چرا هند می تواند در زیر گزارش آن covid-19 مثبت caseload

ناکافی و تحلیل متحده covid-19 داده ها توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) است دلیلی برای نگرانی گفت: پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی. این می تواند نشان می دهد گزارش دهی رمان coronavirus موارد مخدوش کردن تصویر واقعی از گسترش این بیماری آنها اضافه شده است.

ICMR تنها قدرت در هند مجاز به انتشار خارجه-wise data بر روی تعدادی از افرادی که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. با توجه به قوانین ICMR موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) دریافت اطلاعات دقیق در مورد هر فرد مورد آزمایش از هر آزمایشگاه تست.

“یک تصویر دقیق است که نیاز به ساعت. ما نمی توانیم شل در تجزیه و تحلیل داده ها در یک زمان هنگامی که موارد فزاینده” گفت: پروفسور T. K. Srikanth co-convener E-Health Research Centre (EHRC) یک مرکز تحقیقات میان رشته ای در IIIT-ب “چه کس دیگری می کند و آماده یک طرح احتمالی در سطح منطقه? آن را خطرناک برای نشستن بر روی داده ها در این زمان. گرانول داده است بسیار مهم برای سلامت عمومی سیاست فرمول.”

ICMR روزانه بولتن در وب سایت خود چنین آمده است: “همانطور که در 9 ساعت در روز 15 مارس در مجموع 2,74,599 نمونه از 2,58,730 افراد آزمایش شده اند. این 11,297 افراد آزمایش شده اند مثبت در میان موارد مشکوک و شناخته شده موارد مثبت در هند است.”

فقدان جزئیات در بولتن مشکل است گفت: کارشناسان. “ما در تاریکی در مورد چگونگی بسیاری از این افراد بدون علامت و یا تا حد زیادی بدون علامت. این اطلاعات می تواند به ما کمک نقشه گسترش بیماری و جلوگیری از شیوع بیشتر. دانش در مورد متناسب با افزايش بدون علامت از جمله موارد ضروری برای ما کاهش و مهار اهداف است. کشورهای بسیار فعالانه ارسال هر جزئیات هر روز” گفت: ارشد, دکتر, از, Karnataka, درخواست ناشناس ماندن.

ICMR می شود داده ها به طور مستقیم از مراکز تست می کند و به اشتراک گذاری آن با ایالات متحده ادعا دیوان عالی کشور مدافع K. V. Dhananjay که متخصص در بهداشت عمومی. ایالات متحده تنها دریافت اطلاعات از ICMR در مورد چگونه بسیاری از مردم آزمایش مثبت یا منفی است. “آنها هیچ اطلاعات در مورد که چه علائم و یا عدم وجود علائم در زمان تست”

“برای یک ویروس با نگران کننده ویژگی های مانند رمان coronavirus جمله فقدان اطلاعات برگ متحده تلاش های نظارت در بی نظمی. چرا ICMR خودداری چنین داده ها از ایالات متحده? وجود دارد بدون نیاز به خودداری این اطلاعات است.” Dhananjay گفت: ما “هنوز هم در تاریکی در مورد چه پیشرفت” ما ساخته شده تا کنون در حاوی ویروس است.

“در جلسات با ما پرسنل درگیر در تشخيص و درمان covid-19 آن پدیدار می شود که جدی وجود دارد حذفیات داده و این واضح است که با توجه به عدم تجزیه و تحلیل اطلاعات بیمار است. هر چند متحده ارسال اطلاعات دقیق به ICMR ما اندک و یا هیچ جزئیات در نتیجه تست” گفت: یکی دیگر از بهداشت عمومی کارشناس همچنین درخواست ناشناس ماندن.

ICMR گفت: آن انجام بهترین خود را تحت شرایط داده شده. “ممکن است لغزش در تجزیه و تحلیل داده ها, اما آن است که یک فرایند یادگیری برای همه. ما متوقف نخواهد شد هر دولت آینده با آن طرح” یک مقام رسمی گفت.

برای ICMR نیاز ساعت است که مفصل داشبورد و تمام اطلاعات عمومی و یا اجازه می دهد متحده به تجزیه و تحلیل داده های خود را. “ما باید عدم تمرکز و اطلاعات کارشناسان تجزیه و تحلیل در سطح دولت” گفت: سلامت تحلیلگر درخواست ناشناس ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>