ویسکانسین حزب جمهوری خواه درخواست کرده است که دادگاه عالی ایالات متحده بلوک تمدید رای گیری غایب در دولت ریاست جمهوری اولیه برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه.

بسیاری از کشورهای دیگر که قرار بود به مقدماتی در آوریل موکول آنها را برای تاریخ بعد با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس اما ویسکانسین است که هنوز هم قرار به رفتن را از طریق با آن انتخابات به عنوان برنامه ریزی شده.

با وجود coronavirus نگرانی یک دادگاه منطقه حاضر به لغو اولیه اما تمدید رای گیری غایب تا آوریل 13. دولت اوباما در ابتدا به دادگاه تجدید نظر تصمیم دادگاه برای تمدید رای گیری غایب به یک دادگاه فدرال تجدید نظر اما تجدید نظر رد شد.

تبلیغات

ایران با اعضای این باور است که انتخابات از جمله در شخص رای گیری باید اتفاق می افتد در روز سه شنبه و absentee ballot مهلت باید تمدید شود به اواسط ماه آوریل است.

“در طول چند هفته گذشته دموکرات ها بارها و بارها خواسته دادگاه به ما تغییر قوانین انتخابات و ایجاد هرج و مرج در روند دموکراتیک. در حالی که دادگاه بارها و بارها رد شده تقریبا تمام خواسته های خود را به دادگاه منطقه ای در ویسکانسین اجازه غیابی به جمع آوری می شود و حتی در گذشته آوریل 7th, انتخابات, که امداد رسانی است که شاکیان هرگز حتی درخواست” حزب رئیس اندرو Hitt در بیانیه ای گفت.

“ما خواسته دیوان عالی ایالات متحده به کمک مالی اضطراری اقامت برای جلوگیری از رای گیری پس از انتخابات که به طور چشمگیری تغییر ما قوانین انتخابات در آستانه انتخابات” او ادامه داد.

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers (D) پیشنهاد کرده است که این فرمت برای رای گیری غایب بود به عقب رانده و حتی بیشتر از اواسط ماه مارس تا اواخر ماه مه. روز جمعه و فرماندار امضا فرمان اجرایی را وادار به مجلس قانونگذاری ایالتی برای دیدار در یک جلسه ویژه شنبه به ارسال برگه های رای به همه ثبت نام رای دهندگان از طریق ایمیل و اجازه می دهد که برگه های رای به فرستاده خواهد شد در ماه مه 26. Evers گفته است که او نمی باید قدرت را به انصراف از انتخابات یک جانبه.

میلواکی مسئولان شهرستان باید گفت که آنها فقط به اندازه کافی نظرسنجی کارگران به کار پنج فرد در مراکز رای دهی با توجه به آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im