چرا برخی از ایالت ها را بهتر از دیگران در covid-19 مبارزه

بنگلور:
کوچکتر متحده گوا مانیپور و آروناچال پرادش را ثبت 100% میزان بهبودی تا کنون در حالی که کرالا و هاریانا نیز به خوبی انجام می دهند با وجود داشتن زیادی caseload. پزشکان و محققان در حال حاضر به دنبال به همین دلیل برخی از ایالت ها را بهتر از دیگران می آید برای مقابله با رمان شیوع کروناویروس.

“سلامت قوی زیرساخت های سطح ایمنی در میان جمعیت پایبندی به انزوا/قرنطینه و تهاجمی تست می تواند به همه کمک به دولت و دوره نقاهت را به خوبی گفت:” پزشکی محقق Dr. N. K. Venkataramana. “اگر یک دولت بیشتر مناطق صنعتی و بالا آلودگی های سطح شهروندان می تواند طولانی تر به بهبود است.”

از کرالا 447 مورد تأیید 324 بهبود قرار دادن آن میزان بهبودی در 70.69%. این بهترین دولت پس از انجام گوا مانیپور و آروناچال پرادش. کرالا است که توسط هاریانا با بهبود نرخ 62.96% (156 272 افراد آلوده درمان covid-19). گجرات دارای بالاترین میزان بهبودی در کشور است. اوتار پرادش و Madhya Pradesh رتبه بالای آن است.

داده های گردآوری از اتحادیه و وزارت بهداشت و وزارت امور خارجه پورتال را نشان می دهد که ماهاراشترا دارای بالاترین تعداد موارد مثبت به عنوان روز 22 مارس در 5,649 اما بازیابی آن نرخ 13.97% به مراتب بهتر از گجرات 7.44% مجموع 2,407 موارد است.

تامیل نادو که دارای بیشترین تعداد از موارد در جنوب (1,683) به بهبود نرخ 44.68 درصد نسبت به کارناتاکا را 32.58%. این به رغم این واقعیت است که در کارناتاکا در 445 تایید موارد کمتر از نیمی از caseload از TN. دهلی است تعداد زیادی از موارد در 2,248 فتح کرد گرفته شد و میزان بهبودی 32.21%.

“این واقعیت است که افراد جوان هستند احتمال بیشتری برای بازیابی از افراد مسن و کسانی که با شرکت morbidities است که به خوبی شناخته شده است. اما آنچه تفاوت متحده میزان بازیابی است نظام سلامت را پاسخ. اوتار پرادش و مادها پرادش شده اند قادر به بيماران مشکوک به بیمارستان های اولیه به اندازه کافی و یا هیچ بیمارستان ها در همه” گفت: پروفسور Giridhar R ببو استاد & سر Lifecourse اپیدمیولوژی بهداشت عمومی بنیاد هند (PHFI). “در کرالا یا گوا که در آن آگاهی عمومی بالا سیستم بهداشت عمومی قوی است و به اندازه کافی تست در حال انجام است و نتایج بهتر است,” او توضیح داد.

او گفت که اختلافات در داخل کشورها نیز باید مورد بررسی قرار گرفت. در کارناتاکا برای مثال رایچور منطقه گزارش نشده است تنها یک مورد تا کنون که نیاز به بررسی است. “سیستم بهداشت عمومی قوی نیست در رایچور. سواد و آگاهی نیز کم است. مردم ممکن است نادیده گرفتن یک بیماری تنفسی. این سکوت بلوک های که در آن ما ممکن است از دست رفته, موارد,” او گفت:. در چنین مناطق, موارد تمایل به نشان می دهد تا تنها در مرحله بحرانی.

داده ها نیز باید مورد مطالعه به درک جمعیتی از مردم که بهبود و همچنین چگونه آنها قرارداد عفونت به درک که چرا برخی از بهبود سریع تر از دیگران است. “وجود دارد داده های خشکسالی از نظر سن و جنس و تاریخ تشخیص بیماری و اینکه آیا این بیماری شد قرارداد از طریق اول ، دوم یا سوم تماس در ایالات متحده گفت:” دکتر Prasanta Mahapatra Dean موسسه سلامت سیستم حیدرآباد. “نیز وجود دارد که نیاز به مطالعه بار ویروسی در افراد آلوده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>