برنده برجسته زن کارآفرین کرالا جایزه برای سال 2020 شیلا James معرفی قرار دادی لباس در تریواندروم

“در یک تابع دیدم آشنایی با پوشیدن یک هلو کرپ ساری با شکلی نفیس در خاکستری. او تا به حال آن را accessioned با خاکستری مروارید و نگاه زیبا و شیک است. من خوشحال بود برای دیدن که چنین درخشان زبردستی بود و هنوز هم در رواج و تعجب که چقدر او را صرف در ساری. زمانی که من در قدردانی او به من گفت که او تا به حال خریداری ساری از من بوتیک برخی از 22 سال پیش!” به یاد می آورد شیلا جیمز با یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود.

برای اولین بار برای راه اندازی یک طراح بوتیک, بدن, آهنگ در این شهرستان در سال 1988 شیلا به یاد می آورد که چگونه وجود دارد به سختی هر کسی که او را تشویق زمانی که او تصمیم به باز کردن مغازه. شیلا بدن آهنگ ساخته شده و طراح لباس در دسترس را به همه کسانی که با یک چشم برای مد و توانائی برای خرید قرار دادی ساری و لباس.

“من پیدا کردن آن سخت به این باور است که من شروع به کسب و کار بدون سرمایه گذاری به صحبت می کنند. آن شور و شوق من برای طراحی و رنگ که به من کمک کرد به یک علامت گذاری به عنوان یک طراح” muses شیلا یکی از سه نفر از برندگان برجسته زن کارآفرین کرالا جایزه برای سال 2020 است.

لهجه در handlooms

“از سمت راست شروع انتخاب من بود handlooms و handworked ساری. آن را شهودی و نه رانده شده توسط هر حس فراست کسب و کار. من می توانم با اطمینان بگویم که من محبوبیت handworked خام ابریشم tussars, Kanchi معدنی و handlooms.”

در ابتدا او تا به حال یک فضای مقابل خانه او در پارک نگر که در آن 10 خانواده همه کارشناسان در پژوهشگاه کار شد, جایگزین. در طول سال های شیلا مهاجرت آنها به شهر خود و در حال حاضر صنعتگران سراسر کشور انجام تخصصی کار برای او.

در نهایت هنگامی که کسب و کار outgrew فضای کوچک در Sasthamangalam او نقل مکان کرد و به او در حال حاضر در محل مجسمه و نام آن زوجه تزار. “دختر من Shalini جیمز یک طراح و بنیانگذار کوچی-بر اساس شعار آمد تا با نام ‘زوجه تزار’. ‘شاهزاده خانم در درون شما’ شعار است از بوتیک. ما بر این باوریم که وجود دارد این است که یک شاهزاده خانم در هر کاری ما به تهیه کردن به او را با بهترین از همه در سراسر کشور” توضیح می دهد که شیلا.

او می خندد هنگامی که او به خاطر سفر به بنارس کلکته و جیپور در خود به منبع بافت ملاقات craftspersons و پیدا کردن فروشندگان. “آن اواخر دهه هشتاد. هیچ net, no, گوشی های تلفن همراه و بدون اتصالات در دنیای مد. همه من تا به حال برخی از دوستان و برخی از مخاطبین را به من داده من کارگر است. من به معنای واقعی کلمه بود کشف هند تنوع غنی از بافت و پارچه. خانواده من مبهوت شده اند اگر آنها تا به حال شناخته شده من در سفر خود من در آن سفر” او بازگو.

که تجربه کرده بود او را در جا خوب و امروز شیلا و Shalini سفر با هم به انتخاب مواد و بافت خود را برای بوتیک. “Shalini یک روت طراح و بنابراین من به نوبه خود او را به یادگیری در مورد مواد و روش در حالی که مخاطبین و تجربه باید به او کمک کرد تا در منابع دقیقا آنچه که او می خواهد” او توضیح می دهد که با یک لبخند.

خیلی نشسته در ساری, او, بوتیک خود آموخته طراح می گوید: او هرگز فکر نمی کردم او تنظیم در یک ماجراجویی جدید که به عنوان یک مادر جوان از او یک خیاط برای اجرای چند salwar مجموعه بر روی یک چرخ خیاطی او در خانه اش در Kilpauk چنای.

“جوانترین دختر من تبدیل شده بود چهار و من تا به حال یک زمان کمی برای خود من. از آنجایی که من همیشه علاقه به طراحی لباس های من, من تصمیم گرفتم به چند من. دوست داشتم آنچه که من انجام داده بود نشان داد و آن را به یک فرد استفاده می شود که به مدیریت بازیگر Sarada را بوتیک Panjali در چنای است. او قدردانی کرد من در کار من و به من گفت که آنها را پشت سر بگذارید. من به یاد داشته باشید چقدر خوشحال بودم که به من گفته شد که آنها فروخته شده” یاد می آورد شیلا.

رو که موفقیت اولیه او شاغل بیشتر خیاط تبدیل گاراژ خانه خود را به یک فضای کاری و رو به پایین به کار. بدن آهنگ های خروجی در چنای محبوب شد با Malayalis و او نیز برگزار می شود یک زن و شوهر از نمایشگاه در کوچی و Thiruvananthapuam.

در نهایت او تصمیم گرفت برای باز کردن یک خروجی در این شهرستان است. پدرش مرحوم کودک جان از او خواست اگر او می خواست به کمک برخی از. “و من تعجب با صدای بلند اگر Mammootty می آیند برای افتتاح. پدر من موفق بود در که و من به یاد داشته باشید که چگونه کل Vellayambalam-Sasthamangalam بسته بندی شده بود را با مردم در حال انتظار برای دیدن بازیگر,” او می خندد.

مشتریان راضی

به عنوان پیامهای تبریک و خواستار حفظ و ایجاد وقفه در گفتگو شیلا می گوید که او نمی اندازه گیری موفقیت خود را در تعدادی از رسانه ها و یا افراد با پوشیدن لباس های خود را. شادی او در مشتریان وفادار که با رشد او بوتیک. اگر چه او تا به حال franchises در کوچی کتیم و کالیکوت او می گوید: او بسته آنها را زمانی که او در بر داشت که او قادر به این رسانه ها توجه شخصی.

امروز به عنوان بوتیک بهار در هر گوشه و گوشه ای از شهر شیلا یک کلمه از مشاوره برای کارآفرینان جوان, “شروع به کوچک و باقی ماندن. واقع بینانه و احساس می کنم بهتر است به استفاده از پول خود را آغاز خواهد شد به طوری که ترس از بازپرداخت وام را نمی خواهد مانع لذت بردن از انجام چیزی است که شما لذت ببرید. و البته به بهترین ها را به مشتریان خود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>