کاخ سفید به جست و خیز coronavirus توجیهی برای دومین روز متوالی

کاخ سفید انتظار نمی رود که برای برگزاری یک نشست خبری در روز یکشنبه عید پاک, روز دوم در یک ردیف بدون یکی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

کاخ سفید یکشنبه اعلام کرد که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWaPo: مغلوب ساختن پیشی جستن گفته خواسته Fauci اگر مقامات می تواند اجازه coronavirus ‘شستن بیش از آمریکا, کانزاس, دیوان عالی به منظور منع مذهبی خدمات بیش از 10 نفر بایدن برنده آلاسکا اولیه بیشتر نمی خواهد به نظر می رسد قبل از اینکه خبرنگاران در تعطیلات پس از او میزبانی جلسات مطبوعاتی تقریبا هر روز. رئیس جمهور همچنین نه برگزاری یک جلسه توجیهی در روز شنبه از تعطیلات آخر هفته.

اعلام می آید پس از رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او را در مواجهه با سخت ترین تصمیم زندگی خود را با انتخاب زمانی که برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده.

تبلیغات

“من نمی دانم که من تا به حال یک بزرگتر تصمیم گیری است. اما من قصد دارم برای فراگیر خودم با بزرگترین ذهن. نه تنها بزرگترین ذهن اما بزرگترین ذهن در بسیاری از کسب و کارهای مختلف از جمله کسب و کار سیاست و دلیل” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

منتقدان از رئیس جمهور را نه رسانه ها به صورت مداوم به هوا از جلسات مطبوعاتی گفت: کاخ سفید در حال ترویج نادرست و گمراه کننده اطلاعات است.

یکشنبه گذشته کاخ سفید اعلام کرده بود وجود خواهد داشت هیچ کنفرانس مطبوعاتی قبل از معکوس تصمیم گیری در یک اتفاق نادر پس از رئیس جمهور خواست برای رسیدگی به خبرنگاران گفت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoCuomo: نیویورک مرگ و میر ثبات در ‘وحشتناک رای’ کومو می گوید: “هیچ تصمیمی’ پس از شهردار نیویورک اعلام کرد مدارس تعطیل برای استراحت از سال تحصیلی فرمانداران تماس در کنگره برای تخصیص 0B کشورها را تشکیل می دهند کمبود بودجه بیشتر (D) برگزار شد جلسات مطبوعاتی هر روز از جمله روز شنبه و یکشنبه به عنوان فرماندار ایالت با بیشترین مرگ و میر مرتبط با کوروناویروس.

در سراسر کشور ایالات متحده شمارش بیش از 542,000 تایید موارد COVID-19 با حداقل 21,489 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

مورگان Chalfant کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>