که می گوید وجود دارد ‘هیچ مدرکی’ بهبود coronavirus بیماران دریافت نمی reinfected

سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید: در حال حاضر وجود دارد “هیچ مدرکی” نشان می دهد که افرادی که بهبود از coronavirus در خطر آلوده شدن دوباره.

چندین کشور از جمله ایالات متحده باید در نظر گرفته ایده نوشته شده اسناد و مدارک اثبات دارنده است یا ایمنی یا دیگر آلوده با کروناویروس به طوری که آنها می تواند بازگشت به نیروی کار است.

“برخی از دولت ها پیشنهاد کرده اند که تشخیص آنتی بادی ها به SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 می تواند در خدمت به عنوان پایه ای برای ‘ایمنی گذرنامه” یا “ریسک گواهی” است که قادر خواهد بود افراد برای مسافرت و یا برای بازگشت به کار فرض کنید که آنها در حال محافظت در برابر عفونت مجدد” WHO گفت: در یک علمی مختصر مورخ جمعه.

تبلیغات

خبرنگاران گفته است: “در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که افرادی که از بهبود COVID-19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت است.”

شیلی در روز دوشنبه گفت که آن را شروع توزیع “سلامت گذرنامه” به کسانی که بهبود معافیت آنها از قرنطينه و محدودیت واشنگتن پست گزارش داد.

Anthony Fauciآنتونی FauciHouse دموکرات: FDA انجام نمی دهد به اندازه کافی برای تنظیم آنتی بادی آزمون لاس وگاس شهردار می گوید: “کویر گرما” را آهسته coronavirus قرار دادن شهر در خط مقدم’ از دهانه کاخ سفید مراحل کوتاه مطبوعاتی پس از اعتراض بیش از ضد عفونی کننده سخنان بیشترایالات متحده پیشرو متخصص بیماری های عفونی گفت: در اوایل این ماه که مانند یک سیستم بحث شده است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus نیروی کار.

“این یکی از آن چیزهایی است که ما بحث در مورد زمانی که ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم آسیب پذیر هستند و نه” Fauci گفت. “این چیزی است که مورد بحث من فکر می کنم آن را در واقع ممکن است برخی از شایستگی.”

شده اند وجود دارد 796,300 موارد بهبود در سراسر جهان با توجه به یک پایگاه داده از جان هاپکینز.

هرچند که در اوایل این ماه تایید کرد که در حال بررسی گزارش های برخی از بهبود coronavirus بیماران آزمایش مثبت برای این بیماری در ابتدا پس از تست منفی است.

این حرکت در پاسخ به یک گزارش از کره جنوبی که 91 بیمارانی که پاک شده است از COVID-19 بودند و در حال آماده شدن برای تخلیه مثبت آزمایش دوباره. مقامات می گویند که به جای اینکه reinfected بیماران مبتلا ممکن است یک “فعال” کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>