چرا معامله تجاری بین 2 کشور است گریزان

دهلی نو:
زمانی که آمریکا اعلام کرد خروج معاف از حقوق ورودی برای صادرات هند به ارزش حدود 6 میلیارد دلار در 4 مارس سال گذشته آن را به ارمغان آورد و پرده را در یک گفت و گو بین دو شرکای استراتژیک به چکش محدود به تجارت بسته است. در یک عجله به نام کنفرانس مطبوعاتی در اوایل روز بعد, هند, تجارت, منشی, Anup Wadhawan سرزنش “نامتناسب خواسته” توسط آمریکا برای فروپاشی مذاکرات.

اگر دو طرف موفق به محدود معامله تجارت در طول جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند به عنوان آنها نشان داده اند این امر می تواند بار سوم بدشانسی به عنوان معامله شد انتظار می رود در سپتامبر به امضا رسیده در سال گذشته در طول نخست وزیر نارندرا سفر خود به آمریکا برای حضور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد نشست.

با وجود قوی روابط دیپلماتیک هند و آمریکا باید quibbled تجارت در طول سال و در سراسر دولت است. رئیس جمهور تهمت که به دنبال یک “امریکا برای اولین بار” رویکرد بوده است شخصا بسیار آوازی در مورد درک تعرفه بالا دیوار که هند قرار داده است و اغلب نامیده می شوند آن را به “تعرفه پادشاه”. هند اما با رد این اتهام از بالا بودن تعرفه ای کشور برگزاری است که تعرفه آن رژیم به طور کامل سازگار با تعهدات خود تحت سازمان تجارت جهانی (WTO) قوانین.

اما به جای ما شکایت در مورد 18 میلیارد دلار مازاد تجاری که از آن برخوردار هند به افزایش خرید نفت خام و هواپیما های غیر نظامی از ما در زمان های اخیر. هنوز ما تثبیت بیش از تعرفه های تجارت الکترونیک محدودیت های حفاظت از داده ها و لایحه قرار داده اند هند در یک نقطه.

محدود معامله شد انتظار می رود برای پوشش تعرفه امتیازات برای ما محصولات کشاورزی از جمله حذف عوارض گمرکی بالاتر اعمال شده توسط هند در 28 آمریکایی محصولات کشاورزی مانند بادام و سیب و گردو جدید ساز و قیمت گذاری بر اساس حاشیه های تجاری برای دستگاه های پزشکی, فناوری اطلاعات و ارتباطات محصولات و همچنین به عنوان بالا که وظیفه هند مکان بر هارلی دیویدسون موتور سیکلت.

در بازگشت دهلی نو درخواست شده برای معافیت از عوارض اعمال شده توسط آمریکا در برخی از فولاد و آلومینیوم, محصولات ترمیم مزایای گفته به صادرکنندگان هندی تحت generalized system of preferences که بود از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در 5 ژوئن, و اجازه می دهد واردات از مزرعه موارد مانند انگور و انبه. هند همچنین خواستار بازسازی “کشور در حال توسعه” وضعیت آمریکا تحت حقوق داخلی. آمریکا اوایل این ماه حذف هند از فهرست کشورهای در حال توسعه که در حال حاضر اجازه می دهد تا ما را به مجازات هند برای هر “ناعادلانه” تجارت یارانه ها.

هند رسمی امور خارجه سخنگوی Raveesh کومار در جلسه هفتگی خود در 21 فوریه گفت که هند امیدوار است برای رسیدن به یک تفاهم با یک نتیجه است که اعتصاب تعادل مناسب برای هر دو طرف در این مذاکرات پیچیده. “ما نمی خواهم به عجله به یک معامله به عنوان درگیر مسائل پیچیده هستند و وجود دارد بسیاری از تصمیم گیری که در واقع می تواند تحت تاثیر قرار دهد و یا تاثیر زندگی میلیون ها نفر از مردم بر روی زمین و برخی نیز با دراز مدت عواقب اقتصادی. بنابراین ما نمی خواهیم برای ایجاد هر گونه ضرب الاجل مصنوعی” کومار گفته بود.

چین عامل

وجود یک چین عامل در بازی. هر تعرفه برش توسط هند اجازه می دهد تا بیشتر واردات ما کالاهای باید انجام شود در غیر تبعیض آمیز شیوه ای برای دیگر کشورها طبق قوانین سازمان تجارت جهانی به عنوان دو کشور هستند و نه مذاکره برای رسیدن به یک توافقنامه تجارت آزاد در حال حاضر. برای مثال وظیفه برش در بالا پایان تلفن های همراه به عنوان درخواست از طرف ما به نفع چین به عنوان Apple Inc. تولید بیشتر از آن اپل وجود دارد. هندی, بازرگانی وزارت در آن 5 مارس بیانیه سال گذشته مطرح شده همان ترس است. “در کاهش ما آن وظایف هند وظایف متوسط و نه واردات توقف. هر دولت برتر وظیفه کاهش خواهد تقریبا به طور کامل به نفع کشورهای ثالث” به آن اضافه شده است. با بیش از 50 میلیارد دلار کسری تراز تجاری با همسایه شمالی خود هند واضح است که مشتاق به افزایش واردات از چین.

اگر هند کاهش وظیفه در بالا-طراحی شده به طور کامل ساخته شده است موتور سیکلت برای برآوردن تهمت شیفتگی به فروش بیشتر هارلی دیویدسون دوچرخه در هند آن را در واقع ممکن است به نفع مشابه مارک های دیگر مانند پیروزی (انگلیسی) Yamaha (ژاپنی) و کاربری (به آلمانی-ایتالیایی).

هند تجارت محافظه کاری

طولانی شدن مذاکرات برای منطقه ای جامع همکاری اقتصادی (RCEP) که از هند خارج شد در آخرین لحظه به نظر می رسد که اساسا تغییر تفکر دولت مودی در آن تجارت درگیری. نه تنها آن را در حال حاضر انعطاف پذیری عضلات خود را با کوچکتر شرکای تجاری مانند مالزی با قرار دادن محدودیت در پالم روغن واردات آن افزایش یافته است و تعرفه بر یک میزبان از محصولات مانند اسباب بازی و مبلمان است که در آن موارد غیر ضروری. باز خواستار جایگزینی واردات و تبدیل به محلی کالا را وادار به گریه می کند از حمایت از تولیدات داخلی از منتقدان.

پس از بودجه اتحادیه 2020-21 تحمیل سلامت فرایند واردات دستگاه های پزشکی در میان مذاکرات بین هند و آمریکا برای پیدا کردن راهی برای خروج از هند قیمت کلاه در استنت و زانو ایمپلنت, Nisha دسای Biswal رئیس جمهور آمریکا به هند شورای کسب و کار در یک مصاحبه گفت که او انتظار دارد که دولت آمریکا به دنبال توضیحات در این موضوع از طرف هند.

“مردم می پرسند چرا در حال حاضر و چگونه این را حس می کند. من می خواهم تصور کنید که از آن خواهد شد یک موضوع بحث بین دو دولت به دلیل پیدا کردن یک راه رو به جلو در دستگاه های پزشکی شده است چنین درگیر مکالمه بین دو دولت” او اضافه شده است.

بیشتر سیگنالینگ است که هند در هیچ خلقی را به یک پیاده روی بر روی پیشنهاد معامله تجاری با ما Goyal در صنعت رویداد روز پنج شنبه گفت: “من می توانم به شما اطمینان دهم که فقط در RCEP مذاکرات (که در آن) هند ایستاده خود زمین است و تصمیم هند در باز کردن بازارهای ما را ما ضرورت برای تجارت و نه دیپلماسی است. اصل همان است که رفتن به ادامه رو به جلو هنگامی که بحث ما به هر کشور دیگر. هند منافع برترین خواهد بود,” او اضافه شده است.

آینده از هند و آمریکا روابط تجاری بستگی دارد چگونه صبور و با ملاحظه ایالات متحده باقی مانده است نسبت به هند را توسعه نگرانی و انعطاف پذیری است که هند می تواند نشان می دهد در آن خودخواسته redlines.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>