برندگان و بازندگان از کارولینای جنوبی بحث

هفت دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در زمان این مرحله سه شنبه شب در چارلستون برای آتشین بحث روز قبل از شنبه را کارولینای جنوبی اولیه.

در حالی که رقابت در پلمتو دولت, مرحله نهایی مسابقات نیز مشخص مناظره انتخاباتی دموکرات ها نبرد در بزرگترین روز در تقویم اصلی – سه شنبه – در هفته آینده.

چه کسی برنده و از دست داد در آخرین بحث ؟

تبلیغات

برندگان

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSanders دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از دموکرات ها Klobuchar انتشار گزارش پزشکی که می گوید: او در سلامت بسیار خوب ” نامزد چهره فشار برای خروج انتخابات ریاست جمهوری بیشتر

بایدن نگه داشته و امید خود را زنده با یکی از قوی ترین بحث اجرای.

او رو به یک لحظه ای از حقیقت در کارولینای جنوبی است.

نخل باد بزنی حالت اولیه است که باید پس از پیروزی ناامید کننده پس از اتمام در دو مورد اول مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و دور دوم در نوادا است.

بایدن آمار پیشتاز بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersSanders می گوید ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از دموکرات ها ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را بیشتر (I-Vt.) از سمت راست دروازه در دو سناتور ورمونت بزرگترین آسیب پذیری — رکورد خود در کنترل اسلحه و این واقعیت که او بنا به گزارش ها به عنوان یک چالش اصلی برای رئیس جمهور اوباما در سال 2012.

در جای دیگر بایدن به دنبال ساحل تا حمایت خود را از رای دهندگان تکرار کرد که او در مسائل نژادی و عدالت اقتصادی به صورت “سال ها و سال ها.”

تبلیغات

بالاتر از همه بایدن به دنبال به تصویر کشیدن خود را به عنوان کسی که با سیاسی و استراتژیک لغو احکام صادره برای انجام کارها به جای صرفا بحث در مورد آرمان.

معاون سابق رئیس جمهور لحن و رفتار بودند اگر هر چیزی مهم تر از کلمات خود را.

این خیلی واضح تر شدید بایدن از در دیگر بحث.

او نیاز به یک شب خوب و به حال یکی از بهترین.

سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenCandidates در صورت فشار برای خروج ریاست جمهوری Buttigieg پیشنهاد لغو نمک کسر کلاه بلومبرگ به نام وارن ‘ترسناک’ زدم اوباما در دوره اول در به بیرون درز صوتی بیشتر (D-جرم.)

وارن است که سازگار ترین مناظره چپ در مسابقه.

او رفت و پس از سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergSanders دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از دموکرات ها Klobuchar انتشار گزارش پزشکی که می گوید: او در سلامت بسیار خوب’ Buttigieg پیشنهاد لغو نمک کسر کلاه بیشتر یک بار دیگر در این بحث است. او نمی eviscerate او را به عنوان کاملا به عنوان او هفته گذشته در لاس وگاس اما او دوباره به پرسش های مطرح شده در مورد درمان خود را از زنان در محل کار است.

او ساخته شده یک بحث گسترده تر بیش از حد در مورد امکان سنجی به عنوان یک نامزد.

“من اهمیتی نمی دهند چه مقدار پول شهردار بلومبرگ است,” او گفت: “هسته اصلی حزب دموکرات هرگز به او اعتماد کنند.”

وارن هدف برخی از آتش سوزی در ساندرز نیز البته در یک دقیقتر, راه, سوال استراتژی خود را برای اجرای مدیکر برای همه است.

وارن است underperformed انتظارات اولیه این فصل — و هیچ فوری دلیلی برای باور کارولینای جنوبی ارائه خواهد شد رستگاری است. او در دور چهارم در RealClearPolitics رای گیری متوسط است.

هنوز هم آن را یکی دیگر از قوی بحث برای سناتور ماساچوست.

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.)

ساندرز برنده در روز سه شنبه توسط بدیهی است که از دست دادن.

او آمد و تحت نوع پایدار حمله است که هر جبهه-دونده مواجه است.

بایدن پیشنهاد او نه می تواند بسیار انجام. بلومبرگ گفت: نامزدی او خواهد هدیه انتخاب مجدد به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump نشان می دهد ستمیر, Ginsburg باید به recuse خود را در “مغلوب ساختن پیشی جستن مربوط به” موارد ساندرز می گوید: ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را بیشتر. سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegSanders می گوید ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از نامزدهای دموکرات در صورت فشار برای خروج انتخابات ریاست جمهوری بیشتر (D) شکایت کرده است که یک مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل ساندرز مسابقه خواهد بود “سمی” و “طاقت فرسا است.”

اما ساندرز در برابر همه انتقاد بدون ایجاد هر گونه اشتباهات خود را — حتی اگر او ادامه داد: دفاع از دستاوردهای آموزشی از فیدل کاسترو کوبا disconcerts بسیاری از دموکرات ها به خصوص در فلوریدا.

بیشتر فوری واقعیت این است که ساندرز نمی نیاز به پیروزی در کارولینای جنوبی داده شده است که او به خوبی قرار داده شده برای سه شنبه.

رقبای خود را مورد نیاز به او صدمه دیده بد. وجود دارد بسیاری از jabs پرتاب در او روی صحنه در چارلستون اما هیچ کدام او را زدم پایین بسیار کمتر است.

مخلوط

سناتور. ctqامی ژان KlobucharKlobuchar انتشار گزارش پزشکی که می گوید: او در سلامت بسیار خوب ” نامزد چهره فشار برای خروج ریاست جمهوری Buttigieg پیشنهاد لغو نمک کسر کلاه بیشتر (D-Minn.)

تبلیغات

Klobuchar تا به حال یکی دیگر از جامد اما unspectacular شب.

او ساخته شده او را مورد به طور موثر به اندازه کافی تکرار یکی از مرکزی استدلال که دموکرات ها نیاز به پیروزی “در وسط کشور” و او کسی است که برای انجام آن است.

اما مینه سوتا سناتور تلاش کرده است با رای دهندگان که به طور معمول بازیگران بیش از 50 درصد از آراء در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه. و سوء ظن همچنان که او ممکن است به او ضربه پوینت با یک سوم پایان محل در نیوهمپشایر در فوریه. 11.

وجود دارد هیچ چیز نزدیک شدن به یک بازی در حال تغییر لحظه ای برای Klobuchar در چارلستون — و او احتمالا نیاز به یک.

سابق South Bend, Ind. شهردار پیتر Buttigieg (D)

Buttigieg حملات به خصوص در ساندرز را واضح تر می شود ،

اما شهردار سابق تحت فشار جدی از بلومبرگ و بایدن به عنوان سه رقابت به اصلی میانه رو جایگزین برای Sanders.

تبلیغات

Buttigieg ساخته شده خود را در حال حاضر-آشنا خواستار مدنیت و باعث شود در روز سه شنبه. اما او هر گونه آشکار لحظه ای است که می تواند تبدیل رای دهندگان او نیست در حال حاضر برنده بیش از.

بازنده

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار

نبود یک فاجعه است. اما این خوب نیست.

بلومبرگ در آمد فراوان انتقاد هفته گذشته پس از بحث عملکرد در لاس وگاس بود که به طور گسترده ای به عنوان تمسخر ملال انگیز.

او کمی بهتر در چارلستون به خصوص در سیاست-موضوعات سنگین مانند رکورد خود در آموزش و پرورش در نیویورک است.

اما بلومبرگ همچنان با آب و تاب مناظره. در یک نقطه ظاهرا deprecating شوخی در مورد لاس وگاس افتضاح سقوط تخت. و وارن رو در زیر پوست خود یک بار دیگر.

بلومبرگ نیز باز توسط سیخ زنی در ساندرز بیش از گزارش می دهد که روسیه به دنبال افزایش ورمونت سناتور مبارزات انتخاباتی. آن را بیش از حد تهاجمی خط حمله در برابر جبهه-دونده و به نظر می رسید به نتیجه معکوس با مخاطبان است.

بلومبرگ بزرگ هزینه تبلیغات ممکن است در عین حال او را نجات دهد اما خود بحث مهارت نمی خواهد.

تاجر تام Steyerتام Fahr SteyerCandidates در صورت فشار برای خروج ریاست جمهوری به کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه خواهد بود تصمیم گرفت با زنان سیاه نظرسنجی: بایدن سرب باریک به 4 امتیاز بیش از ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی بیشتر

Steyer مانند بلومبرگ, شده رو با هزینه تبلیغات. بر خلاف عصر ایران, او در انتخابات در کارولینای جنوبی که در آن او است رای گیری در مقام سوم.

این مسئله اساسی Steyer مواجه شده است که توضیح هر یک منطق برای نامزدی خود را. او تاکنون موفق به ارائه نقطه فروش منحصر به فرد و شکست دوباره برای ارائه یک در روز سه شنبه.

ایسنا

انجام این مناظره بود, کثیف, در زمان, و مدیران در آمد به صورت غیر منتظره ای بالا سطح از انتقاد در رسانه های اجتماعی.

در یکی از حس آنها بین یک سنگ و یک محل سخت: زمانی که آنها مجاز نامزدها برای حمله به یکدیگر و کراس-بحث در توییتر فوران با شکایت که بحث بیش از حد پر هرج و مرج. زمانی که آنها interjected آنها در زمان آتش بیش از حد به وقفه.

هنوز هم وجود دارد واقعی اشتباه.

یک سوال وجود دارد در مورد بلومبرگ تلاش برای ممنوعیت نوشابه های شیرین در شهر نیویورک و یک سبک دور نهایی متمرکز بر “سوء تفاهم” در مورد هر نامزد — اما هیچ اشاره ای به تغییر آب و هوا ،

وجود دارد همچنین در اواخر سردرگمی زمانی که شبکه در زمان نهایی آگهی شکستن برای هیچ هدف ظاهری زمانی که بحث شد و در واقع بیش از. همه در همه, آن را نه یک شب بزرگ برای شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>