Whitmer می گوید میشیگان تظاهرات ‘به تصویر کشیده شده برخی از بدترین نژادپرستی و افتضاح بخش از تاریخ ما’

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) گفت: تظاهرات در داخل دولت و کنگره در هفته گذشته شامل تظاهرکنندگان با سلاح حمله صلیب های شکسته و مؤتلفه پرچم به تصویر کشیده شده برخی از “بدترین نژادپرستی و افتضاح قطعات” ملت ،

“برخی از outrageousness از آنچه اتفاق افتاده است ما در کنگره به تصویر کشیده برخی از بدترین نژادپرستی و افتضاح بخش از تاریخ ما در این کشور,” او گفت: یکشنبه در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

“رفتار شما دیده ام در تمام این کلیپ ها است نه نماینده ما که در میشیگان,” او اضافه شده است.

تبلیغات

این معترضان نشان دادن در برابر Whitmer این ایالت اقامت در خانه سفارش در محل قرار داده و به میان coronavirus همه گیر در تلاش برای کاهش گسترش بالقوه کشنده ویروس.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMajor گروه هتل به بازگشت میلیون ها نفر در PPP بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘عملیات در پیچ و تاب سرعت به دنبال در 14 بالقوه COVID-19 واکسن به سرعت مسیر Tlaib, Lowenthal قلم op-ed درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به آزادی کمک به فلسطینی ها برای مبارزه با COVID-19 بیشتر توییتی جمعه در دفاع از معترضان و گفت که آنها “بسیار خوب مردم است.”

“فرماندار میشیگان باید به کمی و خاموش کردن آتش. این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند. آنها می خواهند زندگی خود را دوباره با خیال راحت! آنها را ببینید و صحبت کردن با آنها را یک معامله” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

Whitmer روز یکشنبه دو برابر در دفاع از اقامت در خانه سفارش و پیشنهاد او نمی خواهد تحت تأثیر فشار سیاسی به لغو محدودیت.

“واقعیت این است که ما در جهانی همه گیر. این چیزی است که ما در مذاکره خودمان را از و سیاسی است مهم این است که یک بحران بهداشت عمومی که زندگی تقریبا 70,000 آمریکایی,” او گفت:.

“آیا شما با من موافق هستید یا نه من کار به حفاظت از زندگی خود را اگر شما زندگی می کنند در ایالت میشیگان” Whitmer اضافه شده است.

میشیگان گزارش در مجموع 43,207 تایید COVID-19 موارد و 4,020 مرگ و میر در سطح ایالت به عنوان روز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>