چرا Purple Sunbird تغییرات رنگ در بهار

مایا آنجلو یک شاعر آمریکایی, خواننده و فعال حقوق مدنی یک بار گفت: “یک پرنده نمی خوانم چون پاسخ آن را می خواند به دلیل آن است یک آهنگ است.”

من مطمئن هستم که شما اغلب شنیده شیرین با صدای بلند و گوش خراش t-k-t-k-t-k che-بال che-بال che-بال بیشتر همراه با آمیزش سر و صدا در اطراف خانه خود را. هنگامی که شما پا بر روی بالکن خود را شاید شما نمی تواند ببینید که چه کسی بود صدا. که به دلیل Purple Sunbird کوچک است. بسیاری از این اشتباه با یک مرغ مگس خوار که وجود ندارد در هند.

The Purple Sunbird (Cinnyris asiaticus) flits مورد در سراسر سال نه به عنوان به وضوح قابل مشاهده است که آهنگ آن قابل شناسایی است. بهار آمده مارس یا آوریل و پرورش و فصل آغاز می شود و شما خواهید دید که بال و پر از مردان تبدیل به یک ارغوانی تیره با یک فلزی متمایل به رنگ ارغوانی-سبز-آبی سر گوشته و سینه — که گاهی اوقات می تواند یک maroon بدرخشد. آن را به نوبه خود به رنگ اصلی خود را در حدود ماه ژوئن پس از آن که پرورش فصل به پایان می رسد با مشکی-آبی upperparts و زرد underparts های فلزی آبی شانه پچ براق با رنگ آبی مایل به سیاه مرکزی گروه در حال اجرا را از گلو تمام راه را تا منطقه شکم.

A female drinking nectar from a yellow oleander flower

زنان اما, باقی می ماند کسل کننده قهوه ای-خاکستری زیتونی-قهوه ای به بالا با یک نا معلوم طولانی supercilium (عمدتا در پشت چشم) با رنگ پریده کفل و شسته زرد underparts. این کیفیت از ویژگی های متمایز در جنس نر و ماده است که به نام تفاوت جنسی.

آنها اغلب در بر داشت به تنهایی یا به صورت جفت و گاهی در گروه های کوچک در اطراف درختان گلدار مانند زرد خرزهره شعله جنگل (Butea monosperma) و Hamelia patens (مشترک خیابان پرچین یا درخت کوچک در شهر ما). آنها همچنین در انواع توت ها از Peelu (Salvadora persica) درخت.

آنها باید سریع و مستقیم پرواز و در نتیجه قادر به معلق در هوا در اطراف گل مانند hummingbirds به جرعه در شهد مفید در گرده افشانی این درختان است. آنها معمولا در جای بلند قرار دادن خود را در نزدیکی پایگاه از گل. رژیم غذایی خود را شهد-غنی اما آنها ممکن است از بین بردن را انتخاب کنید تا حشرات در حال پرواز تغذیه و عنکبوت اغلب سرقت وب ابریشم خود را برای ساخت لانه. اگر چه پرندگان کوچک و اندازه خود را نمی جلوگیری از آنها را از پیوستن به دیگر گونه پرنده در raucously mobbing شکارچیان.

به منظور خواستگاری زنان و مردان بال بال زدن بال خود را و آواز خواندن. پیوند میان مرد و زن قوی و مردان انجام کمک در تغذیه جوجه ها اما زنان باید بیشتر دخالت گسترده به عنوان تنها آنها جوجه کشی تخم مرغ است.

لانه ها معمولا به حالت تعلیق از شاخه های گیاهان خاردار (مکانيسم دفاعی برای حفاظت از لانه) اما با توجه به commonness از این پرنده در مناطق شهری شهرک ما آنها را ساخت استفاده بهینه از سیم و دیگر ساخته دست انسان همه چیز به صورت تودرتو کاملا غالبا. آنها حتی ممکن است را انتخاب کنید یک فضای سرپوشیده در مکان هایی که نمی آباد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>