چرا Maruti Suzuki Vitara Brezza بنزین همه دور معقول خرید

فروش بیش از 5,00,000 واحد پس از راه اندازی آن در سال 2016 Maruti Suzuki Vitara Brezza شده است فراری رسید. درست SUV طراحی عملی کابین و punchy و مقرون به صرفه موتور دیزل نشان می دهد که Vitara Brezza تا به حال تمام مواد تشکیل دهنده SUV جمع و جور خریداران می خواستم. این Vitara یک ظاهر طراحی شده است برای تجدید 2020 و داخلی می شود تجهیزات به روز رسانی بیش از حد. اما بزرگترین تغییر این است که در زیر هود; های قدیمی 1.3 لیتری دیزل موتور باعث می شود راه را برای یک BS-VI 1.5 لیتری بنزین موتور به طور موثر تبدیل Brezza از یک دیزل-مدل فقط به بنزین تنها یکی است. ما آنچه را که بنزین Brezza مانند است و اگر آن را به همان درخواست تجدید نظر توده به عنوان نسخه های قدیمی تر.

Why the Maruti Suzuki Vitara Brezza petrol is an all-round, sensible buy

اولین و مهمترین, شما چگونه شناسایی این به عنوان 2020 Brezza? Maruti نکرده هر ورق های فلزی تغییرات وجود دارد اما به اندازه کافی تغییرات ظاهری آن را متمایز از مدل های قدیمی تر. این سپر جلوی جدید است به عنوان پنجره مشبک که ورزش جدید چهار تخته طراحی و کمک سخاوتمندانه از کروم بیش از حد. چراغ پیشانی در حالی که آشنا در حال حاضر دو پروژکتور LED واحد — برای اولین بار در این بخش و دریافت جدید LED در طول روز در حال اجرا چراغ است که به عنوان دو شاخص. چراغ مه چراغ نیز بخشی از روشنایی جدید بسته است.

16-اینچی آلیاژ چرخ تجدید نظر دم-چراغ و سپر عقب تکمیل makeover. وجود دارد همچنین رنگ های جدید به بود همراه با این گزینه از کنتراست سیاه و سفید به پایان رسید سقف در بالا ZXi+ trim. وجود دارد مقدار زیادی از لوازم جانبی به فرد خود را Vitara Brezza.

در داخل این تغییرات نیست به عنوان گسترده است. داشبورد حفظ شده است و تنها صحبت کردن نقطه اختلاط Maruti آخرین SmartPlay استودیو صفحه نمایش لمسی سیستم اطلاعات و سرگرمی. لمس پاسخ به میزان قابل توجهی بهتر شده و طرح کلی از منوها نیز آسان است. منحصر به فرد جزئیات در این نسخه به صورت خودکار یک infographic در اواسط سیستم ترکیبی در محل کار.

Why the Maruti Suzuki Vitara Brezza petrol is an all-round, sensible buy

همانطور که قبل از دسترسی به Brezza کابین مناسب است در حالی که نسبتا بالا صندلی و موقعیت درست ستون را که از همه مهم احساس رانندگی با یک SUV. وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را در پشت و مسافران را مانند نمای خارج از پنجره های بزرگ بیش از حد. بوت است که به خوبی شکل گرفته و باید به شما نیاز به فضای بیشتر, همیشه وجود دارد گزینه ای برای تقسیم صندلی عقب 60:40.

تأمین Brezza است سوزوکی آشنا 1.5 لیتری به طور طبیعی-آسپيره بنزین موتور که آن هم تنها موتور از انتخاب در Ertiga, XL6 و Ciaz. موتور 105hp و 138Nm گشتاور که نیست درخشان و ارقام برای این SUV جمع و جور بخش. اما در رانندگی روزمره شما نمی خواهد که به دلیل شکایت دارند. موتور صاف و آرام وجود دارد به اندازه کافی پپ در سرعت های پایین و هر چند غیر جذاب وجود دارد دلپذیر ساخت از سرعت. سبقت ترافیک نمی خواهد خیلی از یک مشکل مطرح یا اگر شما از دست که اواسط محدوده و پا زدن است که شما می توانید از دیزل است. که می شود گفت, Vitara Brezza بنزین نمی کند. ما در آزمون های اولیه آن را به 0-100kph داش در سریع 11.89 ثانیه (یک محل توربو نیاز به 11.4 ثانیه) 20-80kph در دنده سوم در یک کلاس-بهترین 11.40 ثانیه و 40-100kph در چهارم محترم 14.88 sec.

موتور نیست سریع دور و صدر در بیش از 6000 rpm. هنوز هم نگه داشتن پای خود را به پایین دوخته خواهد شد و شما مانند راه موتور بادها در بالا پایان برگرد گروه است. این throaty توجه داشته باشید از این واحد همچنین می افزاید: برخی از شخصیت.

استاندارد مناسب 5-speed manual gearbox نیاز به کمی تلاش و نور کلاچ نیز آسان با زندگی در شهر است. در آینده به صورت خودکار بنزین موتور می آید با یک جفت 4-سرعت مبدل گشتاور واحد در محل دیزل AMT. واحد شیفت هموار بین چرخ دنده و به خوبی کار می کند در حالات روزمره. این تنها زمانی که شما می خواهید فوری قدرت است که این امر منجر به لکنت زبان گرفتن کمی از زمان برای رسیدن به دنده راست.

جالب Brezza خودرو با آرای-تست اقتصاد سوخت 18.76 kpl است کارآمد تر از دستی امتیاز در 17.03 kpl. بخشی از دلیل این است که سوزوکی SHVS خفیف-سیستم ترکیبی که شامل یکپارچه استارت ژنراتور و باتری لیتیوم یون است. این می افزاید: در خفیف موتور کمک تحت شتاب سخت و انرژی بهبودی در کاهش سرعت و خودکار شروع/توقف عملکرد.

وجود دارد یک تغییر در سوار شدن و دست زدن بیش از حد. فرمان سبک تر است و نیاز به تلاش کمتری برای چرخش در حالی که سرعت پایین دست انداز جذب به نظر می رسد به بهبود بیش از حد. شما احساس نمی کنید به عنوان بسیاری از عیوب سطحی به عنوان قبل از. در سمت تلنگر, فرمان از دست داده است برخی از Vitara این صراحت که طول می کشد دور اعتماد به نفس در سرعت های بالاتر. نیز وجود دارد بیشتر حرکت عمودی زمانی که شما رفتن سریع تر.

در حال حرکت به قیمت Vitara Brezza بنزین و کتابچه راهنمای کاربر قیمت در شروع ₹7.34 لاخ و بالا کردن در ₹9.98 لاخ در حالی که خودکار را در محدوده قیمت از ₹9.75 لاخ به ₹11.40 لاخ. در حالی که اینها در رقابت با کسانی که از رقبای آن به عنوان رقابتی باید آن را به شده است. به چه دلیل ؟ این Brezza را 1,462 cc موتور به معنی Maruti این SUV جمع و جور می کند واجد شرایط برای ماشین کوچک غیر مستقیم دستورالعملهای عملیاتی استاندارد های موجود برای مدل های با طول زیر 4 متر و موتورهای بنزین با جابه جایی زیر از 1200 cc.

چه به روز شده Brezza نیز فاقد تازگی ارزش. بله کشیدن کمک می کند اما وجود یک احساس آزار دهنده که Maruti فرصت از دست رفته به داخل کابین محیط و اضافه کردن ویژگی های بیشتر. این چوب بیش از حد نزدیک به فرمول و احساس نمی کند و بیش از هر 2016 مدل rehashed برای سال 2020 است.

هنوز Brezza بنزین دارای نقاط قوت آن است. موتور بهتر است از قدرت و گشتاور شماره شما ممکن است منجر به این باور و پالایش سطوح به مراتب بهتر از پر سر و صدا و clattery دیزل است. همه گفت, Maruti Suzuki Vitara Brezza بنزین ممکن است یک مدل است که نیش ترمزی میزند در رگ و ریشه دل خود را, اما آن را عملی و آسان زندگی می کنند و باعث می شود به صورت همه جانبه معقول خرید; همه دلایل خوبی برای علاقه مند می شود در یک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>