبرشت مدیر میلواکی کمیسیون انتخابات گفت: در یک دادگاه تشکیل پرونده هفته گذشته با توجه به مجله نگهبان.

ویسکانسین اختصاص 84 متعهد نمایندگان دموکرات نامزدی ریاست جمهوری و میلواکی انتخاب شده برای میزبانی کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای. دولت با صدور اقامت در خانه سفارش در هفته گذشته.

از بعد از ظهر چهارشنبه در ویسکانسین تا به حال بیش از 1300 مورد تأیید ویروس و حداقل 16 و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de