دکتر حزقیال Emanuel ویژه مشاور مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: اواخر روز چهارشنبه که او در بر داشت رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump عبور پنس خطرناک باک یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — صدای شیپور شیپور خاموشی پنس منجر به کروناویروس پاسخ | تهمت متهم پلوسی از تلاش برای ایجاد هراس | CDC تایید مورد ‘ناشناخته’ منبع | شومر می خواهد .5 میلیارد دلار بودجه اضطراری تهمت گره در شهرت به عنوان germaphobe در طول coronavirus جلسه: “من سعی می کنید برای نجات به عنوان بسیاری که ممکن است پس از عطسه بیشتر‘ثانیه سخنرانی در یک کنفرانس خبری در دولت او در پاسخ به شیوع کروناویروس “کمی نامنسجم.”

صحبت کردن در MSNBC را “بیس بال,” امانوئل سابق بهداشت مشاور سیاست در دولت اوباما گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات نشان داد چقدر رئیس جمهور دانست و در مورد سلامت عمومی است.

او همچنین تاکید کرد که مقامات بهداشت هنوز هم نمی دانم که اطلاعات حیاتی در مورد این ویروس که اولین بار در چین و پس از آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در بیش از سه ده کشور جهان است. ایالات متحده گزارش 60 مورد تأیید ویروس.

تبلیغات

“من در بر داشت بسیاری از آنچه که او گفت: کمی داغون” امانوئل گفت: با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرش است که او شوکه شده بود تعداد افرادی که می میرند از شایع آنفولانزا سالانه است.

“شما می دانید [تهمت] و یک پسر که اعتراف کرد که او را شگفت زده کرد که 25,000 به 69,000 مردم هر سال مرگ از آنفولانزا. که فقط به شما می گوید که چگونه او در واقع می داند که در مورد بهداشت و سلامت آمریکا,” او اضافه شده است. “او نشان داد که چگونه نادان او در مورد وضعیت. ما نمی دانیم که چگونه مشابه و یا غیر مشابه این است که به آنفولانزا.

“ما می دانیم یک چیز است. آن است که در واقع بیشتر مسری از آنفولانزا. عبور از آن را بین مردم بسیار آسانی است.”

این دیدگاه درست در لحظات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که معاون رئیس جمهور پنس می شود دولت coronavirus پاسخ, به عنوان او به دنبال تقویت ایالات متحده اعتماد به نفس در کاخ سفید را از دست داده و گسترش در کشور است. این کنفرانس خبری چهارشنبه شب آمد در میان هشدار داد که شیوع در ایالات متحده بود “اجتناب ناپذیر” و به عنوان قانونگذاران دوبله تهمت اضطراری درخواست کمک مالی کافی نیست.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده “آماده برای انطباق” اگر این بیماری گسترش می گوید: “ما بسیار آماده برای این کار است.” اما او همچنین در ادامه به تناقض مقامات از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و گفت که او فکر نمی کنم ویروس را گسترش بود “اجتناب ناپذیر است.”

خط تکرار نقاط صحبت کردن او و دیگر مقامات دولت ساخته شده اند در طول هفته به عنوان آنها در تلاش برای ارام کردن نگرانی ها در مورد پتانسیل آسیب های اقتصادی. کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlowلارنس (لری) آلن KudlowMORE ادعا شده در روز سه شنبه که این ویروس بود “موجود” تنها چند ساعت پس از بالا CDC گفت: این بیماری می تواند مختل کردن زندگی در یک شديد در راه است.

CDC را آن Schuchat گفت: در روز چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی که “مسیر” برای کروناویروس در آمریکا باقی مانده است “بسیار نامشخص است” و اضافه کرد که در حال حاضر زمان برای کسب و کار و مدارس به نگاه به “همه گیر برنامه آمادگی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اوایل این هفته درخواست $2.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری از کنگره برای آن coronavirus پاسخ. رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerTrump عبور پنس خطرناک باک دموکراتیک مگا دهنده رسیدن به پلوسی شومر در تلاش برای متوقف ساندرز: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یخ بودجه برای بررسی طوفان موانع: گزارش مطلب (D-n. y.) نامیده می شود برای $8.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری.

که چهارشنبه اعلام کرد که بیشتر موارد جدیدی که گزارش شده در خارج از چین از آن اولین بار است که اتفاق افتاده و از آنجا که شیوع آغاز شد و در مرکزی چین در شهر ووهان در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de