کاخ سفید می خواست برای استقرار 10,000 سرباز برای کنترل تظاهرات: گزارش

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTwitter مدیر عامل: ‘درست نیست که از بین بردن تهمت کمپین تصویری غیر قانونی بود به عنوان رئیس جمهور ادعا کرده است بایدن به طور رسمی پیاپی دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری بر می گوید او نمی دهد ‘تاکتیکی’ فرمان برای روشن شدن لافایت معترضان بیشتر می خواستم برای استقرار 10,000 سرباز برای کنترل تظاهرات در واشنگتن در این هفته با توجه به مقامات آشنا با این موضوع واشنگتن پست و ایسنا گزارش شده است.

به گفته یک مقام ارشد پنتاگون رسمی دادستان کل لایحه Barr وزیر دفاع علامت Esperعلامت EsperOVERNIGHT دفاع: دفاع سابق رهبران توده ای در مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد | Esper نیروهای فرستد به نام به DC منطقه home | US حملات طالبان در افغانستان Esper سفارشات همه فعال-سربازان وظیفه در خارج DC خانه Esper Milley نمی خواهد قبل از شهادت پانل مجلس در پاسخ ارتش به تظاهرات بیشتر یکnd ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley توصیه در برابر استقرار در دفتر بیضی جلسه دوشنبه.

“ما نیاز به کنترل از خیابان. ما نیاز 10,000 سرباز تا اینجا [در واشنگتن]. من می خواهم آن را در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه پنتاگون رسمی پست گزارش شده است.

تبلیغات

یک مقام ارشد وزارت دفاع (DoD) گفت: با توجه به ایسنا که در بالا درخواست استقرار نیروهای تهمت فریاد زد Esper برای شکستن با رئیس جمهور زمانی که وزیر مخالف استفاده از قیام کنند. قرن 19 قانون اجازه می دهد که رئیس جمهور برای استقرار نظامی ایالات متحده در سراسر کشور برای اجرای قانون.

رئیس جمهور تهمت قبلا گفته او وزن با استناد به این قانون برای سرکوب در سراسر کشور, تظاهرات در اطراف مرگ جورج فلویدیک غیر مسلح سیاه مردی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

Esper سپس چهارشنبه اعلام کرد که او را پشتیبانی نمی کند با استفاده از این قانون در روشنی شکستن با رئیس جمهور.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از تپه.

چند نمایندگان مجلس نیز با انتقاد از رئیس جمهور در پاسخ به اعتراضات دوشنبه شبزمانی که فدرال اجرای قانون حذف یک جمعیت از گزارش تظاهرات مسالمت آمیز در میدان لافایت در نزدیکی کاخ سفید با استفاده از گاز اشک آور و باطوم و سایر روش ها از زور.

تبلیغات

سابق وزیر دفاع جیمز Mattisجیمز نورمن MattisVoices رشد در محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ ارتش به تظاهرات شبانه دفاع: دفاع سابق رهبران توده ای در مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد | Esper نیروهای فرستد به نام به DC منطقه home | US حملات طالبان در افغانستان Esper و Milley باید استعفا بیشتر گذراند برش بیانیه ای در اقیانوس اطلس در این هفته ارائه یک تاول ملامت از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و دوشنبه شب تظاهرات در واشنگتن و جاهای دیگر در کشور است.

سناتور. لیزا Murkowskiلیزا ان MurkowskiThe هیل کمپین گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن مرتب سه بحران پیش از انتخابات نوامبر بازنشسته نیروی دریایی دریاسالار پشت سر بن لادن حمله: با زور و اجبار پاکسازی DC معترضان بود نه از نظر اخلاقی حق ” تپه 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد تا پیروزی در دامان صبح در کنفرانس خبری بیشتر (R-آلاسکا) یکی از کمیته های پارلمانی را معتدل ترین اعضای, در روز پنج شنبه به شدت سرزنش رئیس جمهور توسط ستایش یک Mattis را نقد خواستار آن را “درست و صادقانه و لازم و عقب افتاده.”

Murkowski به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه بود که او را “مبارزه” با اگر او می تواند حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور بعد از توییتی که او قرار بود به مبارزه با اوگفته او را تایید هر کسی که با یک پالس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>