چرا یادگیری به طبخ Pulicat غذایی مهم است که برای نجات این زیست حساس تالاب

فعالیت و غذاهای دریایی را به صورت غیر معمول اما به طور غیر منتظره قانع کننده غذا.

به عنوان بخشی از جریان چنای Kalai Theru Vizha همه بازیگران به تازگی در ترکیب نیروهای خود را به Pulicat و آن ماهیگیری جامعه به شهرستان توسط سرو یک وعده غذایی که بود فریبنده ترکیبی از میگو بریانی کاری خرچنگ و امید است.

برای این مداخله سرآشپزها از نمک دریا پیوست نیروهای با زنان Pulicat به ویرایش نسل از آشپزی خود را میراث به یک شسته و رفته, غذاهای دریایی thaliبا ورودی از Divya Karnad و Chaitanya کریشنا از InSeason ماهی. و چنای Kalai Theru Vizha را جذاب ترین داوطلبان فعال اجتماعی-نویسنده Nityanand Jayaraman و Carnatic music vocalist-نویسنده TM کریشنا در پا دارای حق اعمال موسیقی و اطلاعات به توضیح دهد که چرا چنای نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در Pulicat.

نتیجه: مجموعه ای از منحصر به فرد گردهمایی جامعه برای ناهار و شام بیش از سه روز با استفاده از Pulicat را تازه گیر افتاد, شیرین, خرچنگ به ماشه گفتگو در مورد پایداری.

بحث در مورد چگونگی رستوران بسته بندی شده بود با سپاسگزار شام آشپز Harish رائو که صرف زمان با زنان در Pulicat برای یادگیری دستور العمل های خود را می گوید که مواد غذایی افشاگری.

Fresh catch from Pulicat

“مختلف وجود دارد که از روستاها آمده است که با هم وجود دارد: آنها باید یک سازمان که در آن fisherwomen نشستن با هم برای جلسات. ما رفت و به محوطه دفتر خود را برای دیدار با آنها را” او می گوید:, و اضافه کرد که سرآشپزها به سرعت متوجه شدم که دستور العمل های منحصر به فرد به دو دلیل. “یکی از این واقعیت است که آنها افتاده و دریا. به طوری که آنها دریافت انواع فصلی ماهی… همه خط-یا با یک شبکه,” او می گوید.

شبکه ای از جوامع

بنابراین سرآشپزها قادر به ترکیب تازه ladyfish نقره, کلفت و ماهی خال مخالی به thaliعلاوه بر میگو و خرچنگ منطقه شناخته شده است.

دوم این است که یک میراث غنی آشپزی متولد شده از این شبکه چگونه بسیاری از است هندوها و مسلمانان و مسیحیان زندگی و پخت و پز در کنار هم. “این زنان می دانستند هر یک از دیگر دستور بنابراین ما یاد گرفتیم از همه آنها را با هم می گوید:” آشپز Harish.

وقتی پرسیده شد که برای تخصص در این منطقه زنان پخته و ترد میگو karakalیک مبتکرانه ظرف است که شامل جوش تازه میگو تا آب آن بخار شود سپس برشته آنها تا ترد در همان کادایبا نمک دریا و فلفل قرمز. “این فقط چشمان من را باز کرد می گوید:” آشپز Harish که سال ها صرف تلفیقی دستور از جوامع در سراسر جنوب هند است. او می افزاید: “من تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

هر وعده شامل یک خوانندۀ. شنبه شب TM کریشنا انجام, باز, با, قدرتمند, و disarmingly گاه به گاه تفسیر در حال حاضر آشنا ‘Poramboke’ منتشر شد در سال 2016 به عنوان بخشی از کمپین برای نجات Ennore نهر و Kosasthalaiyar رودخانه.

Special meals

به عنوان او راه می رفت بین جداول آواز — پس از wryly اظهار نظر “به من گفته شده است من به آواز خواندن برای من شام” — دریا نمک تیم شروع به خدمت cyrusشامل ماهی خال مخالی puttu, خوش طعم میگو vadais گفتگوی خرچنگ و ماهی سرخ علاوه بر معطر میگو بریانیو سرد, خامه, رز فرنی.

بحث در مورد این که چرا این رویداد یک بخش حیاتی از چنای Kalai Theru Vizha, Nityanand گفت: “Pulicat یکی از مهم ترین تالاب در چنای. و آن را در معرض خطر است.” او در مورد “خطر بزرگ صنعتی پروژه های آینده که تهدید به خفه تالاب…”

سر به Pulicat

  • چنای Kalai Theru Vizha با نتیجه یک روز در Pulicat در فوریه 16, شروع با یک دنباله طبیعت از دریا افتاده تراورس بیش از تپه های شن و ماسه. این خواهد شد و پس از ناهار پخته شده توسط Pulicat جامعه است. این نقطه اوج در یک کنسرت رقص و موسیقی در 4.30 pm.
  • اتوبوس در حال سازماندهی شده است. اتمام جشنواره Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر در مورد ثبت نام.

هندو گزارش در ماه اوت سال 2019 چگونه با Kattupalli توسعه بندر گرفتن طرح اولیه nod از مرکز محلی — ماهیگیران و کشاورزان — ترس از دست دادن امرار معاش. و چگونه ادامه داد: صنعتی شدن این شهر را ترک کرده شکننده در حال حاضر آلوده اکوسیستم برای نفس نفس نفس زدن. آن می افزاید که نمایندگان از روستاهای اطراف این پروژه طرح جامع علنا به مخالفت با آن گفت که توسعه را به معنای نابودی محیط زیست که به حفظ معیشت حدود 50000 fisherfolk در داخل و اطراف Ennore-Pulicat منطقه است.

“زمانی که آنها مبارزه در این نبرد مهم است که ما از آنها حمایت میکنند” اضافه شده کریشنا “برای خود ما بقا ما نیاز به مکان هایی مانند Pulicat.”

او پس از آن راه اندازی شد و به یک آهنگ از ماهیگیران مساله تنها به توضیح است که اکثر ماهیگیران نمی خوانم هر مطلب پس از مکانیزه قایق فاقد ریتم ردیف قایق. توسط آیه دوم همه آواز همراه است.

در این دوران پر هرج و مرج با اخبار بد و اتشی رسانه های اجتماعی کمپین های کریشنا و Nityanand باید متوجه باشند که قدرتمند ترین راه برای اتصال با یک پریشان شهری مخاطبان است به ضمیمه قانع کننده چهره را باعث می شود.

حتی در میان یک همدلی فرسودگی آن را دشوار است به نوبه خود به دور بعد از خوردن یک وعده غذایی پخته شده توسط زنان مانند لبخند G Rajalakshmi که entreated شام برای لذت بردن از وعده غذایی خود را و اضافه کرد: “ما در حال مبارزه در این نبرد استفاده از مواد غذایی به عنوان سلاح ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>