کاخ سفید و رهبران مجلس سنا توافق رسیده است در اوایل صبح روز چهارشنبه در یک بسته محرک امیدوارم که آنها را حفظ خواهد کرد و ملت را از افتادن به یک رکود عمیق به دلیل coronavirus بحران است.

نونما سنا پیشنهاد را تزریق حدود 2 تریلیون دلار به اقتصاد ارائه تخفیف های مالیاتی چهار ماه گسترش مزایای بیکاری و کشت از مالیات کسب و کار-امداد مقررات با هدف جلوگيري از فرد و خانواده و کسب و کار و امور مالی.

این معامله شامل 500 میلیارد دلار برای یک شرکت بزرگ نقدینگی برنامه از طریق فدرال رزرو $367 میلیارد برای یک وام کسب و کار کوچک برنامه 100 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی.

تبلیغات

آن را نیز به یک بار بررسی 1200 $برای آمریکایی ها که تا به $75,000. افراد با هیچ یا کمی بدهی مالیاتی را دریافت همان مقدار بر خلاف توافق اولیه پیشنهاد که به آنها داده حداقل 600$.

توافق کلاه پنج روز مذاکرات فشرده آغاز شده است که صبح روز جمعه زمانی که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellOn پول: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در کاهش coronavirus محدودیت | سلامت مشاوران اقتصادی تقسیم می شود | سناتورها نشان دادن سرخوردگی به عنوان محرک مذاکرات غرفه | تغذیه بازنویسی بحران راهکار یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های کاهش coronavirus محدودیت | تنش جوش به عنوان مجلس سنا با شکست مواجه برای پیشبرد محرک لایحه | پلوسی پیش نمایش .5T خانه بسته محرک محرک مذاکرات به دست مک کانل را دوشنبه مهلت بیشتر (R-Ky.) تشکیل جمهوری خواه و دموکرات همکاران با مذاکرات کشش در اواخر شب هر یک از زیر چهار روز.

“در گذشته ما یک معامله است. … مجلس سنا رسیده است هر دو حزب توافق” مک کانل گفت: طی یک سخنرانی در مجلس سنا طبقه بعد از 1:30 صبح روز چهارشنبه متعهد است که مجلس سنا به تصویب بسته بعد در روز.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerThe هیل 12:30 گزارش: شعله ور شدن تنش با سناتور بن بست رسیده بیش از محرک اسپانیایی دموکرات تقاضای بودجه برای چند زبانه coronavirus پیام چسبیده امتیاز نیروی محرک بسته مذاکرات به نشت به یکشنبه بیشتر (n. y.) مورد ستایش قرار داد این قانون به عنوان “بزرگترین بسته نجات در تاریخ آمریکا است.”

“این لایحه دور از کامل است اما به اعتقاد ما قانون است بهبود یافته است به طور قابل توجهی به حکم سریع آن بررسی و تصویب” او گفت:.

نهایی مذاکرات انجام شده میان مک کانل, شومر, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchinاستیون Terner MnuchinMnuchin, شومر مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار coronavirus محرک مقابله شنبه مجلس سنا در آستانه coronavirus محرک معامله پس از موافقت نامه در زمینه های کلیدی در پول: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در کاهش coronavirus محدودیت | سلامت مشاوران اقتصادی تقسیم می شود | سناتورها نشان دادن سرخوردگی به عنوان محرک مذاکرات غرفه | تغذیه بازنویسی بحران راهکار بیشترکاخ سفید در امور قانونگذاری مدیر اریک Ueland و ورودی کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsTrump: فورد GM تسلا OK به تولید هواکش اعضای خانه ایران با رهبری خود quarantining پس از اولین قانونگذاران تست مثبت مغلوب ساختن پیشی جستن به معرفی راسل Vought به عنوان بودجه رئیس بیشتر.

تبلیغات

شومر نگه داشته و در تماس نزدیک در سراسر فرایند با بلندگو نانسی پلوسینانسی PelosiMnuchin, شومر مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار coronavirus محرک مقابله شنبه آمریکا پیشنهاد پرداخت پول نقد از 500 به ازای هر فرد یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های کاهش coronavirus محدودیت | تنش جوش به عنوان مجلس سنا با شکست مواجه برای پیشبرد محرک لایحه | پلوسی پیش نمایش .5T خانه بسته محرک اقتصادی بیشتر (D-کالیفرنیا.) که با معرفی خود به 2.5 تریلیون دلار لایحه دوشنبه.

“خانم ها و آقایان ما انجام می شود. ما باید یک معامله” Ueland به خبرنگاران گفت: شکستن این خبر پس از یکی از این جلسات در مک کانل را پس از نیمه شب سه شنبه شب.

Ueland اشاره کرد که کارکنان را به صبح روز چهارشنبه به پایان متن این لایحه اما هنگامی که آن را به برخی از مذاکره بزرگترین چسبیده امتیاز آنها در حال حاضر زبان به توافق “یا ما دقیقا می دانند که در آن ما در حال رفتن به زمین است.”

Mnuchin گفت: اوایل صبح روز چهارشنبه که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMnuchin, شومر مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار coronavirus محرک مقابله شنبه ما شرکت های هواپیمایی تهیه پیش نویس طرح به صورت بالقوه shutdown: گزارش کاخ سفید بازدید CNN و MSNBC برای برش دور از coronavirus جلسه بیشتر بود “خوشحال” با معامله و خواست پلوسی را به این لایحه در مجلس سنا و تصویب آن بدون تغییرات.

“این بسیار مهم است قانون دو حزبی است که رفتن به بسیار مهم برای کمک به کارگران آمریکایی, امریکایی کسب و کار. … ما نمی تواند بیشتر خوشحال. صحبت به رئیس جمهور چند بار او را بسیار خوشحال با این قوانین و این تاثیر این است که رفتن به,” او گفت.

فشرده در صورتی که به معنای تهمت را نشانه آن می رسد میز خود را در شکل کنونی آن او افزود: “کاملا.”

کنگره تحت فشار شدید به سرعت تصویب مقابله و اطمینان هر دو بازار و آمریکا لرزاند گسترش coronavirus با ایالات متحده آمریکا با داشتن بیش از 55 ، 000 موارد تایید شده که از سه شنبه شب به گفته جان هاپکینز.

معامله با چکش توسط مذاکره کنندگان را فراهم می کند 30 میلیارد دلار در اضطراری آموزش و پرورش بودجه 25 میلیارد دلار در اورژانس حمل و نقل بودجه و ایجاد یک کارمند حفظ اعتبار مالیاتی برای تشویق کسب و کار به نگه داشتن حقوق و دستمزد کارگران در طول بحران.

آن را نیز ارائه 25 میلیارد دلار در مستقیم کمک های مالی به تلاش شرکت های هواپیمایی و 4 میلیارد دلار برای حمل و نقل هوایی حامل دو صنعت گرفته اند که یک ضربه بزرگ در رکود اقتصادی است.

جمهوری خواهان مجلس سنا در روز سه شنبه مشخص شد که کمک های مستقیم به عنوان “ضربه محکم و ناگهانی وام” به جای کمک های مالی برای جلوگیری از انگ این پیشنهاد که به نام نجات, اما آن را هنوز به تعیین خواهد شد که چگونه دولت خواهد بود جبران می شود.

این لایحه ممنوعیت سهام buybacks برای هر شرکت است که می پذیرد وام های دولت در طول این مدت از کمک های خود را به همراه یک سال.

شومر اضافه شدن یک ماده به ممنوعیت کسب و کار متعلق به رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور, اعضای کنگره و سران فدرال بخش های اجرایی از دریافت وام و یا سرمایه گذاری از طریق شرکت های بزرگ نقدینگی برنامه. این ممنوعیت همچنین شامل فرزندان و همسران و در قوانین.

قانون ایجاد یک بازرس کل و نظارت کمیته برای شرکت های بزرگ کمک برنامه شبیه به آنچه که انجام شد مشکل سرمایه امداد برنامه از یک دهه پیش به گفته این مقام ارشد دولت رسمی.

معامله می آید دو روز پس از مذاکرات به نظر می رسد برای باز کردن زمانی که دموکرات ها را متهم خواهان راه رفتن دور از مذاکرات و تهیه پیش نویس لایحه خود را. شومر و پلوسی اعلام کرد در اوایل بعد از ظهر یکشنبه بود که هیچ توافق پس از ملاقات با Mnuchin, مک کانل و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyWebsite اسناد و مدارک ضد آسیایی, تبعیض میان coronavirus بحران پلوسی پیش نمایش خانه coronavirus محرک به عنوان سنا بازدید موانع آمریکا اعتراف با کلید رئیس کمیته اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری در میان coronavirus همه گیر تر (R-کالیفرنیا.) در کاپیتول.

اما شومر و Mnuchin ملاقات حداقل پنج بار در روز شنبه به عنوان آنها کار کرده و تا نیمه شب. Mnuchin شد در این کنگره در 9:30 صبح روز شنبه هنگامی که او و مراتع ملاقات با مک کانل قبل از راه اندازی مجدد خود شاتل دیپلماسی با شومر.

و پلوسی به نظر می رسد با احتیاط خوش بینانه که روز پنجشنبه در مجلس سنا خواهد رسیدن به یک معامله است که همچنین می تواند دریافت پشتیبانی در خانه.

“من خوشبین هستم که ما می توانید چیزی انجام می شود. من ستایش چاک و حزب دموکرات برای ماندن برای ماندن قوی” پلوسی گفت: MSNBC آندریا میچل. “ما در حال همکاری با هم از نظر مسائل مربوط به سیاست وجود دارد پیشرفت های بزرگ ساخته شده است.”

اما روز-مذاکرات طولانی نیست و بدون مقدار زیادی از درام. طبع هایش هنگامی که بحث در اختلافات بیش از طول بیکاری کمک محدودیت های اجرایی پرداخت و سهام buybacks و دموکراتیک فشار به نیاز مضطرب شرکت های بزرگ که قبول مالیات دهندگان کمک به نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد.

تبلیغات

جمهوری خواهان خشمگین بودند زمانی که مذاکرات کشیده گذشته مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد هدف از گذراندن یک لایحه در روز دوشنبه و دموکرات ها دو بار مسدود رویه حرکت به حرکت به یک تا حد زیادی ایران-پیش نویس طرح محرک اقتصادی. دموکرات ها به طور موقت مسدود شده جمهوری خواهان از صحبت کردن در طبقه سنا یک تاکتیک از سوی دیگر ، تام پنبهتوماس (تام) برایانت CottonOvernight دفاع: نیروی دریایی بیمارستان عنوان کشتی به لس آنجلس | زمینه نظامی و بیمارستان ها برای اعزام به نیویورک و سیاتل | Pompeo مگس به افغانستان برای احیای روند صلح در مجلس سنا با شکست مواجه برای پیشبرد coronavirus محرک لایحه برای دومین بار در دو روز تنش جوش در کالیفرنیا در میان coronavirus بحث بیشتر (R-ارک.) می توان شنید تماس “بول—-.”

“شوخی می کنی ؟” یک مشخصه خشمگین مک کانل خواسته از آمریکا هستند.

هنوز هم به عنوان دوشنبه عینک شومر نگه داشته به امید یک معامله زنده است. دموکراتیک رهبر گفت: اعضای طی یک کنفرانس تلفنی که او انتظار می رود برای رسیدن به یک معامله با Mnuchin. آنها هر دو تاکید کرد که آنها در سمت چپ این کنگره حدود نیمه شب و ساعت بعد زمانی که آنها بازگشت که از آنها انتظار می رود یک معامله در روز سه شنبه.

“ما به دنبال به جلو به بسته شدن دو حزبی معامله امروز. رئیس جمهور می خواهد ما را به انجام امروز” Mnuchin گفت.

به عنوان مذاکره کشیده شده در اواخر شب سه شنبه مک کانل به نام گروهی از مذاکره کنندگان ایران—سنسور. مایک Crapoمایکل (مایک) دین CrapoSenate نتواند به پیشرفت coronavirus محرک لایحه برای دومین بار در دو روز مک کانل ریپ دموکرات ها برای مسدود کردن coronavirus بسته محرک برامدگی لبه طبقات سنگ پل coronavirus تشخیص می فرستد تکان طریق سنا بیشتر (آیداهو) پت Toomeyپاتریک (پت) یوسف ToomeyNSA نادرست جمع آوری شده ما سوابق تلفن در ماه اکتبر اسناد جدید نشان می دهد یک شبه دفاع: به کره جنوبی فرستاده انشعابات با مغلوب ساختن پیشی جستن در تهدید هسته ای | مک کین انفجار حرکت به حالت تعلیق در کره تمرین نظامی | کاخ سفید در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن سلام از کره شمالی به طور کلی WH backpedals در مغلوب ساختن پیشی جستن ‘تشریفات’ اظهار اسلحه بیشتر (Pa.) و راجر ترکه یا چوب کوتاهراجر فردریک WickerMcConnell مجموعه جمعه شب آخرین مهلت برای هر دو حزب در برخورد با محرک سنای ایران طرح عظیم فراهم می کند مالیات وام برای کسب و کار مک کانل طول می کشد کمر از سوم coronavirus لایحه بیشتر (از دست ندهید.)—بازگشت به کاپیتول.

مراحل نهایی مذاکرات با تمرکز بر قرار دادن شرایط وام شرکت backstopped توسط وزارت خزانه داری و فدرال رزرو مانند محدود اجرایی جبران و سهام buybacks برای شرکت هایی که مالیات دهندگان بودجه کمک های, به گفته یک مشاور آشنا با مذاکرات.

تبلیغات

در آخرین دقیقه مبارزه بر طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) نابود و لگدمال به عنوان یک 11th-ساعت موضوع را روز سه شنبه پس از پلوسی گفت که یک معامله برای 15 درصد افزایش در بودجه در نظر گرفته شد از این لایحه. افزایش کمک های غذایی پول یک اولویت برای ترقی خواهان در جلسه و اعضای کنگره, سیاه حزبی (CBC).

و هر دو طرف متهم دیگر از تلاش برای دریافت نامربوط مقررات در لایحه ای که می تواند به نهایی عمده قطعه ای از قوانین کنگره می گذرد برای ماه می باشد.

جمهوری خواهان را متهم به دموکرات ها از تلاش برای شامل افزایش سوخت و تولید گازهای گلخانه ای استاندارد برای خطوط هوایی و توسعه از باد و انرژی خورشیدی اعتبار مالیاتی در حالی که دموکرات ها homed در ارائه یک پیش نویس منتشر یکشنبه که مسدود شده اند غیر انتفاعی که برای دریافت خدمات درمانی مانند والدین از قبلی coronavirus بسته از دریافت مدیریت کسب و کار کوچک کمک های تحت بسته محرک.

یکی از thorniest سوال از مذاکرات این بود که چگونه به ارائه کمک به ضرب و شتم صنعت هواپیمایی که نمایندگان سوخته تا خطوط تلفن در طول تعطیلات آخر هفته و شنبه تماس می گذاریم.

“آنها خواستار همه” یک سناتور دموکرات گفت: از شرکت های هواپیمایی’ لابی شدید فشار به صورت مستقیم کمک های مالی در علاوه بر این به وام.

صدها میلیارد دلار در بافر سرمایه برای وزارت خزانه داری اجازه خواهد داد که فدرال رزرو به دست اضافی 4 تریلیون دلار وام به شرکت های مضطرب مانند ایالات متحده و شرکت هواپیمایی بوئینگ, کشور پیشتاز در هواپیما تولید کننده. سهام خود را ضربه شده است سخت ترین روزهای اخیر سهام-بازار فروش است که تا به حال پاک دستاوردهای ساخته شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

فدرال رزرو برنامه وام که دموکرات ها bashed به عنوان یک شرکت برنامه هایش و Mnuchin را “لجن صندوق” یکی از بزرگترین چسبیده امتیاز در اواخر دور از مذاکرات است.

جمهوریخواهان استدلال وزارت خزانه داری نیاز به 500 میلیارد دلار برای کمک به تغذیه به اندازه کافی تزریق نقدینگی به اقتصاد در حالی که دموکرات ها خشمگین شد بیش از یک ارائه آنها گفت: می خواهم اجازه دهید Mnuchin ارائه وام و تضمین می کند و سپس صبر کنید تا شش ماه قبل از افشای کردم که کمک. شومر در نامه ای اشاره کرد به جلسه صبح روز چهارشنبه که آنها قادر به دریافت این ماده حذف شده است.

سناتور. Joe Manchinیوسف (جو) ManchinSome دموکرات ها در حال رشد antsy به عنوان مجلس سنا مذاکرات کشیدن در مجلس سنا با شکست مواجه برای پیشبرد coronavirus محرک لایحه برای دومین بار در دو روز Coronavirus محرک مذاکرات ضربه شکست به عنوان متجاوزین بیشتر (D-W. Va.) تبلیغ که دموکرات ها قادر به دریافت “بهتر نظارت” از جمله این که “شما نمی توانید فقط … برو جلو و به همه شما مدیران شرکت های بزرگ مستقر در پشت مالیات دهندگان رایگان carte blanche.”

برخی از ملت بزرگترین شرکت می تواند در صورت ورشکستگی بدون مداخله فدرال.

Fitch در رتبه کاهش داد و چشم انداز خود را برای خطوط هوایی یونایتد به منفی پنج دلیل نگرانی در مورد توانایی خود را به بازپرداخت وام. S&P رتبه اعتباری بوئینگ رتبه اعتباری فقط دو شکاف در بالا آشغال در روز دوشنبه.

دیگر مناطق عمده اختلاف بیش از چگونه به ارائه beefed تا مزایای بیکاری چقدر به صرف در بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و چقدر برای ارائه به کمبود پول نقد دولت از طریق تثبیت بودجه.

مذاکرات seesawed برای روز بیش از مزایای بیکاری. در یک امتیازی به دموکرات این لایحه شامل چهار ماه از افزایش مزایای بیکاری با توجه به دو منبع مطلع در معامله. جمهوری خواهان در ابتدا پیشنهاد سه ماه.

به روز شده در: 2:48 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im