Whitmer نشانه های اجرایی به منظور گسترش میشیگان با اعلام وضعیت اضطراری به پایان مارس

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) روز پنجشنبه اعلام کرد که او به گسترش است او دولت اضطراری و بلایای طبیعی اعلام شد که مجموعه به پایان می رسد در روز جمعه تا مارس 28.

“COVID-19 دشمن است که زندگی بیشتر Michiganders از ما از دست رفته در طول جنگ ویتنام” Whitmer در بیانیه ای گفت.

“در حالی که برخی از اعضای قوه مقننه ممکن است باور این بحران است حس مشترک و همه از داده های علمی به ما می گوید ما نه از جنگل هنوز,” او اضافه شده است.

تبلیغات

قانونگذاران جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی گفته اند که آنها در حال برنامه ریزی برای سو Whitmer بیش از ورزش خود را از دولت اضطراری قدرت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس, با توجه به مطبوعات آزاد دیترویت. مجلس موفق به تصویب Whitmer را به منظور گسترش این اعلامیه منجر به تصویب آن از طریق یک فرمان اجرایی.

اضطراری اعلام می دهد فرماندار خاص قدرت مربوط به اورژانس سفارشات از قبیل اقامت در خانه سفارش او صادر شده در ماه گذشته.

“با امتناع از گسترش اورژانس و فاجعه اعلام قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در حال قرار دادن سر خود را در شن و ماسه و قرار دادن بیشتر به زندگی و معیشت در معرض خطر” Whitmer گفت.

در روز پنج شنبه به معترضان swarmed دولت کاپیتول — برخی از حمل تفنگ بر شانه های خود خواستار پایان دادن به وضعیت اضطراری. در اوایل این ماه Whitmer مواجه تظاهرات برای اقامت در خانه سفارش سازمان عمدتا محافظه کار سازمان.

Whitmer به نام اعتراض سیاسی “تجمع” است که می تواند منجر به عفونت بیشتر و پس از آن طولانی تر stay-در-خانه سفارش.

همانطور که از پنج شنبه شب وجود دارد 41,379 تایید موارد coronavirus در دولت 3,789 مرگ و میر ناشی از این بیماری است. که چهار برابر و ده برابر افزایش به ترتیب پس از شروع ماه آوریل با توجه به فرماندار.

و در حالی که coronavirus است wreaked ویران کردن بر روی سلامت جسمی ساکنان میشیگان فرماندار همچنین با اشاره به اثر اقتصادی است که این ویروس تا به حال در دولت است.

در یک دوره یک ماهه, 1.2 میلیون نفر در کشور را در زمینه نرخ بیکاری حسابداری برای حدود یک چهارم از دولت نیروی کار است.

“به عنوان یک نتیجه بسیاری از خانواده ها در میشیگان مبارزه خواهد به پرداخت صورتحساب خود را و یا حتی قرار دادن غذا روی میز” Whitmer گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>