که مسائل مربوط به دادگاه تجدید نظر برای $675 منگنز به مبارزه رمان coronavirus

جامعه بین المللی راه اندازی کرده است یک آمادگی و پاسخ طرح توجیهی پوشش ماه از فوریه تا آوریل سال 2020 است.

استراتژیک آمادگی و پاسخ طرح (SPRP) برای کروناویروس جدید میسازد فعالیت ها و منابع مورد نیاز توسط سازمان بهداشت بین المللی در سطح جهانی و از جمله کسانی که به پیاده سازی اولویت بهداشت عمومی اقدامات در حمایت از کشورها برای آماده سازی و پاسخ به nCoV-2019 برای یک دوره زمانی مارس-آوریل سال 2020 است.

“بزرگترین نگرانی وجود دارد که کشورهای امروز که سیستم در محل برای شناسایی افرادی که دارای قرارداد با این ویروس حتی اگر آن را به ظهور” گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل.

“فوری پشتیبانی مورد نیاز است برای تقویت ضعف سیستم های بهداشتی برای تشخیص, تشخیص و مراقبت از افراد مبتلا به این ویروس و جلوگیری از انتقال انسان به انسان و حفاظت از سلامت کارگران,” او گفت:.

اهداف SPRP هستند برای محدود کردن انسان به انسان انتقال این ویروس به ویژه در کشورهای آسیب پذیر اگر آنها به صورت شیوع; شناسایی منزوی کردن و مراقبت از بیماران در اوایل; ارتباط معرض خطر مهم و رویداد اطلاعات; حداقل رساندن تاثیرات اقتصادی و اجتماعی; کاهش گسترش ویروس از منابع حیوانی و آدرس مهم گمنام.

این طرح با تمرکز بر سرعت در حال ایجاد هماهنگی های بین المللی و عملیاتی پشتیبانی از پوسته پوسته شدن تا کشور آمادگی و پاسخ عملیات و شتاب و اولویت های پژوهش و نوآوری است.

“اثر شیوع پاسخ بستگی به آمادگی اقدامات در جای خود قرار داده و قبل از شیوع بیماری اعتصاب. است که چرا ما به دنبال منابع برای حفاظت از آسیب پذیرترین کشورها برای محافظت از مردم از جدید کروناویروس قبل از آن می رسد در آستان گفت:” مایک رایان سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه. “وجود دارد هیچ ثابت موثر درمان برای رمان coronavirus” گفت: Ryan.

همانطور که اشاره شد در SPRP که ارزیابی که شیوع شمار یک خطر بسیار بالا در چین و خطر منطقه ای و جهانی است. ارزیابی ریسک بر اساس عوامل از جمله احتمال گسترش بیشتر این تاثیر بالقوه بر سلامت انسان و سطوح مختلف از اثر ملی آمادگی و پاسخ اقدامات است. شتاب اقدام به عنوان نام در این طرح می تواند به مقابله با این خطرات و مناطق نیاز به پشتیبانی می کند.

با توجه به 25 کشور گزارش داده اند تایید موارد جدید کروناویروس از جمله چین که در آن 24,363 مردم تا به حال قرارداد این ویروس و یا بیش از 99 ٪ از تمام موارد. در تمام کشورهای دیگر 191 موارد قرارداد ویروس.

هند شده است در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از coronavirus گسترش مانند لغو پروازها به مقصد چین است. هند وزارت بهداشت و رفاه خانواده است خواسته متحده به هشدار به هر صورت ممکن از این بیماری در حالی که اصرار آنها برای بررسی آمادگی خود را شناسایی شکاف ها و تقویت هسته ظرفیت مورد نیاز برای آماده سازی برای شناسایی و پاسخ به امکان شیوع بیماری.

با توجه به شورای تحقیقات پزشکی هند در مجموع 901 نمونه آزمایش شده اند که در روز چهارشنبه. 403 از مراکز قرنطینه برای افراد تخلیه شده از ووهان چین. تمام 403 آزمایش منفی هستند برای (nCoV). 498 نمونه هایی از موارد مشکوک در سراسر کشور است. تا تاریخ 3 از 498 آزمایش ها تایید آزمایشگاه مثبت برای nCoV است که در کرالا است.

“دولت هند در طول دهه گذشته تقویت شده است نظارت و پاسخ سیستم برای ابتلا به بیماری شیوع زود است. اجرای متفاوت از دولت به دولت است. در حالی که دولت با سلامتی زیرساخت ها و سیستم های مانند کرالا قادر به مدیریت Nipah شیوع خوبی در سال گذشته دولت مانند بیهار در انتهای دیگر طیف می تواند مدیریت شیوع حاد آنسفالیت سندرم (AES) در مظفرپور و مناطق مجاور و در نتیجه مرگ و میر بیش از 150 کودکان” گفت: Himanshu Sikka, مدیر ارشد استراتژی و تنوع افسر و سرب – سلامت IPE جهانی و بین المللی و توسعه شرکت مشاوره.

“بهداشت و درمان اضطراری مانند Coronavirus (nCoV) ایجاد وحشت امروز. در حالی که این کشور در پاسخ به سرعت به مقابله با بهداشت و درمان اضطراری وجود دارد چند چالش های کلیدی مانند آزمایشگاه سیستم های سراسر بسیاری از کشورهای ضعیف باقی می ماند که آن را دشوار است به سرعت و با دقت در تشخیص تهدید جمعیت. لازم است آوردن خصوصی پزشکان به بیماری های مدار بسته شبکه ای که تهیه کردن به یک بخش عمده ای از جمعیت آن است. ضعف ارتباطات در اطراف بیماری شیوع و پایین چرخش زمان به آمده تا با انجام و اصلا زمانی که شیوع اتفاق می افتد گفت: Sikka.

هند یک امضا به جهانی بهداشت در ایران در دستور کار (ECOWATCH) فراهم می کند که یک چارچوب برای جلوگیری از تشخیص و سرعت در پاسخگویی به بیماری های عفونی تهدید. به عنوان بخشی از این دولت همراه با شرکای خود به طور مداوم در حال کار برای ساخت زیرساخت های بهداشت و درمان در مورد هر شرایط اضطراری است.

“به طور منظم توسعه ظرفیت آن بهداري نیروی کار و کارگران خط مقدم است و نیاز به رسیدگی شیوع کارآمد نگه داشتن در ذهن در سطح جهانی پذیرفته شده از پروتکل های. وجود دارد نیاز به سرمایه گذاری و تقویت واکسن ظرفیت های توسعه” گفت: Sikka.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید