ویمبلدون لغو شد برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم به دلیل ویروس

ویمبلدون لغو شد دوشنبه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اولین بار پس از جنگ جهانی دوم که قدیمی ترین مسابقات تنیس گرند اسلم نمی شود.

بریتانیا تحمیل سراسر کشور مستند فقط بیش از یک هفته پیش و همه انگلستان باشگاه اعلام کرد پس از دو روز جلسه اضطراری است که این رویداد در آن اشاره دارد به سادگی به عنوان قهرمانی است که اوراق برای سال 2020 است. که تا به حال اتفاق افتاده پس از سال 1945.

ویمبلدون برنامه ریزی شده بود به بازی در این باشگاه چمن دادگاه در حومه لندن از 29 ژوئن تا جولای 12.

در عوض نسخه بعدی این مسابقات خواهد بود 28 ژوئن تا 11 ژوئیه 2021.

هشت بار قهرمان ویمبلدون, راجر فدرر مطمئنا صحبت کرد برای بسیاری از افراد با یک کلمه پیام در توییتر “را ویران کرد.” سرنا ویلیامز را بازتوییت کرد باشگاه پیام در مورد لغو و نوشت: “من Shooked.”

همچنین چهارشنبه ATP و WTA اعلام کرد که مردان و زنان حرفه ای تورهای خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل جولای 13, آوردن تعدادی از نخبگان مسابقات تنیس تحت تاثیر coronavirus به بیش از 30.

ویمبلدون برای اولین بار برگزار شد و در سال 1877 شده است و رقابت هر سال پس از آن به غیر از دو امتداد: از سال 1915 به ’18 به دلیل جنگ جهانی اول و از سال 1940 به ’45 به دلیل جنگ جهانی دوم است. ویمبلدون اول بزرگترین مسابقات قهرمانی تنیس بین برود در این سال به دلیل coronavirus. شروع باز فرانسوی به تعویق افتاد از اواخر اردیبهشت تا اواخر ماه سپتامبر.

در جای دیگر

دورنت 3 و دیگر شبکه علامت رایگان

Brooklyn Nets مدیر کل شان نشانه می گوید که این چهار بازیکن که تست مثبت برای کروناویروس جدید خود را به اتمام دو هفته از انزوا و علامت رایگان.

این شبکه اعلام کرد, مارس 17 که چهار بازیکن تا به حال آزمایش مثبت با کوین دورنت گفتن ورزشی او در میان آنها بود.

• واشنگتن دانشجوی سال اول اشعیا استوارت اعلام کرد برای NBA پیش نویس است. استوارت 6-پا-9 رو به جلو بود به نام به همه-Pac-12 تیم اول پس از به طور متوسط 16.6 امتیاز و 8.7 ریباند در این فصل به طور منظم.

• آریزونا دولت تاریخ رو به جلو Romello سفید پیوست و هم تیمی رمی مارتین در اعلام برای NBA پیش نویس است. سفید به طور متوسط 10.2 نقاط شات 57% از کف و برداشت 8.8 ریباند در هر بازی این فصل است.

NFL: جتز نیویورک و پشتیبان و کارفرمایی دیوید Fales گزارش توافق کرده اند که به نظر در یک سال معامله است. Fales, 29, یک سان خوزه دولت آلوم که صرف بیشتر از فصل گذشته با جت. او همچنین بازی های برگزار شده است برای خرس شیکاگو و میامی دلفین ها.

نقطه عطف: the awesomeness show اوچیدا های دیرین ایالتی سن خوزه جودو مربی که به رهبری ایالات متحده در تیم ملی جودو در بازی های المپیک 1964 تبدیل 100 روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید