چرا مستند تبدیل به رئیس خود را به یک پسر قلدر

دهلی نو: Sakshi Gupta برنامه ریزی شده بود به درخواست او مدیر در یک شرکت چند ملیتی اگر می توانید چند روز گذشته سهشنبه به دلیل او می خواهم کار بدون استراحت پس از پایان ماه مارس. فقط زمانی که او می خواهم به اندازه کافی جمع آوری شجاعت به درخواست برای مرخصی رئیس او را خواست با ارسال یک ایمیل برای درخواست بیشتر سخنرانیها و کاغذ بازی برای سه مشتریان.

“من خراب شد به دنبال آن است. شرکت من گذاشته و برخی از هم تیمی های من در ماه مارس پس از من مشغول به کار در هفت روز هفته. وجود دارد به طور ناگهانی پس فشار زیادی برای انجام و ترس از دست دادن کار من است. و پس از آن وجود دارد رئیس من است که همیشه به من گفتن به انجام بیشتر. من خسته هستم” می گوید: Gupta, 26, که به تنهایی زندگی می کند در دهلی نو.

بسیاری از کسانی که کار از خانه شده اند شکایت در مورد استرس و ساعت های طولانی. آنها می خواهند برای به دست آوردن چرخ همستر, اما نمی توانید به این دلیل که اقتصاد در شکل بد آنها از ترس یک لغزش صورتی و مدیران حاضر به احترام زمان خود باشد.

در هند شرکت واقعا درک مفهوم کار از خانه می گوید: Amit K. Nandkeolyar استاد رفتار سازمانی در موسسه هندی مدیریت-احمدآباد. “کارفرمایان در حال تماس و یا ارسال پیامک به مردم در 9 ساعت و در انتظار پاسخ فوری. این قلدر رفتار را در خدمت یک هدف تنها در کوتاه مدت. شما نیاز به احترام به مرزهای به ساخت یک محل کار مبارک. سرخپوستان در میان اکثر مردم سختکوش و در این اقتصاد آنها نمی رد کار می کنند اما این بدان معنی نیست که شما از آنها بهره برداری و مانع سلامت روان خود را. آن را غیر اخلاقی است.”

Nandkeolyar نقطه ناشران چگونه سن فشار تاکتیک “آن را درست انجام دهد و یا شما از دست دادن” است که به طور گسترده برای دریافت بیشتر از مردم است. “کارکنان طبعا آسیب پذیر در حال حاضر. آنها آماده به کار موثر 24×7 چرا که آنها می ترسند. آنها مجبور به پرداخت تربیه معلم, هزینه های اجاره. سازمان باید آمد تا با راه حل های خلاق برای مقابله با بحران در حال حاضر به جای کوچک سازی و قرار دادن همه فشار موجود کارگران است.”

یکی از دلایل کارفرمایان هستند که چنین قلدر است زیرا آنها خود تاکید کرد. “این زمان تجربه چیزی است که هیچ کس تا به حال شاهد بوده است. کسب و کار به خصوص آجر و ملات آنهایی که شوکه هستند. آنها نیاز به یک خلاق پاسخ به بادبان را از طریق این اما از آنجایی که آنها بسیار تاکید کرد آنها در حال سقوط به عقب در زمان آزمایش الگوهای مانند هل دادن مردم به کار اضافی که موثر نیست” توضیح می دهد که Shalini لعل از بنیانگذاران Unqbe یک اتاق فکر و مشاوره شرکت متمرکز بر آینده کار می کنند.

Nikhil Shahane chief operating officer از 21n78e Creative Labs می گوید: او خود را با این نسخهها کار بدون توقف از خانه و پاسخ مشتری تماس در ساعت های عجیب و غریب چرا که او نمیخواهد به هزینه شرکت یک پروژه است. او همچنین می گوید او گرفته شده مسئولیت شخصا به نظارت بر تمام کاری که قبلا بود نگاه کرد و بعد با تیم های دیگر. “همراه با خود من کار من در حال حاضر نیز مطمئن شوید که مهلت در حال ملاقات با هر کس مطمئن شوید که ماشین آلات در حال کار است. در حالی که ما باید سرمایه گذاری در اختصاصی داخلی گردش ابزار برای مدیریت کار هنوز هم وجود دارد عدم اطمینان از زمان است که ما باید برای مقابله با, می گوید:” Shahane.

این میل به کنترل در یک زمان از عدم قطعیت است که منجر به هر دو کارفرمایان و تیم خود را امتحان کنید و نفس بیش از حد. این که چرا بر اساس بمبئی-Tarini G. کار در تعطیلات آخر هفته بیش از حد. حتی اگر او پس از اتمام آنچه در پشت میز خود او شروع می شود در پروژه های جدید به اقامت چند گام جلوتر. “من احساس می کنم من نمی تواند درخواست برای یک روز خاموش است. در پروژه های مبتنی بر مشاغل قرارداد به پایان می رسد اگر این پروژه تازه نیست. ما نگه داشتن کار از آنجا که ما نمی دانیم که اگر بودجه سازمان ادامه خواهد داد با ما به خاطر پول است که در همه جا می گوید:” Tarini, 32, که با یک سازمان غیر انتفاعی است.

ترس از دست دادن یک قرارداد یا یک کار بزرگ است که باعث رشد روانی و پریشانی می گوید Nandkeolyar. “وجود دارد فقط خیلی غیر قابل پیش بینی است که مردم بر این باورند اگر آنها لازم نیست که یک کار در دست آنها ممکن است یکی برای یک زمان طولانی. این چرخه از کار بیش از حد overcompensating به علاوه تعجب اگر شما باید یک کار صبح روز بعد است بر مردم. آنچه نگران کننده است این است که مردم در سکوت رفتن را از طریق این دلیل که آنها نیاز به امنیت شغلی است.”

Praful Nangia شریک مدیریت در استعداد شمال استعداد ارائه دهنده راه حل ارائه می دهد یک توضیح دیگر برای مردم overworking: برخی از افراد به سادگی می خواهم به ماندن مشغول است. “برخی مانند خود تقویم پر شود. آنها در حال کار بیش از حالت عادی به خود نشان می دهد که آنها مولد از طریق مستند. البته برخی از سازمان ها نیز می خواهید مقدار زیادی از کنترل” می گوید Praful Nangia شریک مدیریت استعداد شمال استعداد ارائه دهنده راه حل.

این کنترل توسط شرکت را از ما چگونه ما صرف روز ممکن است ترجمه به بهره وری بیشتر اما آن را در آینده هزینه کارکنان بهداشت و درمان می گوید Nandkeolyar. “وجود خواهد آمد یک روز وقتی کارمندان متوجه خواهد شد که آن را فقط به ارزش آن نیست و ترک. اجازه دهید فراموش نکنید که شرکت های جامد ساخته شده با نوآوری و محبت و نه با قلدری.”

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>