برندگان و بازندگان از کارولینای جنوبی اولیه

کلمبیا, S. C. — کارولینای جنوبی در روز شنبه چهارم شد دولت به صدای آن شنیده دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری.

که بزرگ برندگان و بازندگان ؟

برندگان

تبلیغات

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTrump نظرسنجی, کارولینای جنوبی, حامیان در ترجیح دموکراتیک حریف پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی بایدن Klobuchar به آدرس AIPAC از طریق ویدئو بیشتر

آن را یک شب برای بایدن.

او نیاز به یک فوران چاه نفت پیروزی و یک با حتی بزرگتر حاشیه پیروزی از تقریبا هر کسی پیش بینی کرده بود.

اواخر شنبه شب با 99 درصد از حوزه گزارش بایدن به حال بیش از 48 درصد از آراء خرد کردن دوم قرار سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersMSNBC کریس ماتیوز دچار سردرگمی کارولینای جنوبی دموکراتیک سنا نامزد با رییس تیم اسکات تهمت نظرسنجی, کارولینای جنوبی, حامیان در ترجیح دموکراتیک حریف پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی تر (I-Vt.) با حاشیه ای بزرگتر از 2 به 1.

این یک نمایش سیاسی قابل توجه مقاومتی از بایدن که انجام dismally در دو مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و بی تفاوتی در سوم در نوادا است.

بایدن بازیگران پیروزی خود را به عنوان یک باز گشت به نمایندگی از “تمام کسانی که از شما که زدم شمارش را پشت سر گذاشت.”

معاون سابق رئیس جمهور بود استدلال کرد که قدرت خود را تبدیل به بیشتر آشکار به عنوان اصلی سمت چپ پشت lily-white متحده مانند آیووا و نیوهمپشایر. با توجه به نظرسنجی های خروج در اینجا او حمایت 61 درصد از رای دهندگان با ساندرز راه پشت با فقط 17 درصد است.

تبلیغات

کلید سوال — که هیچ کس صادقانه جواب می داند — این است که چقدر این نتیجه تغییرات در این مسابقه به طور کلی به خصوص با فوق العاده روز سه شنبه نتایج تنها در حدود 72 ساعت به دور است.

بایدن تکان دهنده عملکرد در اینجا می توانید با ارنج زدن میانه های دیگر مانند بهداشت ، ctqامی ژان KlobucharWatch زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی بایدن Klobuchar به آدرس AIPAC از طریق ویدئو یک شبه انرژی: تهمت شکایت بیش از بودجه پنتاگون برای مرز دیوار | طرح دعوی در دادگاه هشدار دیوار را ‘مخرب’ اثر بر روی محیط زیست | قاضی حفره نفت و گاز و اجاره در 1M هکتار از زمین های عمومی تر (D-Minn.) و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegOvernight انرژی: تهمت شکایت بیش از بودجه پنتاگون برای مرز دیوار | طرح دعوی در دادگاه هشدار دیوار را ‘مخرب’ اثر بر روی محیط زیست | قاضی حفره نفت و گاز و اجاره در 1M هکتار از اراضی تپه انتخاباتی گزارش: بایدن به نظر می رسد به کارولینای جنوبی به نوبه خود در اطراف کمپین بر روی زمین در CPAC: جمهوری خواهان دیدن ساندرز به عنوان دشمن توانمند بیشتر به سمت خروجی.

اما ساندرز قوی باقی می ماند به طور کلی و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ نام است که در مورد به نظر می رسد در رای گیری برای اولین بار پیچیده زندگی بایدن.

هنوز بایدن امیدوار بودم برای یک شب خوب و برجسته یکی.

خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn (D-S. C.)

Clyburn تایید بایدن در بسته شدن کشش از مسابقه. نتیجه این بود عهد به خانه اکثر شلاق سیاسی سرمایه در دولت است.

در گفتگو با رای دهندگان به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار Clyburn تایید آمد دوباره و دوباره. حتی کسانی که در حال حاضر شده است با تکیه به سوی بایدن به نظر می رسید برای مشاهده Clyburn حمایت از او به عنوان اعتبار است که آنها در مسیر صحیح است.

در ساخت خود را تایید Clyburn نیز متبلور مورد بایدن در پلمتو دولت: “من می دانم که جو. ما می دانیم که جو. اما از همه مهمتر جو می داند که ما,” او گفت:.

Clyburn صحبت در بایدن پیروزی رالی اینجا را در شب شنبه و ایستاده نامزد سمت به عنوان او سخنان خود تحویل داده.

Clyburn “برداشته من در این کمپین بر روی شانه های او می شود.”

کارولینای جنوبی

اولیه اقدام هموار هم از نظر روند رای گیری و اعلام نتایج — چیزی که ایستاده در تضاد به شکست مفتضحانه است که احاطه آیووا قفقاز.

فقط به عنوان مهم پلمتو دولت با ارائه یک نتیجه خیلی متفاوت از کسانی که قبل از رفته اند — قرار دادن یک نور افکن خود را در آن تمایز.

وجود هر گونه سوال است که کارولینای جنوبی دموکراتیک رای دهندگان بیشتر است نماینده این حزب به عنوان یک کل از رای دهندگان در آیووا یا, New Hampshire.

آن را به طور فزاینده دشوار است به استدلال می کنند که دیگر سفیدتر متحده باید خود را حفظ باارزش نقطه در تقویم به سادگی به دلیل سنت است.

بازنده

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.)

ساندرز هنوز علنا صحبت کردن شانس برنده شدن در پلمتو دولت در آخرین تجمع در کلمبیا, S. C., در روز شنبه بعد از ظهر.

تبلیغات

حتی اگر این بود که همیشه کمی خوش بینانه محض مقیاس ساندرز شکست خواهد آمد به عنوان یک شگفتی ناخوشایند.

این سناتور ورمونت در آینده یک پیروزی بزرگ در نوادا به نظر می رسد از دست داده اند به بایدن تقریبا 30 امتیاز.

خطرات ناشی از کارولینای جنوبی شکست نباید اغراق شده است.

ساندرز است که بسیار در شکل خوب در بزرگترین دولت به رای سوپر شنبه, کالیفرنیا. و او در پای صندوقهای رای در دومین ایالت تگزاس است. او انتظار دارد که به برداشت بسیاری از نمایندگان از سه شنبه به طور کلی.

اما مقیاس خود را شکست و شکست را جدی تاخت و تاز با رای دهندگان تجدید شک و تردید در مورد ساندرز نامزدی.

و آن را تا فشار برای او را به انجام به شدت در ایالت های جنوبی که رای در روز سه شنبه از جمله آلاباما, آرکانزاس, کارولینای شمالی و تنسی.

تبلیغات

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ

بلومبرگ نبود در انتخابات اما او ترجیح داده اند یک نتیجه متفاوت.

بهترین مورد برای بلومبرگ همواره یک سناریو است که در آن ساندرز است که بی چون و چرای پیشتاز و میانه رو رای امید متلاشی میان نامزدها است.

همه چیز به دنبال خوبی برای او در این زمینه درست تا شنبه شب.

در حال حاضر بایدن است احیا و دیگر میانه رو در حال محو شدن است.

آن می تواند در نهایت به معاون سابق رئیس جمهور به جای این میلیاردر که اصلی می شود پرچمدار برای رای دهندگان که فکر می کنم ساندرز است که بیش از حد به سمت چپ.

سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenMSNBC کریس ماتیوز دچار سردرگمی کارولینای جنوبی دموکراتیک سنا نامزد با رییس تیم اسکات تهمت نظرسنجی, کارولینای جنوبی, حامیان در ترجیح دموکراتیک حریف پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی تر (D-جرم.)

چیزهایی که فقط نمی توانید مانند این ادامه وارن.

ماساچوست سناتور افزایش یافت در پای صندوق های رای در پاییز و در یک نقطه نگاه بسیار محتمل مدعی به پیروزی نامزدی.

نتایج او نمی آیند نزدیک به اندازه گیری تا به کسانی که انتظارات. در چهار مسابقات تا کنون او آمده است, سوم, چهارم, چهارم دوباره و در روز شنبه پنجم.

او عدم انجام بهتر است گیج کننده به بسیاری از ناظران مستقل و همچنین به طرفداران او. اما هر چه دلیل نامزدی وی در وخیم شکل.

سه شنبه می تواند پایان راه.

غیر بایدن میانه

شنبه بسیار ضعیف بعد برای Buttigieg و Klobuchar.

با تقریبا تمام حوزه گزارش آنها را به نظر می رسد می آیند چهارم و ششم بود. Buttigieg حدود 8 درصد از آرا Klobuchar صرف 3 درصد است.

به نظر می رسد به طور فزاینده ای مانند هر دوی آنها در حال حاضر خود را لحظه — Buttigieg با پیروزی خود در آیووا Klobuchar با تعجب سوم-پایان محل در نیوهمپشایر.

مسیر است vanishingly باریک برای هر دو نامزد به گذشته هر دو بایدن و بلومبرگ به ایجاد خود را به عنوان اصلی ترین جایگزین برای Sanders.

در ضمن تاجر تام Steyerتام Fahr SteyerTrump نظرسنجی, کارولینای جنوبی, حامیان در ترجیح دموکراتیک حریف پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی یک شبه انرژی: تهمت شکایت بیش از بودجه پنتاگون برای مرز دیوار | طرح دعوی در دادگاه هشدار دیوار را ‘مخرب’ اثر بر روی محیط زیست | قاضی حفره نفت و گاز و اجاره در 1M هکتار از زمین های عمومی بیشتر‘s نژاد انجام شده است.

او صرف پرخرج در کارولینای جنوبی اما آن را فقط به اندازه کافی خوب برای مقام سوم به پایان برسد. او کاهش یافته است به عنوان نتایج هنوز هم در آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>