که اعلام coronavirus بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد روز پنج شنبه اعلام کرد اضطراری بین المللی بیش مرگبار coronavirus از چین — به ندرت استفاده می شود عنوانی است که می تواند منجر به بهبود هماهنگی های بین المللی در مقابله با این بیماری است.

“ما بزرگترین نگرانی این است که پتانسیل برای این ویروس به گسترش به کشورهای ضعیف تر سیستم های سلامت…. این است که یک رأی عدم اعتماد به نفس در چین” سازمان بهداشت جهانی (WHO) رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو است.

که اعلام کرد این تصمیم پس از جلسه آن کمیته اضطراری مستقل پنل از کارشناسان در میان نصب شواهدی از ویروس گسترش به برخی از 18 کشور جهان است.

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد روز پنجشنبه گفت: “هیچ دلیلی” برای محدود کردن مسافرت و یا تجارت با چین بیش مرگبار شیوع کروناویروس پس از چند شرکت هواپیمایی اعلام کردند که تعلیق پروازها.

“WHO (سازمان بهداشت جهانی) را توصیه نمی کند و در واقع مخالف هر گونه محدودیت” در سفر و تجارت Ghebreyesus در ژنو است.

چین برای اولین بار اطلاع داد که در مورد موارد ویروس جدید در اواخر ماه دسامبر. به تاریخ چین گزارش کرده است بیش از 7,800 موارد از جمله 170 مرگ و میر. هجده کشورهای دیگر از موارد گزارش شده به عنوان دانشمندان مسابقه به درک دقیقا چگونه این ویروس در حال گسترش است و شدت آن چگونه است.

کارشناسان می گویند وجود شواهد قابل توجهی وجود دارد که ویروس در حال گسترش است g در میان مردم در چین و اشاره کرده اند که با نگرانی موارد مختلفی در کشورهای دیگر – از جمله ایالات متحده و فرانسه و ژاپن و آلمان و کانادا و ویتنام – که در آن نیز وجود داشته اند موارد جدا شده از انسان به انسان انتقال است.

این مورد در فرانسه است که یک پزشک بود که در تماس با یک بیمار مبتلا به ویروس جدید و بعدها آلوده خود را. دکتر در حال حاضر تحت درمان در یک اتاق ایزوله در بیمارستان پاریس. شیوع متخصصان نگران هستند که گسترش ویروس های جدید از بيماران به سلامت کارگران می تواند سیگنال به ویروس در حال تبدیل شدن به اقتباس به انسان انتقال است.

اعلام یک اورژانس جهانی به طور معمول به ارمغان می آورد بیشتر پول و منابع, اما همچنین ممکن است سریع عصبی دولتها برای محدود کردن سفر و تجارت به کشورها را تحت تاثیر قرار. این بیانیه همچنین از تحمیل بیشتر بیماری گزارش مورد نیاز در کشور است.

روز پنجشنبه چین افزایش مرگ و میر به 170 و بیشتر کشور گزارش شده عفونت از جمله برخی از گسترش به صورت محلی به عنوان خارجی evacuees از چین بدترین ضربه منطقه بازگشت به خانه برای آزمایشات پزشکی و حتی انزوا.

چین تمدید آن قمری تعطیلات سال جدید به شنبه به سعی کنید به نگه داشتن مردم در خانه اما موج بازگشت مسافران به طور بالقوه می تواند باعث این ویروس به گسترش بیشتر است.

حمل و نقل سخنگوی وزارت وو Chungeng مشخص شده یک سری از دقیق دما چک و دیگر “اقدامات شدید” برای تشخیص احتمالا عفونی مسافران است. حمل و نقل محدودیت های مانند کسانی که منزوی ووهان و تعلیق درون استانی خدمات اتوبوس باقی خواهد ماند در محل وو گفت.

“این قطعا بسیار چالش برانگیز است اما ما اعتماد به نفس ما می توانیم اعمال کنترل موثر,” وو خبرنگاران گفت: در جلسه.

تا به امروز حدود 99% از موارد در چین است. رایان برآورد میزان مرگ ناشی از این ویروس جدید در 2% اما گفت: این رقم بسیار اولیه است. با نوسان تعداد موارد و مرگ و میر دانشمندان تنها قادر به تولید یک برآورد از نرخ مرگ و میر و آن را به احتمال زیاد بسیاری از موارد خفیف تر از این ویروس در حال از دست رفته است.

مقامات چینی خواستار هر کسی که از سفر و یا از طریق ووهان گزارش به مقامات بهداشت و عزت قرنطینه خود را برای 14 روز حداکثر جوجه کشی دوره که در طی آن بیماران می تواند عفونی حتی اگر آنها نمی, علائم نشان می دهد.

چین شده است تا حد زیادی ستایش سریع و موثر در واکنش به شیوع اگر چه پرسش های مطرح شده در مورد پلیس سرکوب از آنچه بودند اولیه در نظر گرفته شده صرف شایعات — بازتابی از یک حزب کمونیست و دولت مصمم به حفظ انحصار اطلاعات در وجود تلفن های هوشمند و رسانه های اجتماعی.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر