خواهد ساخت و سازه مکث ؟

Fیا یک کشور در حال مبارزه با رشد اقتصادی تا سال 2020 شده بود با احتیاط تبلیغ به عنوان یک منادی امید. انتظار بر این بود که سال جدید را در نهایت به شکستن و دور از غم انگیز رو به پایین در روند حل و فصل آن NBFC گلایه از طریق مختلف اقدامات درمانی اعلام کرد مقابله با جهانی headwinds و نمودار رو به بالا رشد مسیر البته نرخ آهسته تر. بخش املاک و مستغلات است که عمدتا وابسته به عملکرد قوی از فضای تجاری بخش بود و انتظار می رود به رعایت تمام اطراف رشد به عنوان به خوبی به خصوص در بخش مسکونی با کاستن از unsold در آن زمان وضعیت موجودی از طریق طرح هایی به عنوان تاکید ملک پروژه های صندوق.

این انتظارات تا به امروز باقی می ماند تا حدودی به چالش کشیده شیوع COVID-19 که ظهور در ووهان چین در حال گسترش در سراسر جهان است. این اتحاد چپ کسب و کار برای مقابله با درآمد قابل توجهی دست دادن و مختل زنجیره تامین در درجه اول در حساب خود را از وابستگی به چین دومین اقتصاد جهان و نخست تجارت ملت است.

در حالی که تاثیر نشده است به را در یک وضعیت نگران کننده در هند این واقعیت است که هند دارای روابط تجاری با چین حاکی از مفاهیم مختلفی برای بخش املاک و مستغلات. کلید ساخت مواد قطعات مانند فولاد و محصولات فولادی است که نسبتا کوتاه تولید در هند در مقایسه با تقاضا پیش بینی شده شاهد افزایش قیمت در کوتاه مدت است. این, به نوبه خود است که انتظار می رود به افزایش هزینه های ساخت و ساز کاهش حاشیه سود از توسعه دهندگان املاک و مستغلات.

علاوه بر این, بسیاری از به پایان رساندن داخلی مواد مانند فرش آکوستیک, پانل های اعلام حریق سیستم های حفاظت وارداتی از چین است. با محدودیت های ناشی از شیوع ویروس وجود دارد خواهد بود یک حاصل تاخیر در مواد رسیدن به محل پروژه و در نتیجه منجر به یک اثر آبشاری از نظر مستاجران به تعویق انداختن فضا را; و حتی رفتن تا آنجا که تعلیق استخدام از منابع است. با پیش بینی رشد بخش دفتر میخ جذب رقم نزدیک به 50 میلیون متر مربع. ft در سراسر بازارهای هند در این سال شیوع COVID 19 می آید به عنوان یک گام بزرگ به عقب. این امر منجر به رکود در بازار, به عنوان بسیاری از شرکت های strategized خود را طرح کسب و کار بر اساس جدید استخدام و قضیه از فضای اداری آماده بودن در سال 2020 است.

در این مرحله ما پیش بینی است که تمام بخش های صنعت ساخت و ساز خواهد شد که حاشیه های رکود در نظر جدول زمانی در هر نقطه بین 30 روز به صورت یک جا-از فضا به 6 ماه در پروژه های ساخت و ساز.

داشتن گفت که اگر تولید نمی انتخاب کنید تا ظرف چند هفته آینده در چین عرضه زنجیره ای محدود می شود.

صنعت ساخت و ساز است که به شدت وابسته به چین برای تمام تجهیزات/ مواد و هر گونه تاخیر تاثیر تحویل پایه ساختمان ها توسط توسعه دهندگان; در فضا در حال آماده شدن برای اشغال توسط شرکت ها برای عملیات خود را. 4 هفته بعد بسیار مهم به عنوان آن را تعیین خواهد کرد پیش بینی تاخیر در مدیریت زنجیره تامین و تاثیر کلی در صنعت و اقتصاد کشور است. از هند دیدگاه اگر COVID 19 همچنان به گسترش نیروی کار محدود می شود و تمایلی به بازگشت به کار. حتی بر فرض که کارگران مایل به کار هزینه حصول اطمینان از ایمنی از کارگران را افزایش می دهد بیش از 2-3 چهارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>