ویسکانسین دیوان عدالت سوال که آیا ماندن در خانه سفارشات ‘تعریف استبداد’

یک محافظه کار عدالت در ویسکانسین دادگاه عالی سوال که آیا به لیبریا تونی Evers اقامت-در-خانه سفارشات هستند “تعریف از ظلم و ستم.”

Evers صادر اول اقامت در خانه سفارش در مارس 24 و سپس تمدید آن در مارس 16. آن است که در حال حاضر مجموعه ای به پایان می رسد در مه 26, اما یک مورد آورده شده توسط جمهوری قانونی رهبران می تواند مقیاس آن را بلافاصله.

“سوال من از شما این است که در قانون اساسی هم مردم ویسکانسین مقام مشورت در یک غیرمنتخب کابینه وزیر به وادار تقریبا 6 میلیون نفر از مردم به ماندن در خانه و کسب و کار خود و در صورت حبس اگر آنها نمی مطابق با هیچ ورودی از قوه مقننه و بدون رضایت مردم است؟” عدالت ربکا برادلی گفت: در طول شفاهی شنیده و از طریق ویدئو کنفرانس با توجه به مجله ایالتی ویسکانسین.

تبلیغات

“آیا این تعریف از استبداد برای یک فرد به سفارش مردم به زندانی برای رفتن به کار در میان دیگر معمولا فعالیت های قانونی?,” او اضافه شده است.

برادلی ارائه تبصره پس از دستیار دادستان کل کالین راث ویسکانسین گفت: “مردم می میرند” اگر منظور لغو شده است با هیچ چیز جایگزین آن نیست.

از روز شنبه دولت گزارش کرده است 8,566 مورد تأیید و 353 مرگ و میر که برخی از آنها تصور می شود مربوط به انتخابات ماه گذشته که دولت دیوان عالی کشور حکم به تعویق انداختن با وجود تلاش های Evers.

در پاسخ به برادلی سخنان راث اصرار داشت که وجود دارد اساسنامه در دولت قانون است که اجازه می دهد تا فرماندار قدرت به مجازات کسانی که به نقض نظم است.

“اگر شما نگاهی به اساسنامه آن را در وجود دارد” راث گفت: Bradley با توجه به مجله.

دادخواهی می آید به عنوان متحده را آغاز کرده اند برای استراحت و اقامت خود را در خانه سفارشات حتی به عنوان موارد در سراسر کشور ادامه خواهد داد به افزایش است. هر دو فدرال و ایالتی جمهوری خواه مجلس شده است به طور معمول سریعتر تماس بگیرید برای باز کردن جای خود را دموکراتیک هستند.

به عنوان تنش شروع به رشد در کشورهای تحت چنین سفارشات معترضان شروع به جاری شدن سیل خانه های دولتی اغلب خواستار اقدامات خود حکام ظلم و ستم.

خواهان برگزاری یک 5-2 اکثریت در ویسکانسین دادگاه.

tinyurlclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>